Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítsetek légy szíves, gyermek láthatás témában, minden tanácsot elfogadok. fórum

Segítsetek légy szíves, gyermek láthatás témában, minden tanácsot elfogadok. (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
47. HnéViktória (válaszként erre: 40. - Anyucika3)
2011. szept. 19. 13:15
Figyelj csak ...ha ilyen az ember akkor utána megy és akkor mennyivel jobb???Egy életen át menekül retteg!!!Ráadásul két gyerekkel.Értem,hogy romák,és igen tudom milyenek,és én sem hiszek a mai törvényekben,mégis az első,hogy papirja legyen arról,hogy nála vannak elhelyezve a gyerekek!Mert különben menekülhet...még a gyerekeit is elveszik!!!
46. de43ee73fc (válaszként erre: 44. - HnéViktória)
2011. szept. 19. 13:14

Igen, ha se szó, se beszéd, azért mert beszélgetek valakivel a játszin, és odajön hozzám valaki, és minden ok nélkül megüt, tuti én is feljelentettem volna.

Veszélyesek tudnak lenni az ilyen féltékeny barbár figurák és családjaik, de olyan nem lehet, hogy mindenkit félelemben tartanak, és senki nem mer velük szembeszállni! :(

45. Muraja
2011. szept. 19. 13:14

Ilyen embertöl a jelenlegi törtenet utan csak nagyon , nagyon MESSZE!

Kert a szuleid hogy segitsenek , legalab most a kezdeten. De minden esetben muszaly hogy ennek a terornak vege legyen.

Gyerekeket nem kaphatja meg az ilyen alapotban , surgösen psykiatriai kezelesre van szuksege !

44. HnéViktória (válaszként erre: 38. - De43ee73fc)
2011. szept. 19. 13:09
Kell a tanú bizony.És ha hozzám odajönne valaki összeverne minden ok nélkül,nekem mindegy lenne milyen a bőre színe én feljelenteném.Mert mi a biztosíték,hogy holnap meglát az utcán nem ver össze?
43. de43ee73fc (válaszként erre: 42. - Gigianyu)
2011. szept. 19. 13:09

Jó nagy szemét a férjed! Korábban is ilyen volt? (feltételezem igen, így nem fordul ki magából az ember...)

Ilyenkor nem lehet szólni a rendőrségnek, hogy kaptál egy ilyen fenyegetést? Vagy ők már csak akkor cselekszenek, ha valóban komoly a baj? (komoly ez így is, én konkrétan valami tragédiára gondoltam)

2011. szept. 19. 13:04
Félek oviba vinni a gyereket,félek boltba menni.Félek itthon egyedül lenni.Tegnap este közölte férjem ide küld valakit nézze meg kivan nálam.Ő bátonyterenyén lakik salgótarjába de van embere aki nyomozzon neki.Ha csöngetnek engedje be az illetöt különben megbánom.Ezt mind este 10 kor közölte.Nem mertem aludni nagyon féltem.
41. de43ee73fc (válaszként erre: 39. - Gigianyu)
2011. szept. 19. 13:03
Ez szerintem természetes, hiszen szükséged is van segítségre!
40. anyucika3 (válaszként erre: 37. - HnéViktória)
2011. szept. 19. 12:57

Szerintem meg te adsz olyan tanácsot,amire nagyon ráfázhat.Olvasod,hogy romákkal van dolga?

Vagy előtted ennyire ismeretlen milyenek?

Ezek bármire képesek,és ahogy leírja az exét be is váltja a fenyegetéseit.A gyermekjóléti majd biztos ott ül az ajtajában,hogy megvédje Őket,meg kísérgeti mindenfelé.SSSSSSSSSSSS

2011. szept. 19. 12:57
ovónő ,és barátnő is van védönö is bárki segit nekem és melletem állnak már mondták.
38. de43ee73fc (válaszként erre: 12. - HnéViktória)
2011. szept. 19. 12:54
Bár még mindig jobban hisznek az anyának, mint az apának, de kellenek a tanúk is. A szüleid megfelelőek lesznek, bár lehet, hogy "külső" tanúra (barátnőre, óvónőre, stb.) is szükség lesz, mondván a szüleid elfogultak lehetnek Veled szemben.
37. HnéViktória (válaszként erre: 32. - Anyucika3)
2011. szept. 19. 12:54
Neharagudj,de ezzel szerintem nem segítettél!Szerintem 2 gyerekkel elindulni a nagyvilágba...nem biztos,hogy a törvény segít,de a GYERMEKJÓLÉTI segíthet eligazodni,és a lényeg ne azt érezztessék az apával,hogy a gyerekeit akarják elvenni...Saját akaratából elköltözött a közös háztartásból,szerintem sikerül megoldani ezt a helyzetet,alényeg nem szabad meghátrálni.Elfutni meg csak ha már minden ajtó bezárul.
36. anyucika3 (válaszként erre: 34. - Gigianyu)
2011. szept. 19. 12:52
Jaj,Te szegény:(Keress fel egy szervezetet,hátha tudnak segíteni ha elmondod mi a problémád.
35. de43ee73fc (válaszként erre: 9. - Gigianyu)
2011. szept. 19. 12:52
Szerintem gyerekeket akkor vesznek el az édesanyjuktól, ha bizonyítható, hogy nem tudja őket megfelelő körülmények között nevelni, ellátni. Tehát ha nálad rendezett körülmények között élnek, nem kell attól tartanod, hogy elveszik tőled a gyerkőcöket! (Pláne ha ilyen agresszív állat az apa.)
2011. szept. 19. 12:50
Igen már ezt is mondta kinyiratja a családomat.Jól látjátok a dolgokat ezek gusztustalanok.
33. de43ee73fc (válaszként erre: 8. - Reload)
2011. szept. 19. 12:49
Igazad van. Közben eszembe jutott, hogy ilyet nem fogad el a bíróság... :(
32. anyucika3 (válaszként erre: 30. - C37df01e9f)
2011. szept. 19. 12:43
Nem ijesztegetés,gondolom tisztában van vele kikkel áll szemben.Mint ahogy azt is,hogy ezekre nem vonatkozik semmiféle törvény.Nem is tudom mit tehetne szegény.Én tényleg csak a menekülést látom annak,de családostól,mert még Őket is kinyírják.
31. anyucika3 (válaszként erre: 26. - Gigianyu)
2011. szept. 19. 12:41

Vedd fel a kapcsolatot a NANE-val,mondd el milyen helyzetben vagy.Talán tudnak segíteni nektek.

Én a törvényben nem bíznék,ha romákról van szó pláne nem.

30. c37df01e9f (válaszként erre: 25. - Anyucika3)
2011. szept. 19. 12:40
Ne ijesztgesd szegényt, tisztában van vele, hogy milyen a helyzete..sajnos igazad van, mert hiába kér ideiglenes elhelyezést a válásig, vagy akár távoltartást, attól még nem szünik meg az, hogy bármikor is zaklatni fogja az utcán, bárhol...de ha mégis ilyen történik legalább a kezében a papir és tud intézkedni..elmenekülni msszire? felesleges..az ilyen utána megy...
2011. szept. 19. 12:40
Köszönöm! Remélem kapok segitséget :( és remélem nem veszik el tőlem a két fiamat :(
28. anyucika3 (válaszként erre: 20. - Gigianyu)
2011. szept. 19. 12:39
Szorítunk neked.Nagyon nehéz helyzetben vagy.
27. anyucika3 (válaszként erre: 16. - C37df01e9f)
2011. szept. 19. 12:37
Ez sajnos így van:(
2011. szept. 19. 12:37
Nem lett rendörhiva senki nem hivta őket,én nemtudtam telefonálni mert a két fiamat védtem ne vigyék el.Más meg közbe se lépett csak álltak és akit megvert az is elmennt mert félt.Gyámhivatalhoz ma megyek fél 2 től vannak.És hova mehetnék? Hol nem talál rám az ilyen ember??
25. anyucika3 (válaszként erre: 12. - HnéViktória)
2011. szept. 19. 12:35

És ki az az őrült,aki ezek ellen merne tanúskodni?

Nem véletlenül akarja,hogy kihagyja az ügyből Ő sem akit megvert.

24. anyucika3 (válaszként erre: 9. - Gigianyu)
2011. szept. 19. 12:34

Úr Isten!Ne haragudj,de hova tetted az eszed?

Menekülj jó messzire,mert ez esetben nem számíts arra,hogy a törvény meg fog tudni itt védeni benneteket.

23. anyucika3 (válaszként erre: 11. - Gigianyu)
2011. szept. 19. 12:32
Így már én sem egészen értem,miért itt érdeklődsz affelől mit tehetsz.Gyámügyön voltál már?Mert ha van végzés bármilyen korlátozásról,akkor tudod kérni,hogy a gyámügyes jelenlétében láthassa csak a gyerekeket.
22. anyucika3 (válaszként erre: 1. - Gigianyu)
2011. szept. 19. 12:28
Rendőrséget kihívtátok?Mert a leírtak szerint volt sok szemtanú,plusz egy sértett akit megvert.
2011. szept. 19. 12:25
Apukám ilyen ügyekben nem jártas nem ezen az osztályon dolgozik.A kolégaival tud csak értekezni akik ezzel foglalkoznak.Ők tanácsolták hogy első lépés a gyámhivatal.És amit ott mondanak ugy lépjek ugy tegyek.Igazából a rendörök ilyen esetben tehetetlenek ilyenben a gyámhivatal járhat el és a biróság.
2011. szept. 19. 12:23
Persze ha hazaérek megirom mit mondtak vagy mit tanácsoltak.Remélem kapok segitséget :(
2011. szept. 19. 12:20
Azért majd ird meg mi volt!!!!Ügyes légy!
2011. szept. 19. 12:15
megyek fél 2 től vannak megyek elmondok mindent remélem segitenek nekem.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook