Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítségre, ötletre, tapasztalatra van szükségem, valamire, ami segít megérteni őt és eligazodni ebben a számomra idegen világban fórum

Segítségre, ötletre, tapasztalatra van szükségem, valamire, ami segít megérteni őt és eligazodni ebben a számomra idegen világban (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
8. c6cc1a938e (válaszként erre: 4. - *Doug***)
2014. febr. 20. 22:29

"állítólag minden lány erről álmodik..."


...ahogy állítólag nagyon meghatja a férfiak szívét,ha egy lány igazán és mélyen szereti őket...


Na.Hát egyik állítás sem több az "állítólag"-nál.Nem szeret téged,hát nem szeret.Nem akar téged,hát nem akar.Állj arrább,keress mást.

2014. febr. 20. 22:27
Ha inkább lány,azt javaslom,légy vele távolságtartó,nemtörődöm,már-már bunkó (bocsi)! Tudod! Kell a jó? Nem! Kell a rossz? 2kézzel!
6. c6cc1a938e (válaszként erre: 1. - *Doug***)
2014. febr. 20. 22:27

""muszáj ezt?"=változnod kell


"Ennyit senkiért nem küzdöttem"

1.ha észrevette:nem kellesz

2.ha nem vette észre:akkor talán hol a küzdelem?A 4fal között?


"de ő kell és kész"

Na ilyen nincs.A másik ember nem tárgy.

2014. febr. 20. 22:27
ha ignorálod egy kicsit, esélyes, hogy újra vonzó leszel a szemében. amúgy nincs valaki más a képben? más pasi.
4. *Doug*** (válaszként erre: 2. - Boldogzokni)
2014. febr. 20. 22:25
Jó, ne azon akadjatok fent :) Általában az a jellemző, hogy nem mond semmit sem. Nem ezt várnám, amikor mindent megtennék érte, és ezt tudja nagyon jól...állítólag minden lány erről álmodik...
2014. febr. 20. 22:22

A gond ott van, hogy egy ilyen kaliberű nő, aki valódi, sosem használja sem párkapcsolatban, sem emberi kapcsolatának egyikében sem a "muszáj ezt?"

Úgy hogy most vagy téged vernek nagyon át, vagy te akarsz mást átverni:)

2014. febr. 20. 22:20
A "muszáj ezt?" nem kecsegtet túl sok jóval szerintem.
2014. febr. 20. 22:16
Adott egy férfi, én, és adott egy nő, vagy inkább lány. Eleinte minden remek volt, aztán megváltozott valami benne, és már nem értem... ami eddig működött, az mostanra inkább visszataszító lett a részemről. Túlzásba vittem volna? Túl sokat foglalkoztam vele? Megijedt? Megunt? Ami eleinte egy "kedves vagy" meg "de édes vagy" -gyal volt nyugtázva, az mára "muszáj ezt?"-é változott. Pedig nekem tényleg fontos ő, és nem tudom mit rontottam el. Nem értem, hogy mi a baj, nem tudom mit kell tennem, hogy egy kicsit a visszájára fordítsam a dolgot, amikor még minden jó volt. Ne beszéljünk egy darabig? El fogom úgy veszíteni...Nem akarom, hogy ez megtörténjen. Ennyit senkiért nem küzdöttem, nem akarom feladni. Túlzásba vittem? Valószínű, pedig én csak kapaszkodom. Nyilván ez a legkevésbé sem férfias és kívülről szánnám magam, de ő kell és kész. Olyan nők véleménye érdekel elsősorban, akikért rengeteget kellett harcolni de végül beadták a derekuk :) Biztos van itt ilyen. Valamit rosszul csinálok, ötletekre van szükségem, tapasztalatokra. Fújjak-e visszavonulót? Hagyjak neki teret? Vagy valami egész más az, ami használható? Mi vezethet el Zs szívéig? :)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook