Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítsünk egymásnak és egymáson fórum

Segítsünk egymásnak és egymáson (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. nov. 24. 23:41
Nekem a Spanyol tetszik de nagyon!!! :) Ooo imádom! Az angol alap, de a németet is szeretném megtanulni nekem az is tetszik!!
26. Barbi0508 (válaszként erre: 24. - Noncsi18)
2009. nov. 24. 23:41
Nem is tudom, szégyenlem magam, hogy ilyen tudatlan vagyok :)))
2009. nov. 24. 23:39

nevetni fogtok, de én japánul megtanulnék!!!

de itt, ahol lakom, semmi hasznát nem tudom venni....:((

24. Noncsi18 (válaszként erre: 22. - Barbi0508)
2009. nov. 24. 23:35

Ez nagyon jó!! :)

Mért nem tudsz kínaiul??!!! :S :D

23. Noncsi18 (válaszként erre: 21. - Barbi0508)
2009. nov. 24. 23:34
Én is azt várom :D Nekem ez lesz az első szavazásom! :) Remélem azért változik valami ha ő lesz a m.elnök!
22. Barbi0508 (válaszként erre: 20. - Noncsi18)
2009. nov. 24. 23:32

Nekem a másik kedvencem, mikor a hirdetésben bent van, hogy gazdasági végzettségű gazdálkodási munkatársat keresnek német nyelvtudással, főiskolai végzettség előny, stb... És pályakezdők jelentkezését is várják!


Erre jelentkezem, behivnak és az állásinterjún kiderül, hogy kell tudni még finnül is!

Ez jó... A hirdetésben miért nem irták? És ki a fene tud itt finnül!

3szor jártam igy még emellett egy lengyel és egy török cégnél! :)))

Jó, nem? :)

A következő biztos kinai nyelvet kér majd még! :))

21. Barbi0508 (válaszként erre: 19. - 33aa509d53)
2009. nov. 24. 23:28
Megadod pontosan a honlap cimet? Az a baj, hogy sajnos az Orbán még nem nagyon tud intézkedni... De majd májusban, mikor hatalomra kerül... :)))
20. Noncsi18 (válaszként erre: 16. - Barbi0508)
2009. nov. 24. 23:24

Ez az!!! Tényleg röhej!!!

Nekem a kedvencem!!! Feladja, hogy babysittert keres!! Beírja 16 éves kortól!! Egyéb elvárások: Min: 3 éves tapasztalat, autó, jogosítvány! 16 évesen?????? Ez is vicc :D :D


Ez az, hogy én meg már nem a szüleimmel lakom és így elég nehéz megélni!! :S

2009. nov. 24. 23:06

végül is azt szeretném megírni, hogy mennyire küszködünk, hogy meg tudjunk élni, és tegyenek ezért már valamit!!!ott fent, mert egyre és egyre fog fogyni az ország népessége----mindenki kimegy külföldre, csak az idősebb emberek fognak itt maradni. meg még nem is tudom, mit vagy hogyan lehetne írni.

ha megnézed az Orbán oldalát, biztos találsz ott leveleket....amiket hasonló emberek írtak, mint mi...

18. Barbi0508 (válaszként erre: 17. - 33aa509d53)
2009. nov. 24. 21:06

Elmondanád, miért szeretnéd ezt? Vagy hogy gondolod? Csak, azért, mert én nem hallottam még erről, hogy Orbánnak lehet így írni!

Mit szeretnél írni vagy miben szeretnéd a segítségét kérni? Szerinted Ő tudna tenni a munkanélküliség ellen?

Én bármiben segítek Neked, ha gondolod, csak magyarázd el, hogy miben kell! :)))

2009. nov. 24. 20:09

én is 22 éves koromig a szüleimmel éltem. akkor férjhez mentem és azóta ha van állásom azért vagyok ideges, hogy meddig leszek ott, ha nincs, akkor meg azért, hogy mikor találok egyet...

(a húgomnak két diplomája van, és azért nem talál itt a környéken állást, mert túlképzett:))))))RÖHEJ...szó szerint.)

az én végzettségem könyvelő, de több tanfolyamot is végeztem, amiben nem dolgoztam, mert nem találtam ebben megfelelő állást....semmit, nem hogy válogatni lehetett volna.

tényleg arra gondoltam, hogy írni kellene Orbán Viktornak!!!!

ki segít levelet írni???

16. Barbi0508 (válaszként erre: 11. - Noncsi18)
2009. nov. 24. 19:16

Akinek van szakmája, annak is nehéz elhelyezkednie. Én most végzek az egyetemmel. Van egy felsőfokú gazdasági és informatikai végzettségem, most gazdasági mérnöki szakon végzek. Legalább 100 helyre adtam be önéletrajzot!

A diplomát nem kérő állásoknál azt mondják túl képzett vagyok, a jól fizető, diplomás állásokhoz pedig minimum 3-5 év tapasztalat kell. Ha senki nem ad munkát, soha nem lesz tapasztalatom! Vicc ez az egész. Én is a szüleimmel élek, 25 éves vagyok!

15. frutty
2009. nov. 24. 18:31
1gyermekem van bocsi ell irtam..
14. frutty (válaszként erre: 1. - 33aa509d53)
2009. nov. 24. 18:30

Hát nállam is ez a helyzet.

lassan 2éve vagyok,munkanélküli.

egykeresettel.mert nekem nem jár semmi.

férjem 3müszakos folyamatos müszakban.

aönkormányzatnál aszt,monták jól keres,7gyermekem van 2osztályos akinek van ilyenkorú gyereke aszt

tudja miröl beszélek,meló nincs itt vagyok 45évessen én mit csináljak?

2009. nov. 24. 18:27

Szerintem is!! Csak oda meg nyelvtudás kéne (kivéve ha magyar családhoz megyek! )

Csak azzal meg az a bajom, hogy annyi borzasztó dolgot lehet hallani mostanában!! Honnan tudjam, hogy tényleg babysittert keresnek e.... :S

12. 33aa509d53 (válaszként erre: 11. - Noncsi18)
2009. nov. 24. 18:26
lehet, hogy külföldön jobban találnál...
2009. nov. 24. 18:23

Úgy hogy fiatal vagyok, nincs szakmám! vagy is babysitter és házvezetőnő vagyok, de senki nem akar alkalmazni!! :S

Lehet nem jó helyen keresek de én nem találok semmit!!! :S

10. 33aa509d53 (válaszként erre: 9. - Noncsi18)
2009. nov. 24. 18:12

hogy hogy nem találsz semmit Pesten?

mondjuk most jut eszembe, hogy van egy ismerősöm, aki két évig lakott Pesten, és hazajött, mert borzalmasnak találta az egész várost..

9. Noncsi18 (válaszként erre: 8. - 33aa509d53)
2009. nov. 24. 18:10

Igen?? Ha így van szólok anyának hogy ő is írjon neki, hát ha!!! :S


Ez is, elköltöztem otthonról, hogy anyának könnyebb legyen (egy éhes szájjal kevesebb) meg gondoltam haza is tudok adni!!

Tavaly Egerben laktam tök jól ment, tudtam segíteni anyának is, mindig vettem valamit ha hazamentem. Erre ott kirúgtak, úgyhogy felköltöztem Pestre, még örültem is neki, több lehetőség minden, de nem találok semmit!! :S :S

8. 33aa509d53 (válaszként erre: 7. - Noncsi18)
2009. nov. 24. 17:49
mert őt mindenki érdekli, nem csak a rossz sorban élők..
7. Noncsi18 (válaszként erre: 6. - 33aa509d53)
2009. nov. 24. 17:47
Szerinted őt hol érdekli, hogy a 10milliós országból van e mit ennünk??? Főleg, hogy van aki sokkal rosszabbul él!! :S
6. 33aa509d53 (válaszként erre: 5. - Noncsi18)
2009. nov. 24. 17:37

igen. ezt olvasom mindenhol.

aki meg tisztességesen akar megélni, az egyik napról a másik napra él.....

most már ott tartok, hogy meg kell gondolnom, mikor mire adom ki a pénzt, hogy jusson is és maradjon is.

Most az jutott az eszembe, hogy pár hónapja néztem Orbán Viktor weboldalát......már írtak oda páran, lehet, hogy meg kellene fogalmaznunk egy levelet, és írni neki......

5. Noncsi18 (válaszként erre: 4. - 33aa509d53)
2009. nov. 24. 17:31
Lopni, csalni, hazudni!!! (dr*g, k*rvák, fegyverek) M.o.-n már csak így lehet megélni! :S:S Vicc ez az ország!!
2009. nov. 24. 17:28

Azért is indítottam ezt a fórumot, hogy ha esetleg valakinek lenne valami SZUPER JÓ ÖTLETE!!!!!!!!

hogyan lehetne ilyen jellegű problémákat megoldani, az talán megkönnyítené egy kicsit a gondokat...

3. Toprengo (válaszként erre: 1. - 33aa509d53)
2009. nov. 24. 17:23

Én is nagyon el vagyok keseredve.

Nem elég, hogy nem tudom, mit eszünk holnap, de még belénk is rúgnak.

Annyira elegem van...

2. Noncsi18 (válaszként erre: 1. - 33aa509d53)
2009. nov. 24. 17:23

Én is eléggé elvagyok keseredve!! Párommal élek és nekem sincs munkám!!!! Nem tudom mi lesz...Fizetni az albit a rezsit, jön a karácsony......

Én is sajnálom a gyerekeket és nagyon dűhít, hogy annyi árva, szegény gyerek van, de gondolom azért nem segítenek, mert mindeneki örül, ha magának tud venni kaját!! Bár aki megtehetné az nem tudom mért nem segít!!!

Én is nagyon gondolkozom, hogy kimegyek külföldre! Egyszerűen nem találok semmit!! Januárban szeretnék kimenni, már beszéltem anyával ő is jönne velem! Van egy 5 éves öcsém, úgyhogy anya se talál munkát!! :S Mindenhol azt mondják, hogy a gyerek miatt, ha meg talál valakit ahol megértik, akkor meg nem tud senki vigyázni a gyerekre!! :S

Remélem külföld összejön csak ott is annyi az átvágás, meg kezdő tőke is kéne!! :S

2009. nov. 24. 17:18

Nem is tudom, hogy kezdjem.

Most már régóta vagyok itt a portálon.

Nagyon elkeserítő az, hogy Magyarországon így élünk: most már egyik napról a másikra.

Azon is el vagyok csodálkozva, hogy miért CSAK KARÁCSONYKOR segítenek a rászoruló gyerekeken??? ők nem csak akkor élnek és léteznek, hanem az év többi napján is: akkor ki segít nekik???

Munka nincs, pláne, ha már van gyerek.

Amikor egy gyerekem volt, azt mondták, majd jön a másik: és évekig kerestem munkát.

Most kettő van, most meg majd azért nem vesznek fel, mert megint van egy kicsi gyerek a családban...

Most, amikor gyeden voltam a kislányommal, a munkahelyem felmondott.

Annyira kezd elegem lenni:((((((((

Most majd kezdhetem előről az egészet.

Már arra is gondoltam, kimegyünk külföldre....

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook