Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Skizofrénia-vallás-ufónauták fórum

Skizofrénia-vallás-ufónauták (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2009. aug. 17. 18:26
kamaszkorom óta csak átkurtak ezek a mocskok!tisztelet a kivételnek!de alergiás vagyok a cigókra!pl:16-éves voltam szentesen tartottam vissza a koleszba!és kik be ütközök olyan 30-éves cigókba!mindenemet elvették!azaz kiraboltak!ez csak az egyik ami bennem maradt!!
135. c19f5f79fa (válaszként erre: 132. - Spinneli)
2009. aug. 17. 17:35

Érdekes beszélgetés?:)Lehetséges...bár azt láttam kérdésekre nem reagál....


Akkor kérdezek miért vagy Skinhead?

Mármint a topik indító!

2009. aug. 17. 16:31

Már túl vagyok a nehezén!!nem kell aggódni uralom az egész betegséget!!!!volt szép is ebben az egészben!!nem is tudom le írni annyira mennyei volt!!!

voltak vicces pillanatok is amin halálra röhögtem magam!!!pl.ahogy töröltem a seggemet a wc-papír elkezdett ordítani hogy ne hogy ki töröljem vele a seggem!!!hát ilyenek is voltak!!!ezt nem lehetett kibírni röhögés nélkül!!!!!

133. spinneli (válaszként erre: 131. - C19f5f79fa)
2009. aug. 17. 14:08
Súlyos és közveszélyes elmebetegeknél valóban nem...itt azért ezt nem érzem.
132. spinneli (válaszként erre: 130. - C19f5f79fa)
2009. aug. 17. 14:07
szerintem sem lényeges-én azt nem kedvelem, ha valaki akár egyik akár másik oldalról egy információból eldönti, és ezzel offol szét egy esetleges érdekes beszélgetést.
131. c19f5f79fa (válaszként erre: 129. - Spinneli)
2009. aug. 17. 14:07
Még nem hallottam róla...de lehet.Súlyos személyiségzavarnál ami pszichiátriai kórkép ott használják,de elmebetegségnél már nem igazán.
130. c19f5f79fa (válaszként erre: 128. - Spinneli)
2009. aug. 17. 14:05
Szerintem ezt a topikot végig olvasva egyértelműen nem fontos hogy kamu vagy sem.Ha nem kamu,akkor beteg,ha kamu akkor is beteg!Ilyennel ugyanis egy pszichésen beteg ember szórakozik..,ha meg tényleg beteg akkor....ez van,amiket ír.
129. spinneli (válaszként erre: 127. - C19f5f79fa)
2009. aug. 17. 14:02
Ki lehet egészíteni vele a gyógyszeres kezelést, van amikor használ.
2009. aug. 17. 14:02

persze lehet pár kritikát ideszúrni, de egyikünk sem tudhatja mi az igazság, erről részről, ezért és szerencsésebbnek tartanám, ha kérdésekkel derülne ez ki, nem pedig nagyon magabiztosan vki otthon a gépe előtt megállapítja mi kamu és mi nem.

:)

127. c19f5f79fa (válaszként erre: 124. - Spinneli)
2009. aug. 17. 14:01
elmebetegnél nem tudsz lelki terápiát.
126. emagdi (válaszként erre: 123. - Halottakhangja)
2009. aug. 17. 14:00

ez esetben keress másik orvost. addig keress amíg valaki olyanhoz kerülsz aki enyhíteni tud a tüneteiden.

mert gondolom ez az állapot neked sem jó.

125. spinneli (válaszként erre: 119. - Erikpipi)
2009. aug. 17. 13:59
elolvasva én is valószínűnek tartom, hogy ez nem kamu, a skizofrén betegek többnyire nagyon jól tudják az őrületet rendszerezni, ebben az is megfigyelhető.
124. spinneli (válaszként erre: 123. - Halottakhangja)
2009. aug. 17. 13:58

mentális szinten?

mert oké, hogy begyógyszereznek, de a lelki összetevőre, és kiváltó okra ez édes kevés.

2009. aug. 17. 09:52
Két orvos is kezel!! gyógyszereken kívűl mást nem igazán tudnak!!
122. eb5c1063c1 (válaszként erre: 121. - Halottakhangja)
2009. aug. 17. 07:24
Minél előbb keress fel egy orvost.Elhiszem,hogy skizofrén vagy.
2009. aug. 17. 06:22

Több bolygó van! A bolygó az ugyanaz a földbolygó amin élünk!!és úgy vettem észre hogy a legerősebb akarat győz!!!!!!sőt a hang azt is közölte hogy verseny van a bolygóért!!

Na ez aztán az embernek elég GÁZ!!!!!!tapasztalatból mondom hogy sok bűnös ember ártatlan!!! ezeket az érzéseket iszonyú nehéz elviselni!!!!hozzá tette hogy ilyen emberrel még nem találkoztak aki ezt így bírja!!!pl.amikor pedofil hajlam érzését meg a gyilkolásét-öngyilkosságét küldte rám!-számtalanszor gonoszul ki röhögtem-és közöltem hogy nemfog sikerülni!!!mert egy vadállat vagyok!!!és ezekért is lehetek fontos istennek!!!!!!!

120. lilimia (válaszként erre: 119. - Erikpipi)
2009. aug. 16. 11:59

Egy kamu sztoriból nem lehet kiérezni indulatokat érzelmeket, és azt a kuszaságot ami egy skizoban van. Az ő hozzászólásaiból érződik, valmint találkoztam már olyan skizoval, aki robotbábokról beszélt.

Azt mondta hogy ő azért került a oda )a pszichiátriára), mert elment a diszkóba, táncolt, énekelt a színpadon, kért egy kólát, de a földönkívüliek beletettek egy robotbábot, amit lenyelt, és az ott van benne, beszél hozzá, meg dolgozik.

Ez volt az alap, de mondott még szegény bácsi ennél cifrább dolgokat is, pl hogy elvitték a földönkívüliek, és mászkált az űrhajóban, stb...

119. erikpipi (válaszként erre: 117. - Lilimia)
2009. aug. 16. 10:40
És te mitől vagy abban biztos, hogy az? :)
118. erikpipi (válaszként erre: 117. - Lilimia)
2009. aug. 16. 10:40

Nem azért nem 100 as mert fent van az iwiwen.....


Mindegy, hidd el, hogy beteg, legalább lesz kivel beszélgetnie, és ihletet kap a legújabb heavy metal számához.

117. lilimia (válaszként erre: 115. - Erikpipi)
2009. aug. 16. 10:35

Időnként én sem vagyok százas, mégis fent vagyok az iwiwen, és még íjászkodok is...


Honnan vagytok olyan biztosak benne hogy ő nem skizofrén, hanem csak játszik?

116. lilimia (válaszként erre: 113. - Ad96793c81)
2009. aug. 16. 10:34

Ami a bemutatkozó szövegem, a jó ég se tudja ki írta, a kutya-gazda kapcsoltaról. Ha arra gondolsz, hogy az egy kedves, érzelmes szöveg, és az bemutat engem... Háááát.... Ha nem gondolnám úgy hogy neki valóban problémái vannak, akkor én küldeném el a leghangosabban a fenébe, mint ahogy a divatdepressziós, kamufalcolós emosokat...

Nem poénból kezdtem el tanulmányozni a pszichológiát, hanem azért hogy megoldást keressek az én betegségeimre, mert a DIPLOMÁS pszichiáterek és pszichológusok semmit sem csináltak. Letudták annyival hogy hiszti...

Aztán beleszerettem az emberi elmébe, és lélekbe.


Jártam jó néhány pszichológusnál és pszichiáternél akiknek fogalmuk sem volt arról hogy pl a pszichoaktív anyakokkal kapcsolatban mit jelent a tolerancia szó, sőt, még sorolhatnám mennyi mindent nem tudnak, hiába, a DIPLOMÁval csak felsőbbrendűségérzetre tettek szert...

115. erikpipi (válaszként erre: 110. - Lilimia)
2009. aug. 16. 10:15

"Miért muszáj sértegetni és alázni valakit, akival kapcsolatosan nem lehettek biztosak valamiben?"


Mondjuk fent van az iwiwen is az úriember. NAgy az Isten állatkertje, és nem minden az aminek látszik. Azért :)

2009. aug. 16. 08:39

Kedves Gábor

Én ismerk egy olyan személyt akit szintén skizofénel volt leszázalékolva több éve. Én montam neki nem skizofén menyen el egy Reiki tanárhoz és végeze el az egy es reikit és mi történt kiderült,hogy nem is skizofén csak ezt kel neki megtapasztalni és ma semmi gyogyszert nem szed és nincsen semmi baja. Javaslom keresé fel egy Reiki tanárt.

113. ad96793c81 (válaszként erre: 112. - Lilimia)
2009. aug. 15. 22:56
A bemutatkozó szöveged többet árul el rólad, mint gondolnád... "Skizó" barátunk pont a hozzád hasonlóak miatt jött fel a fórumra. A munkám része az is, hogy kiszúrjam a link alakokat, nem nagyon szoktam tévedni... És igen, vicces a hozzá hasonlóakat piszkálni, megnézni mi van a felszín alatt... Jelen esetben semmi:) A pszichológiát és pszichiátriát könyvből tanulmányozni olyan, mintha a szívsebészetet akarnád így megtanulni... Nem véletlenül az orvosi egyetemeken tanítják ezeket a dolgokat hosszú évekig.
112. lilimia (válaszként erre: 111. - Ad96793c81)
2009. aug. 15. 21:13

Igen 7 éve tanulmányozom. Tudod vannak szakkönyvek, folyóíratok, stb... Mi van akkor ha 21 éves vagyok? Az ég világon semmit nem tudsz rólam, így fogalmad sem lehet mennyi élettapasztalatom van (vagy nincs)...


Ne haragudj, de 39 évesen lehetne annyi eszed, hogy ha úgy gondolod hogy valaki kamuzik egy fórumon, otthagyod a francba...

Vicces kötekedni? Ennyire ráérsz? Menj inkább és csinálj valami hasznosat...

111. ad96793c81 (válaszként erre: 110. - Lilimia)
2009. aug. 15. 20:52
21 éves vagy, és 7 éve "tanulmányozod" a pszichológiát... Én meg 39 vagyok, és nem szokott megcsalni a női ösztönöm. Ez a pasi figyelemre vágyik, ennyi az egész.
110. lilimia
2009. aug. 15. 20:44

Mindenkinek:


Miért muszáj sértegetni és alázni valakit, akival kapcsolatosan nem lehettek biztosak valamiben?

Ez alatt a 4 oldal alatt néhány baromira okos emberke olyan nagy hülyeségeket írt, hogy a falat kaparom tőle! Lassan 7 éve hogy tanulmányozom a pszichológiát, és nem egy skizofrénnel találkoztam. Több stádiumot is láttam, és egy borzasztó betegség!

Ő olyanokat ír amik valóban lehetnek egy skizofrén halucinációi, és tévképzetei. Mi van ha nem kamuzik? Szerintem nem túl kultúrált és intelligens dolog egy betegségből, vagy betegből viccet csinálni.

Ha egy vak ember véletlenül nektekmenne, odamondanátok neki, hogy mi van vazze vak vagy?

109. lilimia (válaszként erre: 105. - Ad96793c81)
2009. aug. 15. 20:37

A skizofrének egy bizonyos pontig tudják, hogy valami nincs rendben, és egy ideig különbséget tudnak tenni a halucinációk és a valóság között.


A skizoban a halucinációk, tévképzetek időnként, rohamszerűen törnek rá az emberre. Csak később állandósul.

108. lilimia (válaszként erre: 94. - Halottakhangja)
2009. aug. 15. 20:35
Gyermekkorodban milyen tünetek voltak?
2009. aug. 15. 20:14
Mi lenne, ha fognál egy helyesírási szótárt? Amíg tanulmányozod, addig a hangok sem beszélnének hozzád:) Bocsáss meg, most kilépek, hozzám is beszélni kezdett egy hang. Azt mondja: " hagyd már azt a h...-ét, éhes vagyok".:)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook