Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítsetek!Tartozással kapcsolatos kérdésem van. fórum

Segítsetek!Tartozással kapcsolatos kérdésem van. (beszélgetős fórum)

1 2
12. irgum-burgum (válaszként erre: 11. - 6ee0ffb012)
2012. jan. 22. 17:01
Én sem érzem jogosnak,amit követelnek.Állítólag a lejárat előtt 3 nappal küldtek levelet,hogy lejár az ingyenes hirdetés,pedig nem,mert akkor tuti letöröltem volna.
11. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 6. - Irgum-burgum)
2012. jan. 22. 16:56
Van a károsultaknak egy csoportja akik ügyvédet fogadtak.Azt nem tudom,hogy ez pertársaság-e vagy mifene,de ez az ügyvéd mondta,hogy ő mindenkinek azt javasolja,ne fizessen nekik,mert jogszerűtlen a követelés.
10. irgum-burgum (válaszként erre: 4. - R-iett)
2012. jan. 22. 16:56

4 hónapig egy nyomorult levelet nem küldtek,aztán 4 havi tartozásról küldenek egy levelet.

Nem túl kedvesen beírtam nekik,hogy én nem fogok fizetni,és töröltem azt az e-mail fiókot amiről regisztráltam,aztán bek...ják.

2012. jan. 22. 16:56

Semmi!!!próba cseresznye alapon írtak .

Ne hagyd magad be csapni szerintem visszaélnek az adataiddal .


És legközelebb ne add meg sehová sem a címed se a mobil számodat .

8. zsoka1984 (válaszként erre: 1. - Irgum-burgum)
2012. jan. 22. 16:55
Én egy újságot rendeltem meg tudtom nélkül. Felhívtam a fogyasztóvédelmet ők elmondták mi a helyzet. Utána felhívtam a céget elmondat nekik hogy a fogy.véd. mit mondott. Elnézést kértek és töröltek az adatbázisból. Azt hiszem 5600 akartak rajtam behajtani.
7. murva (válaszként erre: 1. - Irgum-burgum)
2012. jan. 22. 16:55
Én is ugyan ebben a helyzetben voltam,szerintem ugyan annál az egy hónapig ingyenesnél,hónapokig küldözték az emailt,a hízó adósságról,megszűntettem azt az email fiókot,nyitottam egy újat,ne fizess nekik,nem csinálnak semmit,mert szerintem nem tudnak
6. irgum-burgum (válaszként erre: 5. - 6ee0ffb012)
2012. jan. 22. 16:53
Az ingatlanos!
2012. jan. 22. 16:53
Ingatlanos oldal?Mert azzal kapcsolatban már ügyvéd is mondta,hogy senki ne fizessen nekik.
4. r-iett (válaszként erre: 1. - Irgum-burgum)
2012. jan. 22. 16:52
Húúú ilyet anno még a tv-be is mutattak... és pont erről panaszkodtak az emberek,hogy nem kaptak semmit,hogy x idő után már nem ingyenes és törölni se tudták még tartozásuk volt és ha nem fizettek akkor ugye halmozódott még tovább a tartozás. Valamelyik ingatlan hirdetési oldalon is volt ilyen. Sajna arra nem emlékszem,hogy miket mondtak és mi lett a vége a dolognak :S
2012. jan. 22. 16:51
Erre gondoltam én is,hogy nem tudnak úgyse csinálni semmit,mert ugye se személyit nem kértek,se semmilyen más adatot.
2. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 1. - Irgum-burgum)
2012. jan. 22. 16:50
Régi ügy.Ne fizess!A tv-ben is már többször volt ez az eset.
2012. jan. 22. 16:49

Az a lényeg,hogy tavaly valamikor ingyenes apróhirdetéseken adtam fel hírdetést.

Sajnos nem olvastam el mindenhol a felhasználási feltételeket,ezért jártam most pórul.

Ma kaptam egy e-mailt egy ilyen oldaltól,hogy 16 ezer forintos tartozásom van,mert csak az első hónapban volt ingyenes a hírdetésfeladás,utána fizetős.Eddig nem kaptam tőlük levelet,és közölték addig nem törlik a hírdetésemet,amíg ki nem fizetem a tartozást.

Én nem akarok fizetni,ugyanis nem tartom jogosnak a követeléseiket.

Tudnak valamit csinálni?Regisztrálásnál csak e-mail címet,telefonszámot és címet kértek.

Mi lesz ha nem fizetek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook