Sikoly (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Sikoly

16. Napsugár8 (válaszként erre: 15. - Horex)
2022. okt. 3. 15:25

A gyógyulni akarásra akkor is szükség van, amikor másokba kapaszkodunk. Az a másik segít, hogy talpon maradjunk, de lépkedni előre, a gyógyulás felé, a betegnek kell. Azokat a lépéseket senki nem tudja helyette megtenni. Ehhez kell a hatalmas belső erő, akarat.

Szívből kívánom mindenkinek, aki nehéz helyzetbe kerül akár egészségileg, akár az élet más területén. Hinni és akarni!

15. horex (válaszként erre: 2. - Panna.33)
2022. okt. 1. 20:40

Ha nem is csodaszer, de az optimizmus , gyógyúlni akarás, sokat segithet.

A másik, a valakibe/valamibe kapaszkodni.

Több esetben meg az sem segit.

14. Napsugár8 (válaszként erre: 13. - 1a24515862)
2022. szept. 30. 15:28
Köszönöm a hozzászólásod. Valóban a hit, az akarat, a nem adom fel hozzáállás sokat segíthet, amikor bármi miatt padlóra kerülünk.
2022. szept. 30. 08:26

Tetszett a cikked Napsugár.:)

Én is sokszor elkeseredek, de mikor hasonlót hallok, olvasok, olyankor új erőt kapok. Így van, nem szabad feladni.

12. tumbo2 (válaszként erre: 9. - Hanka101)
2022. szept. 16. 16:10
megértelek,nálunk is az öcsém öngyilkos lett.ha nem lennék gyáva?pedig semmi okom nem lenne rá.
11. tumbo2 (válaszként erre: 5. - Érdekes73)
2022. szept. 16. 16:05
engem is már sok mindennel átvertek,még az orvosok sem tudták,mitől fáj a lábam,hogy alig tudok menni.már mri-re akartak küldeni,előtte voltam fizikoterápián.a nyolcadik után megkérdeztem a nőt,hogy szerinte használ?azt mondta,ha eddig nem,akkor már nemigen.jó,mondom,akkor most voltam utoljára.hát harmadnapra elmúlt.
10. Napsugár8 (válaszként erre: 9. - Hanka101)
2022. szept. 16. 15:58

Köszönöm Kedves Hanka!

Sajnálom, hogy nem vagy teljesen egészséges. Az biztos, hogy sokat számít az akaraterő, és én is úgy gondolom, hogy talán még a genetika is hatással van rá. Gondolom, szedsz valami gyógyszert, amivel javítani tudsz szükség esetén az állapotodon.


Ne gondolj a halálra, és főleg ne a saját kezűleg előidézettre!

Azt olvastam régebben: addig vagyunk itt a földön, amíg a föntiek úgy látják, hogy még dolgunk van itt. Vagy a gyermekek, unokák, stb. nevelése, segítése terén, akár önmagunk lelki fejlődésének terén.

Gondolkodj el ezen, keress magadnak olyan napi elfoglaltságot, amellyel ezeken a területeken tudsz cselekedni akár mások, akár saját életed javítása érdekében. Próbáld meg úgy élni a napjaidat, hogy este elmondhasd: a mai napot is hasznosan töltöttem. Légy boldog! Tégy boldoggá másokat, és te magad is boldog leszel!

2022. szept. 16. 13:12

Tetszett az írásod Napsugár!!


Ezzel csak az a baj, hogy nem mindenkit áldott meg az Isten ekkora akaraterővel.

Lehet próbálni ezen segíteni , de sajnos a genetika nagyon sokat eldönt előre.

Én személy szerint írigylek minden erős akaratu embert.

DE persze én magam , aki Papíron is öngyilkos hajlamu depresszióban szenvedek, próbálom feloldani ezt a családi átkot.70éves vagyok. Tuléltem a szüleimet

8. unom
2022. szept. 15. 08:17
Annak örülök, hogy ez a poszt nem arról szólt, amire a címe alapján számítottam.
7. Napsugár8 (válaszként erre: 6. - Janszi)
2022. szept. 15. 06:58
Köszönöm. 🌹
6. janszi (válaszként erre: 1. - Napsugár8)
2022. szept. 14. 20:19
Engem lenyűgözött az írásod,az élet küzdelmes feléről,az értékekhez való ragaszkodásról szól,és a belső vívódásról, ami felemészti a beteget,szinte kézzel fogható.Tenni,segíteni akarni önzetlenül csak a nemes lélek erénye,ilyen közösséget kovácsolni,s benne kovácsnak lenni a szív szava.
5. Érdekes73 (válaszként erre: 4. - Bless the child)
2022. szept. 14. 14:18
Mindig meglepődök hogy még mennyien hisznek benne.
2022. szept. 14. 13:40
A cikkhez annyi az összes hozzáfűzni valóm, hogy a homeopátia az egyik legnagyobb átbacás.
3. unom (válaszként erre: 2. - Panna.33)
2022. szept. 14. 11:22
Teljesen egyetértek, nincs mit hozzátennem.
2022. szept. 14. 11:11

Inkabb ne olvastam volna.

Kb. mintha a kórházi sorozatokbol akarnánk megérteni az orvosi munkát, vagy a krimikből a rendőrit.


Egyrészt a fitoterápia sosem volt a homeopátia alapja. Az utóbbi egy ordas nagy csalás és hatalmas üzlet. A gyógynövények meg sok gyógyszer alapanygai, csak a gyógyszerekben állandó a hatóanyag tartalom.


Másrészt az SM-nek a megélése, a beteg állapota baromira független a "hit, az akarás, a kitartás, a küzdelem" - től. Aki ilyent állít, az egy nyomorult áldozathibáztató. Ami segít, az a szerencse és a gyógyszerek.

2022. szept. 14. 09:35
"Én is élni akarok! Segítsetek!"
Hasított bele a levegőbe, és a teremben levő közel 40 ember egyszerre merevedett meg.

Ugrás a teljes írásra: Sikoly

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook