Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sok gyomorsav, illetve reflux? fórum

Sok gyomorsav, illetve reflux? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. jún. 4. 11:58
A lányom szenvedett tőle, diéta, gyógyszer nem használt. A megoldás az akupunktúra volt, minden tavasszal egy kúra és le lett tudva egész évre.De megkockáztatni nem meri, hogy egy tavaszt kihagyjon, vagy késsen vele, mert nagyon kellemetlen tünetei voltak.
4. shilladora (válaszként erre: 1. - Ittik86)
2012. jún. 4. 11:43

Szia :-)

A Paleolit taplalkozas forumban minden kerdesedre velaszt adunk.

Vagy olvass el mindent Szendi Gabor oldalan, blogjan, konyvei kozul a zoldet, vagy a szakacskonyveket.

1 het paleoval mar sokkal jobban leszel, es par het mulva mar nem is jkn elo ez a kerdes :-):-):-)

3. ittik86 (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2012. jún. 4. 11:42

Köszi az infót, de talán lesznek olyanok, akik a kérdésre válaszolnak, abból kapok segítséget!

És nem arra vagyok kíváncsi, hogy mi a bajom, tisztában vagyok vele, hogy nem orvosok vannak az oldalon!!!

Hanem arra, hogy ha valaki hasonló problémával küzd, akkor miket ehet, miket nem és milyen mennyiségben. Csupán erre irányult a kérdés, de akkor biztos bonyolultan fogalmaztam!!!

2. bnedora (válaszként erre: 1. - Ittik86)
2012. jún. 4. 11:31
Már megbocsáss, de "az internet tele van mindennel", akkor itt is fogsz mindent hallani róla. Ráadásul, több fórum is van hasonló témában. Itt mi neked nem fogjuk úgysem megmondani, hogy konkrétan mi a bajod. Ezt csak orvosi kivizsgálás tudja megállapítani.
2012. jún. 4. 11:29

Először is, pontosan nem tudom, hogy mi lehet a kettő közül. Fél évvel ezelőtt jött elő először a probléma. Elmentem orvoshoz, mert nagyon fájt a torkom. Azt mondták légcsőgyulladás. Másodszor két hónappal ezelőtt jött elő, akkor azt mondták izomgörcs. A háziorvosom el akart küldeni gyomortükrözésre, mert erre a problémára gyanakodott, de fogták a beutalóját, ránéztek a kórházban, kiröhögték és annyiban is maradt a vizsgálat. Szóval nem csinálták meg. Ők meg persze megállapították, hogy valami vírus. Ezért nem megyek orvoshoz, inkább próbálok itt segítséget és tanácsot kérni!!!

Gondolom már lerágott csont a dolog, de szeretném tudni, ha valaki tud segíteni, hogy akinek sok a gyomorsava, az már többet egyáltalán nem ehet/ihat olyan dolgokat, amiket korábban, vagy azért igen,csak kisebb mennyiségben? Ha ehet/ihat akkor csak úgy, ha vesz be savlekötőt? Ha kisebb mennyiségben, akkor az mit jelent? Vagy azt majd úgy is érzem magamon?

Kérem aki tud segítsen, mert sajnos semmit nem tudok ezzel a dologgal kapcsolatban, az internet meg tele van mindennel, csak azzal nem amire kíváncsi vagyok!!!

Előre is köszönök minden hozzászólást!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook