Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sértő reklámok fórum

Sértő reklámok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
50. Sexton (válaszként erre: 47. - Fiatal nő)
2010. ápr. 23. 10:19
De hiába pattogunk, ha már leadták tegnap a tv-ben, akkor már azt nem lehet visszavonni. Csak azt mondom, hogy egyszerűen ki kell iktatni a tv-t ha nem tetszik ami benne van! És vége! Nincs több felháborodás, ha vmi érdekel rákeresel a neten oszt jó van!
49. 4c4743ec7d (válaszként erre: 42. - Sylvia81)
2010. ápr. 23. 10:17
Így van. Nem is értem miért venné magára az ember az ilyeneket. Tele van a tv szadistábbnál szadistább filmekkel, szal nem hiszem, h pont a reklámok lennének károsak az "ifjúságra" :)
48. Sexton (válaszként erre: 43. - 3232b7bb0b)
2010. ápr. 23. 10:17

Jujj azért ez már mégis csak túlzás. Ne haragudj de szerintem elég nagy a különbség nácik és nagymellű nők között...

Ez durva példa volt, és nagyon rossz példa is!

Mert a nácik az eszméik miatt ítéljük el, a nagymellű nőket meg nem ítéljük el,csak egy reklám viccet akart csinálni belőle...

Ennyi!

47. Fiatal nő (válaszként erre: 38. - Sexton)
2010. ápr. 23. 10:15

Oké, ez igaz.

De ha az ember csendben tűri és nem tesz semmit, attól nem történik semmi. Végre valaki(k), akiknél betelt a pohár és próbálnak tenni ellene.

Miért jobb az, ha kussban marad mindenki, és nyeljük a sok szemetet? Én becsülöm, aki fel mer "lázadni". Valaki legalább próbálkozik... :-)

46. Dinuss (válaszként erre: 35. - 3232b7bb0b)
2010. ápr. 23. 10:15
De en ertem!Csak ugy latszik azok nem ertik akik azokat a noket sertegtik akik termeszetesen vannak megaldva a nagyobb mellekkel.De ez ellen nem lehet mit tenni.Ilyen emberek vannak manapsag sajnos!
45. Sexton (válaszként erre: 37. - 4c4743ec7d)
2010. ápr. 23. 10:15
Ott a pont!!!
44. spinneli (válaszként erre: 22. - 3232b7bb0b)
2010. ápr. 23. 10:15

jogaink megsértése?

Van hivatalosan megtiport nagymellűek egyesülete?

:)


Amúgy nekem is nagy mellem van.

2010. ápr. 23. 10:14
És ha valaki nyíltan nácizik, azt miért büntetik meg ennyi erővel? Nekem nincsenek jogaim? Egy ilyen cég töröltetheti belém a lábát???
42. Sylvia81 (válaszként erre: 37. - 4c4743ec7d)
2010. ápr. 23. 10:14
Atyám, hányszáz ilyen reklám van, amin az ország X százaléka simán megsértődhetne...
2010. ápr. 23. 10:14

A djuice-nak van egy reklámja, ami engem nagyon sért. Hozzáteszem, ahogy kezdte a kampányát, mikor kivált a pannonból, az nagyon tetszett, aztán beadták ezt a "két tenyér egy cici" reklámot és készen voltam!

Teljesen felháborodtam, hogy hogy lehet a nagy nyilvánosság előtt más emberek testi adottságait ilyen mértékben lealázni!? Nem is értem. Anyum a valóban nagy mellű nők közé tartozik, de nem plasztikás, 3 gyerek után és több éves szoptatás után (nameg a gének is) lett neki olyan, amilyen! Az a helyzet, hogy a hozzá hasonló nagymellű nőknek ez nem csak áldás lehet, hanem átok is, hiszen van súlya, ennél fogva rendesen megterheli a gerincet. Arról nem is beszélve, hogy az utcán azért megnézik rendesen. Ki jobban ,ki kevésbbé. Kap hideget, meleget, de mostanában inkább az irritáló megjegyzések a gyakorik. Szerette volna megplasztikáztatni (egészségügyi okokból, a gerince miatt), hogy kisebb legyen, de nem csinálják meg TB-re, holott az egészsége megy tönkre tőle.

Nekem 80B-s méretem volt, míg nem szültem. Simán kaptam magamra cicifixet is minden egyes üzletben, nem győztem válogatni Most, hogy megvan Petra megugrott a méretem 80-85 D-re. Ami már keményebb dió! Kapnék melltartót, de csak több ezer forintért! Ilyen méretű mellekkel már molettnek számítok és nem tartozom a "kismellűek" táborába sem.

Nekem soha nem volt bajom az ilyen méretkülönbségekkel, de könyörgöm! Ezeket a reklámokat fejlődésben lévő gyerekek is nézik! Azt fogják megtanulni, hogy ha nagy a mellük, rejtsék el, mert különben folyamatos sértegetések tárgyaiul fognak szolgálni? Hugom is megkérdezte anyumat: ha megnőnek a cicijeim, ugyanúgy undorító leszek, mint te? Ez a reklám hatása. Szerencsére értelmes kislány és meg tudjuk beszélni az ilyen dolgokat, de anyum emellett tanárnő is. Pontosabban tanítónő. Az órán bekiabált két tenyér, egy cici és egyéb megjegyzések kis 10 éven aluli gyerekektől...és nem fegyelmezheti meg őket rendesen, mert a gyerek otthon bepanaszolja és a dühös szülő majd még anyámat veri meg! (Mert ilyen világot élünk! Régen tisztelték a tanárokat, a gyerek nem mert feleselni, körmös, hasonlók. Ha rosszat csinált és a tanár megregulázta, a gyerek otthon hallgatott, mint a sír, mert még otthon is kapott volna, hogy rossz volt az iskolában!)

Írtunk a cégnek levelet mi is és az összes "nagymellű" ismerősünk. Egyikük nem írta bele, hogy bejelentést fog tenni a különböző szerveknél a reklámjuk miatt (ugyanis jogsértő), hát neki válaszoltak, hogy az a csaj egyéni véleménye, ők nem tehetnek semmi. Hát de, sőt! Ők engedték sugározni, plusz ilyenkor ha egyéni véleményt közöl ki kell írni a szereplő nevét és foglalkozását a reklám elején...esküszöm maguk alatt vágják a fát!

Ja, és állítólag utána kifejtette nekik a nő-Gina, hogy az elhangzottakat a hatalmasra műttetett műmellekre értette. Hát ez nem jön le, így magunkra vesszük, mert mi szenvedünk tőle. Arról nem is beszélve, hogy aki mondjuk amúgy sem szerette a melleit, mert nagyok? Én fájdalmat, betegséget vagy egyszerűen csak szégyent keltettek benn, azt most ezzel depresszióba sodorják!? Ez olyan, mintha nyíltan buziznának, vagy közölnék, hogy Hitler jól tette, amit tett.

Én mindenesetre bejelentést teszek a gazdasági versenyhivatalnál (jó hosszú, több, mint 20 oldalas a bejelentési ív) és minden olyan szervnél, ahol tenni tudnak a reklám beszüntetéséért és azért, hogy nyilvánosan megkövessék a sértett embereket legalább olyan szinten és annyiszor, ahányszor a szar reklámjukat leadták!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

40. Fiatal nő (válaszként erre: 37. - 4c4743ec7d)
2010. ápr. 23. 10:14
Azt a reklámot imádom. :-D Jól elintézik benne a csajt, szegény pasit mindig úgy sajnálom, mikor lefröcsköli, meg birizgálja azzal a virággal... :-P
39. spinneli (válaszként erre: 20. - 3232b7bb0b)
2010. ápr. 23. 10:13

ezt azokkal beszéld meg, akik élőben sértegetnek.

Nem a reklám hibája,ha valaki bunkó.

bár őszintén én élőben is leszarnám, ennél fajsúlyosabb dolgok foglalkoztatnak.

:)

38. Sexton (válaszként erre: 32. - Fiatal nő)
2010. ápr. 23. 10:13

Inkább röhögök rajta, minthogy felidegesítsem magam!

Csak egy hülye PR fogás, ami sokaknak bejön...

A Máúnikától is mindenki elbutul,ott sokkal több sértő dolog van. Felháborodni mégsem szoktak ennyire!

A két kereskedelmi tv legtöbb műsora butít.

Eggyel több vagy kevesebb, már olyan mindegy...

2010. ápr. 23. 10:12
Szerintem felesleges fennakadni ilyen reklámon.A célját eléri, figyelemfelkeltő. Mert ennyi erővel a Borsodis reklámon is fenn akadhatnánk, mikor a kis csajt elröptetik a vízen a gumimatracán nah :))
36. Fiatal nő (válaszként erre: 28. - Sexton)
2010. ápr. 23. 10:11

Miért Ő írná a Subbát?

A Subba tök régi blog, az ilyen hülyeségeket gyűjti össze és többen csinálják, én úgy tudom.

35. 3232b7bb0b (válaszként erre: 19. - Dinuss)
2010. ápr. 23. 10:11
Nem érted? Még ha hozzátenné, de akkor is. Nem a pláza cicákat sértegetik utána az utcán! Bírom az ilyet!
34. Sylvia81 (válaszként erre: 20. - 3232b7bb0b)
2010. ápr. 23. 10:11

ézd, én elhiszem, hogy zavaró, de azt sose felejts el, hogy ha valaki vadidegen beszól az utcán, az sosem téged minősít, hanem őt...

Ráadásul, nem hinném, hogy a reklámszakemberek direkt akartak volna bárkit is megsérteni - bár hozzáteszem, nem láttam a reklámot. Ha diszkriminálni akartak volna, átnevezik a szolgáltatást mellesre/bögyösre vagy laposra.

(Mellesleg: nekem sincs kicsi, sőt, a hátam mögött sokszor kérdezték az ismerőseimet, hogy utángyártott, ugye??? Pedig nem...)

33. Sexton (válaszként erre: 31. - 3232b7bb0b)
2010. ápr. 23. 10:11

Szerintem inkább röhejes, télleg csak magát égeti nem másokat!!!

Nem kell úgy "mellre" szívni!

32. Fiatal nő (válaszként erre: 26. - Sexton)
2010. ápr. 23. 10:10

De pont az a lényeg, hogy amit mond, az sokak számára egyáltalán nem vicces.


Maga a reklám nem lenne sértő, de sajnos sokan tényleg ezen poénkodnak később, nem felmérve azt, hogy a testi adottságokkal nem lenne szabad viccelődni.


Sok a hülye ember, akiknek ez a reklám "nagyon menő és tök poén", és ezért veszik a bátorságot, hogy a szerencsétlen utca embereinek is beszóljanak, csak azért, mer' a reklám szerint(ük) vicces. És ez a nem jó.


Ha nem foglalkoznának ezzel az emberek, nem lenne probléma a reklámmal, de sajnos foglalkoznak. Elbunkul a nééép...

31. 3232b7bb0b (válaszként erre: 17. - Sexton)
2010. ápr. 23. 10:10
Figyeld meg: UNDORÍTÓ!!!
30. 66cec28b76 (válaszként erre: 26. - Sexton)
2010. ápr. 23. 10:10
JóVan.
29. 66cec28b76 (válaszként erre: 24. - 4c4743ec7d)
2010. ápr. 23. 10:09
Egyébként nekem is szimpi. És szerintem még helyes is. Ne értsétek félre:o)) És nem mindegy mit csinál privibe a kezével?
28. Sexton (válaszként erre: 11. - Csakazért)
2010. ápr. 23. 10:08
Te írod, ezt a blogot?
27. 3232b7bb0b (válaszként erre: 13. - 6f731e9185)
2010. ápr. 23. 10:08
Nem színész, ezt személyesen a djuice írta. Részletek a naplómban...
26. Sexton (válaszként erre: 23. - 66cec28b76)
2010. ápr. 23. 10:07

Mondom, hogy az nem lényeg, beszélhetne, a Geronazzo Maria féle szájról is!!!

Csak az a lényeg, hogy dumáljon, és hogy az amit mond "poén" legyen és felfigyeljünk, és vegyünk telefont, vagy írassuk át magunkat!

25. 3232b7bb0b (válaszként erre: 12. - Mya01)
2010. ápr. 23. 10:07
Így van.
24. 4c4743ec7d (válaszként erre: 19. - Dinuss)
2010. ápr. 23. 10:06
Egyetértek. Nekem tetszik, ahogy a csaj előadja magát...tényleg sokat pofázik :)
23. 66cec28b76 (válaszként erre: 17. - Sexton)
2010. ápr. 23. 10:06
Én sem értem hogy jön össze a nagy mell azzal hogy sokat beszélsz vagy nem?
22. 3232b7bb0b (válaszként erre: 6. - Cel)
2010. ápr. 23. 10:06
Na igen, erre már én is gondoltam. De ezzel kockáztatják azt, hogy a jogaink megsértése miatt többen pert fontolgatunk ellenük???
21. Dinuss (válaszként erre: 19. - Dinuss)
2010. ápr. 23. 10:05
Jah es szemely szerint ennel a reklamnal undoritobb a "verzik a foginye" cimu reklam!!!pffff
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook