Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Soha többé fogyókúra - Az életmódváltás a megoldás! fórum

Soha többé fogyókúra - Az életmódváltás a megoldás! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. okt. 20. 10:15

Sziasztok!


Sok-sok év tapasztalata alapján döntöttem nem régiben az életmódváltás mellett. Ittam fogyasztó teákat,porokat, szedtem tablettákat, ragasztottam magamra tapaszt. Koplaltam. Edzettem mint egy félőrült. Mindent kipróbáltam, amit egy elkeseredett kövér ember megtesz, ha le akar fogyni. Le is fogytam elég sokszor 5-10-15 majd' 20 kg-kat. Csak azt nem vettem soha figyelembe, hogy a fogyókúra csupán időszakos. Addig csináljuk, amíg a szervezetünk/pénztárcánk bírja. Aztán elérjük a célunkat vagy snassz feladjuk, és jönnek vissza a leadott kilók a barátaikkal együtt. Egy nagy csalódás után, és az eddigi legtöbb súlyom elérésekor valami megváltozott bennem. Belenéztem a tükörbe, és sírni támadt kedvem. Nem azért mert annyira csúnyának és kövérnek láttam magam...nem. Kövéren is tudtam jól érezni magam,mert mindig voltak pasik,akiknek így tetszettem; DE nem azt a nőt láttam a tükörben, akinek érzem magam. Ezért lassan 1 hónapja elkezdtem az életmódom átdolgozását egy sokkal egészségesebbre. Nem fogyókúrázok...csupán egészséges akarok lenni. Ennek eredményeképp fogytam 3hét alatt 4kg-t, és 8 cm-t a csípőmről és derekamról.

A fórumot azért hoztam létre, hogy itt megoszthassuk egymással tapasztalatainkat, és erőt meríthessünk egymásból...és hogy aki még nem jött rá...az vegye észre, hogy tartós eredményhez tartós változás kell...nem pedig kúra! :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook