Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Skorpió jegyű gyermek fórum

Skorpió jegyű gyermek (beszélgetős fórum)


1 2
2006. okt. 7. 18:20
Én is skorpió és a kissebbik fiam is skorpió.Nagyon akaratosak ,makacsak és őnfejűek vagyunk mind a ketten.Amit a fejűnkbe veszűnk mindent elérűnk.Csak sajnos én nem mindig értem meg a fiam pedig meg kellene mert én is e jegy szűlőttje vagyok.
2006. okt. 1. 11:27
én is skorpió vagyok...azthiszem amit edddig elolvastam abból amit írtatok az mind igaz rám...én is akaratos vagyok és kicsit nagy a szám:)...de hát ez van...ha nem az van amit én akarok akkor legtöbbször megsértődök,de engem könnyen kilehet engesztelni:)
2006. okt. 1. 08:58
Én nyilas vagyok de a skorpió az egy nagyon jó jegy erős jellemű kicsit akaratos de jóóó!
17. mikormarta (válaszként erre: 14. - Cecil)
2006. szept. 4. 22:40
Köszönöm a jótanácsokat, figyelembe veszem a kisfiamnál.A mozgás,mint lételem már most nagyon erősen érződik nála. Rendkívül érdeklődő, mindenre kiváncsi és küzdő típus, ha eldugom a veszélyes dolgokat előle (pldul távirányító, krumlihámozó, mobiltelefon...) harcol a megszerzéséért, pedig csak 9 hónapos.Nem lehet egykönnyen elterelni, nem felejti el, hogy mit akar.Újra és újra próbálkozik.
2006. aug. 28. 19:25
Én is skorpió vagyok, és az nagyon igaz h ha csalódok vkiben akkor nagyon nehezen tudok megbocsátani neki... sőt talán soha. De a természetem az fura mint a legtöbb skorpiónak általában. Nem tudnak közömbösek lenni velünk szemben, vagy szeretnek vagy nem, nincs középút.
15. Syd
2006. aug. 28. 13:04
Én skorpió vagyok és kezelhetetlen gyermek voltam...a szülőknek csak türelmet tudok javasolni...és, hogy ne korlátozzák a skorpió gyermeket, a skorpió csak a saját kárán tanul...másén SOSE...
14. Cecil (válaszként erre: 1. - Mikormarta)
2006. aug. 24. 12:09
No,en is skorpio+oroszlan aszcendens/az is szamit mert kb. fele-fele/.Amit itt a tobbiek leirtak,az minden stimt! Mint gyerek nagyon kivancsi,de meg veletlenul se probald atverni mert ugyis kideriti az igazsagot es utana mar nem Teged kerdez! Tiszteletet,szeretetet nala csak tettekkel lehet kierdemelni,cafrangokra semmit sem ad.Barmi problema adodik/suli,ovi stb./ eloszor ot kerdezd hogy is volt,az, igazat fogja mondani.Buntetheted,de csak ha tenyleg +erdemli,kulonben befordul s evekig bantja a dolog.Nagyon tud szeretni de nem olyan cicas modon.Akkor figyelj ra legjobban ha tul nagy a csend korulotte mert leteleme az orokmozgas testileg,lelkileg.
13. 'szti (válaszként erre: 12. - 93a74b44ea)
2006. júl. 13. 11:41
Nehéz elképzelni, ugye? Pedig ilyen :-))
12. 93a74b44ea (válaszként erre: 10. - 'szti)
2006. júl. 13. 11:36
Lehet valaki egyszerre onzo es figyelmes? Nem utik ezek egymast?
11. Manon
2006. júl. 13. 10:54

Én is skorpió vagyok!


Az érzékeny lelküség rám is igaz. Nehezen "nyílok", aztán ha megismerek valakit igazán jól eltudok bárkivel dumcsizni (bár a "nyílás" terén szerintem fejlődtem már:)

Bárkivel képes vagyok harcba szállni az igazam miatt!

Iszonyatosan hamar felkapom a vizet, de olyan hamar le is nyugszom, lehet hogy ez baj, dehát ez van!

Jó tulajdonságom, talán, hogy próbálok figyelni az emberekre és kedves lenni! Azt hiszem eddig sikerrel!:)

10. 'szti
2006. júl. 12. 18:51
Az első szerelmem skorpió volt. Szörnyen önző, önfejű, akarnok és hisztis ember. Ugyanakkor határtalanul kedves, figyelmes és nagyvonalú.
9. e71af41436 (válaszként erre: 8. - Bea533)
2006. júl. 12. 16:13

pedig van. csak egy kicsit többet informálódjál róla és hipp-hopp majd belátod te is.

tudod az asztrológia elég régi dolog ahhoz, hogy egy bea533 azt tudja rá mondani meggyőzően, hogy semmit nem jelent. asszem továbbra is a könyveknek hiszek....nem pedig....

2006. júl. 12. 16:09
Nálam a középső fiam is skorpió jegyü és még a menyem is szerintem semi kőze nics az őssze féhetetlenségnek ki milyen jegybe születtet az embere és génre szabot.
7. Júdás (válaszként erre: 6. - Mikormarta)
2006. júl. 12. 02:24

Ezt így nem mondanám, de valami igazság van benne.

Nehéz kijönni velünk, én inkább azt mondanám.

Megkérdeztem a kolleganőimet, nem összeférhetetlen, inkább nem tud melletünk más labdába rúgni.

2006. júl. 11. 23:34
Néztem a VB döntőt, és a kommentátor azt mondta, hogy a franciák edzője a nagyobb meccsekre sohasem küld a pályára skorpió jegyű játékosokat, mert azok összeférhetetlenek.Tényleg összeférhetetlenek vagytok, skorpiók?
2006. júl. 7. 13:08

Én skorpió vagyok. Ha valamit elhatározok, annak úgy kell lennie, addig nem nyugszom, és ezt a lehető leghamarabb kell megtörténnie.Sok türelem kell a skorpió gyermekhez, ezt a szüleimtől tudom.

Amúgy aranyalma leírása teljesen jó.Ha viszont valakiben csalódik, soha többet nem nyílik meg az illetőnek és nagyon csúnyán tud visszavágni a csalódásért már gyerekként is.

2006. júl. 3. 19:12

Hm... nekem az aszcendensem skorpió.

Napokig, hetekig képes vagyok forogni dolgokon, padlón lenni, ahogy Almácska írja. Asszem nem fogok hallgatni a mesteremre és nem engedem felszínre őkegyelmét. Hagyom inkább visszaterpeszkedni az oroszlánomat, mert katasztrófa, hogy a skorpiótól is a rosszat kaptam... :(.


Igen, ahogy olvasom Alma beírását, a művészi hajlamom is a skorpiótól van tényleg :), és a munkában lévő precizitásom is. (na másban nem is).

Ennek ellenére, azért szerencsére még az oroszlán dominál :).


De ezek ketten... hah, annyiszor megkapta anyum hozzáértőktől, hogy nem irigylik az én természetem miatt. Hah, hát nem könnyű velem, se az oroszlánommal sem a skorpiómmal.

2006. júl. 3. 18:51

Nekem az öcsém skorpió, ugyan nem a gyerekem, de én nevelem baba korától.


Nagyon érzékeny lelkű. Napokig képes valami miatt a padlón lenni.

Keresi a dolgok a miértjét. Sokat gondolkozik, filozófus alkatú. Érdekli a művészet.

A korához képest elég komoly és önálló.

Elég nehéz a bizalmába férkőzni, de ha sikerül, akkor elmondja a titkait is.

Nagyon makacs.


Ennyi jutott most eszembe. Gondolom nem minden skorpió ilyen, de akad köztük ilyen is. :)

2006. júl. 2. 08:10
Szerintem ők könnyű esetek, mert a tisztelettudás bennük van, ha a szülő tényleg kicsit uralkodóan viselkedik. Most a szüleim gyermekkori sztoriaikból és az asztrológiai tudásomból indultam ki, mert mind a ketten skorpiók.
2006. jún. 28. 22:55
Van-e valakinek Skórpió jegyben született gyermeke?Milyen tapasztalatod van, mire érzékeny? Mennyire meghatározó, hogy valaki milyen jegyben születik?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook