Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sógorom veri a feleségét fórum

Sógorom veri a feleségét (beszélgetős fórum)


1 2 3
53. Amaunet (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 22:07

Szerezz 2-3 embert és egy este kapják el az utca egy sötét szegletében. Nem kell nagyon, de legyen emlékezetes!

Ezt minden héten eljátszani, míg fennáll a terror otthon.

52. liliom10 (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 22:05
A tesód gyerekei tanulnak ? Vagy dolgoznak már ? Ők mit tudnak/mernek segíteni ? És a tesód dolgozik ?
51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - Cidanoi)
2022. okt. 3. 22:03
oké köszi !
50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 48. - Liliom10)
2022. okt. 3. 22:02
ki fog mostmár ki igen rajta leszek segitek neki !
49. Cidanoi (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 22:01
Ok, figyu. Ha van lehetőséd vedd oda magadhoz őket, ideiglenesen amig nincs más megoldás. Amig ez nincs meg, addig csak a terror van. Eddig érthető? Ha nem tudod megoldani nálad, akkor valaki a rokonságból. Ez az A verzióm, a b. Albérlet. De lakcímet is kell váltani, az része a folyamatnak. Ehhez kell erő és akarat, én azt nem tudok neked adni sehogy sem. Beszéld rá, hogy nincs másik út, rendben??
48. liliom10 (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 22:00
A tesód mondjuk 50 év körüli lehet. A további 20-30-40 évét így akarja élni ? De így nem fogja, mert minimum belebetegszik, ha nem a verésbe, akkor más komoly baja lesz. Ebből a pokolból ki kell szabadulni !!!
47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Timycat)
2022. okt. 3. 21:57
Ma monta meg nekem is meg anyámnak is ,hogy rettegésben tartja öt ne szoljunk rendörnek mert megveri ött évek óta veri és ma merte elmondani telefonon és meg kért ne bánsam ne verjem meg mert akkor neki vége !
46. timycat (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 21:52
De eddig ott volt, nem szólt senkinek mégis verte, szóval nem értem ezt a gondolatmenetet, hogy azért nem jön el, nem szól senkinek mert megveri
45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Timycat)
2022. okt. 3. 21:50
anyám monta hogy azonnal jöjönn haza ! nem ö féltölle és nem meri ott hagyni mert sajnos fenyegeti meg meg is veri félelemben él sajnos nem merte elmondani csak ma ami már régota zajlik !
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Liliom10)
2022. okt. 3. 21:40
de igen gondolok azért is kérek ilyen jó tanácsokat köszi !
43. liliom10 (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 21:37

Arra nem gondolsz Te sem, és a tesód sem, hogy ez a hallgatás oda is vezethet, hogy nyomorékká veri a férje, vagy talán meg is öli egyszer ???

Menjetek el ügyvédhez, kérjetek tanácsot, hogy lehetne elválni ?!

42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Egomanyus2)
2022. okt. 3. 21:35
igen de azt monta ne szoljak neki légyszi mert akkor neki még rosszabb lesz mert fél tölle nagyon csak azért szolt ma is mert a gyerekei el menekültek és nekem merte elmondani hogy rég ota veri öt a férje és ne mondjam senkinek mert ha megtudja megint megveri öt ! Mit tegyek segits !
2022. okt. 3. 21:19
Szerintem akkor tudsz segíteni, ha azt a testvéred is akarja. Beszélj vele, mond el, hogy mellette vagy, hogy segítesz nekik. Legyen biztos abban, hogy ott vagy nekik.
40. liliom10 (válaszként erre: 36. - Bnedora)
2022. okt. 3. 21:17

Aki nem élt ilyen családban, nem is tudja ezt elképzelni. Ez egy folyamat, a helyzet szép lassan romlik...

Volt olyan ismerősöm, akinek mondtam, hogy az első pofon után váljon el ! El is vált, és nem bánta meg !

" Az első pofon a legnagyobb, aztán a többit lassan megszokod", mondja a dal. Sok nő gyenge, a férje pedig vérszemet kap, mivel a neje nem állítja le az elején, és nagyon elfajulhat a helyzet.

Két felnőtt ember úgy él, ahogy akar, de ahol gyerek(ek) van(nak), ott az ő sorsukra kell gondolni ! A kis ártatlanok lelkibetegek lesznek, talán rossz társaságba is keverednek serdülőkorban, stb.

39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Spinneli)
2022. okt. 3. 21:16
köszönöm!
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - 9b10f3d7ff)
2022. okt. 3. 21:15
igen a lakás közös a gyerekek már nagyok gyengébb képességü de nagy koru gyerekek
37. kisj (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 21:09
Fogadd be a bántalmazott testvéredet a gyerekekkel együtt, vagy rendőrség, gyámügy..
2022. okt. 3. 21:08
Miért tűrt ennyi ideig? Már az első alkalommal át kellett volna gondolni a helyzetet, nem pedig 2 gyereket szülni még az ilyen embernek. Anyósom is volt ilyen helyzetben a második férjével. Ő is fenyegetőzött mindennel, tűrt neki. Sajnos, sokan ezt teszik. Szerintem még az elején kellene tenni ellene, ott hagyni az ilyen embert. 2 gyerekkel már nehéz változtatni, de szerintem nem reménytelen. Meg kell találni a megfelelő szervezetet, akik segíteni tudnak.
35. spinneli (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 21:05

Ezt érdemes elolvasnia a testvérednek.

[link]

34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - E620d9d97b)
2022. okt. 3. 21:02
szoltam a bátyámnak de lehet kár volt ideg beteg lett
2022. okt. 3. 20:58
Ha az én testvérem lenne ebben a helyzetben már nálam laknának gyerekestől.
32. e620d9d97b (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 20:57
El kéne költözzön onnan egy biztonságos helyre. Én a helyében örülnék, ha megvernék. Addig üssék, amíg mozog.
31. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 20:56

A lakás közös? Ha elhagyná a férjét, akkor megállna a lábán egyedül? Van munkahelye? A gyerekeket feltudná egyedül is nevelni?

Mielőtt bármit is tennél, beszéld át vele, mert lehet többet ártanál, mint segítenél.

Adhatok én jó szót neked, hogy milyen kedves, odaadó törődő agy, de ezzel a bántalmazottak még nem lesznek kint a vízből.

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Bnedora)
2022. okt. 3. 20:56
féll tölle
29. liliom10 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 20:55

Szörnyű helyzet ! :( Apám is ilyen volt. Anyám se mert legtöbbször intézkedni, mert annyira félt, mi lesz utána otthon. :(

Lehetőleg el kell válni, főleg a gyerekek érdekében, mert ők sokkal jobban szenvednek, és nemcsak most, hanem évtizedekig ! Ők nem egyenrangúak az apjukkal, ők csak retteghetnek tőle. Csak anyuka oldhatja meg a helyzetet , de biztos segítség kell neki: család, hivatalos szervek.

Muszáj kilépni ebből a helyzetből, mert ezek az emberek csak egyre többet megengednek maguknak ! A tesód nem üt vissza ? Azt kéne ! Iszik a sógorod ? ( Apám nem ivott, józanul terrorizált bennünket.)

28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Cidanoi)
2022. okt. 3. 20:54
nem veszekszek de nem tudom megoldadi segits .nekem hogy oldjam meg !
27. Cidanoi (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 20:52
Velem nem kell veszekedned, én eddig jó indulattal írtam mindent. De igazad van elmegyek. Alvás idő van. 🙂
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Andi6020)
2022. okt. 3. 20:52
Én kérém a jó szót hogy mit tegyek mit ne !
2022. okt. 3. 20:51
Miért hagyja, tűri, hogy verik? Miért nem üt vissza? Én biztosan nem hagynám.
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Bichi)
2022. okt. 3. 20:47
én kérek jó szót !
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook