Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segítség....kb.egy hete viszket az egész testem...Mi lehet ez? fórum

Segítség....kb.egy hete viszket az egész testem...Mi lehet ez? (tudásbázis kérdés)


1 2
13. Burkuska (válaszként erre: 9. - Júlia*)
2009. márc. 8. 11:17
Egyáltalán nem izzadok!Nyáron se!És utálom a műszálast!
12. zsirek
2009. márc. 8. 11:16

[link]


ezzel fürödjél, gyógyszertárban lehet kapni, és csak pamut holmi, mert minden irritálja a bőrt.

de tényleg bőrgyógyászhoz kell menni, mert valami szájon át adott gyógyszert is szedni kell.

11. Burkuska (válaszként erre: 5. - Zsirek)
2009. márc. 8. 11:16
Minden este testápolót használok tusolás után,de abbahagytam pár napja,gondolván,h ez okozza...de nem!
10. Burkuska (válaszként erre: 4. - Júlia*)
2009. márc. 8. 11:15
Próbálkozom:)
9. Júlia* (válaszként erre: 6. - Burkuska)
2009. márc. 8. 11:15

Izzadékony vagy?


Csak pamut holmit viselj.

8. Burkuska (válaszként erre: 3. - 580dbd446c)
2009. márc. 8. 11:15

Van allergia gyógyszerem,egyszer már kijött a karomon egy csomó kiütés kb.2 éve,de ez most nem olyan...:(

Köszi!

7. zsirek (válaszként erre: 2. - Burkuska)
2009. márc. 8. 11:14

ja, ezt nem láttam, szerintem víruskiütés lesz!

gyorsan menj orvoshoz, mert nagyon makacs és gyötrelmes.

vigyázz, mert levegőn át terjed, összefertőzheted a családod, vagy akárkit a buszon.

szigorúan pamut alsónemű, és ruha, fürdőkenőcs, kézzel mosott cuccok. nagyon makacs! nekem 3 hét volt, mire meggyógyult - és volt, hogy annyira viszketett, hogy már sírtam :(

6. Burkuska (válaszként erre: 2. - Burkuska)
2009. márc. 8. 11:14
Még annyit,hogy ezek a kis apró kiütésfélék a mellem körül vannak és a karomon (múltkor is itt volt).
2009. márc. 8. 11:13
nekem volt ilyen, víruskiütéssel diagnosztizáltak, valószínűleg ruhapróbával kaptam el az orvos szerint. előbb-utóbb vörösödésnek is meg kell jelennie, ha nem, akkor száraz bőr (de akkor korábban is kellett volna legyen ilyesmi), esetleg allergia.
2009. márc. 8. 11:12

Mosd át magad.

Igyál nagyon sok folyadékot,

vizet és tisztító teákat.


Amíg vakarózásra kényszerülsz, almaecetes vízzel mosd le magad.


1 liter vízhez 5 ek. !!! Nem több.

2009. márc. 8. 11:12
El kéne menni orvoshoz :D Szerintem valami allergia lehet, amíg nem jutsz orvoshoz kalciumot igyál. Mondanám, hogy ha vanotthonallergiagyógyszered pl. zyrtec vegyél be, de inkább azt nem mondom,metr ha nem az nehogy kárt tégy.
2009. márc. 8. 11:12

Sziasztok!

Kb,egy hete viszketek,néha annyira rám jön,hogy teljesen kész vagyok!

Nem cseréltem le semmit:se tusfürdőt,se testápolót,minden a régi.Tisztítószerek is...

És ma reggel apró,nagyon apró kis pöttyök jelentek meg rajtam,nem allergia szerű kiütés,hanem mint amikor megizzadsz nyáron...mintha ilyen véraláfutás lenne:(

Tegnap pl.nem viszketett sehol,ma meg erre ébredtem!

Szerintetek?

2009. márc. 8. 11:09
Segítség....kb.egy hete viszket az egész testem...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook