Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Segítség, nem tudok főzni :( fórum

Segítség, nem tudok főzni :( (beszélgetős fórum)


1 2
11. c622ea64f4 (válaszként erre: 8. - Lhoney)
2014. nov. 10. 18:41

22 vagyok és igen, férjhez mentem :)))

Egyébként azt a receptet olvastam ahol feltekerik, vagy "zsebet vágnak" bele.

Sajnos nincs áfonyám, marad a bolti.

10. lhoney
2014. nov. 10. 18:40
Hat ha ilyet csinalsz a krumplipure megy melleje nem lesz szaraz a vacsora, hanyan lesztek en grill kacsat szoktam sutobe azzal nagyon finom nincs vele sok munka csak forgatni kell 2 ora a sutobe es isteni omlos lesz vagy ha nagyon sokan lesztek akkor baby pulykat ezekrol azt kell tudni ahany kilos annyi orat kell sutni
2014. nov. 10. 18:39
Tudsz palacsintát sütni??
8. lhoney (válaszként erre: 2. - C622ea64f4)
2014. nov. 10. 18:38
:) nagyon jo cuki vagy hany eves vagy ??? es hova mennek hozzad a szuleid ??? Ferjhez mentel ???? En tudok fozni ne aggodj nem olyan nehez majd segitek :) az afonyas dios csirkemellet hogy nezted ki mi az elkeszitesi modja ?? mert ha valami toltott es felkell csavarni akkor inkabb nem ajanlom nehez csirkemellet vekonyra szelni tolteni es csavarni ugy hogy kozbe ne szakadjon el es ne folyon ki a toltelek es az afonya szoszt ??? hat ha van otthon a spajzba eltett afonyad akkor az jo mert nekem van voros afonya es az valoban szuper karacsonyi husok melle de ha boltit veszel az tul mu
7. krautmanno (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2014. nov. 10. 18:38
Vagy egyszerű puding-babapiskóta-puding édességet.
6. c622ea64f4 (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2014. nov. 10. 18:36
Kizárt.
5. zebracsikó (válaszként erre: 2. - C622ea64f4)
2014. nov. 10. 18:35

rizs


desszertnek meg csinálj kekszből készült sütés nélküli sütit, pl. Albertkekszest


vagy Tiramisut babapiskótából

4. krautmanno (válaszként erre: 1. - C622ea64f4)
2014. nov. 10. 18:35

Szia!

Nézd meg a feltett receptjeimet,van közöttük sütés nélküli süti,de van ami könnyen elkészíthető.

2014. nov. 10. 18:34
nem baj, majd rendelsz :)
2014. nov. 10. 18:31
És a csirkemellhez milyen köret illene?
2014. nov. 10. 18:30

Sziasztok!

Karácsonykor jönnek a szüleim, és nagyon szeretnék megfelelni...vagyis megfelelési kényszerem van, na.

Nem vagyok gyakorlott háziasszony, de szeretnék valami nagyon finomat készíteni.

Húslevest főzök, azzal nincs gond :)

Másodiknak pedig kinéztem egy receptet, áfonyás-diós csirkemell. Nehéz elkészíteni? Finom? Nagyon félek hogy elrontom :(

És kellene még valamilyen desszert is, mindenképpen olyan amit hidegen lehet összeállítani, mert sütni sem tudok és a sütő sem a legjobb. Kókuszgolyó, raffaello, palacsintatorta már unalmas :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook