Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítség! :( Van itt idegenforgalmi szakmenedzser szakos ill. végzett tag? fórum

Segítség! :( Van itt idegenforgalmi szakmenedzser szakos ill. végzett tag? (beszélgetős fórum)

1 2
2011. máj. 30. 19:08
Csak vállalkozások menedzsmentjét találtam, de az se tételsor... azért elküldtem :)
8. Tundeva (válaszként erre: 6. - Schweiger)
2011. máj. 30. 18:58
jaj most látom alul.. nekem nem így hívták a tárgyakat, de megnézem,mi passzol hozzá és küldöm ha találok valamit!
7. Tundeva (válaszként erre: 6. - Schweiger)
2011. máj. 30. 18:56
Mire lenne szükséged? :)
6. schweiger (válaszként erre: 4. - Tundeva)
2011. máj. 30. 11:27

Szia!

Nekem is tudnál küldeni??

2011. máj. 30. 11:26

Sziasztok!


Valaki tudna nekem küldeni 2655-06 Ügyviteli és munkaerőpiaci ismeretek, álláskeresési technikák alkalmazása és 2356-06 Idegenforgalom rendszerének vizsgálata kidolgozott tételeket? Nekem van 2658-06

Vállalkozások menedzselése és angol nyelven 2657-06

Informatikai és gazdasági szakmai idegen nyelv használata tételek. Kérlek ha van valakinek nagyon fontos lenne!!!! címem: schweiger kukac vipmail. hu

4. Tundeva (válaszként erre: 1. - Sookie)
2011. jan. 7. 15:37
Szia Sookie, én tavaly végeztem IFO.n, szívesen elküldöm, ami nekem még megvan :) ha még szükséged van rá...
3. Sookie (válaszként erre: 2. - Dryad)
2011. jan. 6. 14:06
Köszi szépen, megpróbálom :)
2011. jan. 6. 13:47

Szia! Én nem erre a szakra járok, de EU intézményrendszer nekem is volt. Mi Horváth Zoltán: Kéziköny az Európai Unióról című könyvéből tanultunk, szerintem abba benne van minden. Ha beírod google-be a szerzőt és a címet, első helyen kidobja pdf formátumba, legalább egy részét.

Remélem tudtam segíteni.

2011. jan. 6. 13:31

Nagyon nagy segítségre lenne szükségem!

Van 2 tárgy, amiből elvesztek az anyagaim, és nemsokára itt a vizsga. Ha nem megyek át, akkor be is fejeződött számomra a suli, mert már harmadszor vettem fel őket. Levelezős vagyok, és nem engedett el a főnököm vizsgázni. Most lenne lehetőségem elmenni, viszont nincs anyagom.


Kérem, ha valaki tud, segítsen!!! :((


A tárgyak:

Az Euróapi Unió intézményrendszere

Szabadidő ismeretek


Illetve van még egy 3. tárgy is, abból vmennyim van, de az is hiányos:


Bevezetés az idegenforgalomba


Előre is köszönöm!!!!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook