Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sikerült olyan férfit bevonzanotok amilyet szerettek volna? fórum

Sikerült olyan férfit bevonzanotok amilyet szerettek volna? (beszélgetős fórum)

1 2
41. tien (válaszként erre: 39. - F7f780f355)
2022. nov. 26. 12:24

Tudom, hogy szerencsés vagyok vele.

Minden porcikája jó.

Ahogy az emberekkel és az állatokkal bánik példaértékű.

2022. nov. 26. 12:12
Nem tudom miként kell bevonzani. Én egy mélypontomat éltem, amikor megismerkedtem a férjemmel és miatta fordult jobbra az életem.
39. f7f780f355 (válaszként erre: 28. - Tien)
2022. nov. 26. 11:33

En is szeretem ha nem egyszalbelu a pasi. Csak a hosszu haj nem volt soha estem🤭 azt latod milyen a szerelem. 😀

Szerencsed van ha jo ember mert az nem gyakori. 👍🏼

38. tien (válaszként erre: 37. - Timycat)
2022. nov. 26. 11:03
Nemánnemánnemán😱
37. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 09:52
Álmodozás nem az én világom, bevonzáshoz nem értek. A közelmúltig azt hittem megtaláltam életem párját, jobb nem is lehetne, de probléma adódott, már nem hiszem ezt.
2022. nov. 26. 09:23

igen. igaz, meg kellett hozzá bekelnem magammal...

de már a 6. évet tapossuk együtt és halálig tervezzük.

2022. nov. 26. 09:06
Nem értek a bevonzáshoz. Az örökölt családi mintákat a párválasztásnál tapasztaltam, másoknál is, saját magamnál is.
2022. nov. 26. 09:03

Azt olvastam, hogy 'beszólogatós fórum'.

Iszok még kávét.

🤣🤣🤣🤣

33. Channa* (válaszként erre: 23. - Cc7a88f96d)
2022. nov. 26. 08:59

Háááát, nem tudom.


Nekem a férjem előtt nem igen volt kapcsolatom, max. volt néhány barátom (nem sok), akikkel én szakítottam, mert túl komoly terveik voltak velem, és nem éreztem úgy, hogy velük kellene hosszútávon terveznem.

Sosem bántottak, nem volt velük semmi gon, csak nem az én örök szerelmeim voltak.


Aztán 20,5 éves koromban megismerkedtem a férjemmel, akivel kapcsolatban már nem ilyenekre gondoltam.


Tehát, nem. Nem kell a rossz tapasztalat, ahhoz, hogy valaki egy olyan mellett legyen, akit elképzelt magának.

32. K-né Zsóka (válaszként erre: 28. - Tien)
2022. nov. 26. 08:39
Nekem az első férjem volt ilyen. Hosszú fekete enyhén göndör haj, magas izmos alkat, mélybarna szemek nagyon hosszú szempillákkal. 5 évig voltunk barátok és remek volt, aztán hozzámentem és kiderült, hogy férjnek csapnivaló.
31. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 08:15

Sztem nem lehet "szándékkal vonzani vmit". Az milyen...??


A legjobb dolgok spontán jönnek, nem tudod a sorsot megerőszakolni!

30. Csillagszem38 (válaszként erre: 13. - Felhőtlen)
2022. nov. 26. 08:13
Nagyon sajnálom, ami veled történt és nagyon örülök neki, hogy megtaláltad a boldogságod! 🥰
29. Lydianne (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 08:07
Nekem tudat alatt zajlott az egész! Anyukám szembesített vele, hogy szó szerint elmondtam, milyen férfi lenne nekem való : amint megismerte a páromat, azt mondta, ő pont ilyen, akit mondogattam! Nekem ez az egész fel sem tűnt. Azt tudom, hogy mikor megismertem, nekem is volt egy se veled se nélküled kapcsolatom, amit a mostani párom miatt tudtam letenni végleg. Ég es föld a különbség. Amíg sok rossz kapcsolatom volt, mindig azt hittem csakis velem van a baj.most jött egy jó: érzem a különbséget! Sose tudtam milyen, ha szeretnek, megbecsülnek. Mire eljött ez a pillanat, többnyire megbékéltem magammal, "ragyogtam". Orr lógatva, utcán a földen bámulva , társasági életet kerülve nem is tetszettem volna neki
28. tien (válaszként erre: 26. - F7f780f355)
2022. nov. 26. 07:52

Nekem a gyengéim az ilyen típus.(Lásd.Jason Momoa 🤭)

Alkatra sem cingár a férjem ,van benne anyag bőven.

És hatalmas szíve ,ilyen jó ember ritkán születik.

Néha várom,hogy mikor nő ki a szárnya.

2022. nov. 26. 06:02
Jojj,, engem is bevonzhatna má eggy vagy kettő leányzó!🤭
26. f7f780f355 (válaszként erre: 12. - Tien)
2022. nov. 26. 06:01

Volt nekem is korszakallas hosszu derekig ero haju faszim. Elso nagy szerelmem.

Sosem tetszett ez a ferfitipus elotte. Ilyen a szerelem.

Kar hogy az is egy f4szkalap volt es elhagyott maser’ (mondjuk utolag velem tett jot)

25. f7f780f355 (válaszként erre: 24. - F7f780f355)
2022. nov. 26. 05:57

Volt amelyikrol azt hittem hogy az igazi es evek mulva mutatta ki a foga feherjet

Ugyhogy ovatosan, atlatni a lila kodon

24. f7f780f355 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 05:54

Most nincs. Mar lassan ket eve elem a szinglik eletet de mostanaban nem is nagyon keresek. Neha ramjon a dili es felmegyek tarskeresore de 1-1 randi utan hagyom is pcsaba.

Amm meg aki volt, az nem olyan volt amire vagytam, egyik se szvl ja ezert MULTIDO.

23. cc7a88f96d (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 05:51

Szerintem a Titok épp abban rejlik,hogy át kell esni rossz kapcsolatokon is,így az jobb emberismerővé is válunk,ami által könnyebben felismerhető már első randik alkalmàval ha valami "nem stimmel"az illetővel és akkor ugye eleve bele sem kezd az ember egy kapcsolatba..

Illetve a sok negatìvum miatt az ember megtanul toleránsabb lenni és jobban csiszolódni a "normálisabb"párhoz és nem kiakadni minden hülyeségen,ami sokszor ugye szakításhoz vezet.

Szóval ez nagyon összetett és szerintem nincs olyan,hogy valaki egyből megtalálja az igazit,max az van,hogy meghunyászkodó életet él az illető,egy mérgező kapcsolatban.Biztos vagyok benne,hogy kellenek a rossz tapasztalatok ahhoz,hogy az ember végül normális párt választhasson.

Szerintem a hangsúly azon is kellene,hogy legyen,hogy felismerje mindenki a mérgező embereket és nem benne maradni évekig egy ilyen kapcsolatban,gondolok itt nárcisztikus emberekre stb stb.

Szóval erről litániákat lehetne írni,persze mindenkinek más a nézőpontja és ezzel sincs probléma.

22. eunuch
2022. nov. 25. 21:06
Nem.
21. tien (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 25. 20:50

Pedig itt a titok!

Elengedés és nem görcsölni rá.

Fura ,de tényleg így van .


Szorítok,hogy sikerüljön megtalálnod a férfit akit Neked szántak{sors , teremtő, univerzum stb.}

2022. nov. 25. 20:19
Igen, sikerült, jóképű is, szeret is, mi kell még 🥰
2022. nov. 25. 20:09

Szöszke, Lydianne, Charlotte!

Írjátok le mi volt a "titok", ha volt egyáltalán. És örülök nektek! :)

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Tien)
2022. nov. 25. 20:07

Ez a fene elengedés.

Próbálok nem görcsölni állandóan rajta.. de néha olyan nehéz.

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Ms_Daisy)
2022. nov. 25. 20:06
Milyen idős vagy?
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - F7f780f355)
2022. nov. 25. 20:05

Abszolút.


Nincs is párod vagy csak nem olyan, amilyenre vágytál?

2022. nov. 25. 19:51
igeeen :)
14. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 25. 19:45
Nem, teljesen másmilyen a mostani párom. Lehet, hogy nem ő lesz a végleges, de szerintem nem tudok olyat bevonzani, amilyet igazából szeretnék. Sosem volt olyan párom.
2022. nov. 25. 18:59
Nem akartam senkit, gyászoltam még(2,5 évvel előtte halt meg a nagy szerelmem). Annyira begubóztam, hogy mondom ez nem mehet tovább, kell vki akivel elmehetek kirándulni, moziba, szinházba. Regisztráltam egy tarskeresőre. 1 napja se voltam fent mikor irt. Kép alapján semmi, abszolút nem olyan akire azt mondanám hogy ez igen :-D De elkezdtünk beszélgetni...és hihetetlen mekkora szive van! Én mar tudtam a randi előtt hogy igen ő kell. 3 hónapra rá összeköltöztünk, 2 éve együtt élünk. Pont olyan, aki nekem való, amilyen számomra az igazi férfi!
12. tien
2022. nov. 25. 18:28

Már elengedtem az egészet.


Akkor jött .Nagy hanggal,széles mosollyal .

Tipikus benga motoros🤪

Nem ilyet képzeltem magamnak,de a világ minden kincséért sem adnám.

Szakállas,nagyhajú lüke férjem 🤭

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook