Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség most mi legyen velünk? fórum

Segítség most mi legyen velünk? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
28. davider (válaszként erre: 26. - Taky951)
2009. szept. 23. 12:47
De édes pasi lehetsz te:-DDD
27. 021a029148 (válaszként erre: 25. - Taky951)
2009. szept. 23. 12:44
Tényleg nem akarok indiszkrét lenni, csak az a tapasztalatom, hogy sok férfi nem ismeri az anatómiát. Te hogy vagy ezzel? Megadod neki, ami egy lánynak kell? Aktus közben is?
2009. szept. 23. 12:43

Jó renbden, nem kérek bocsánatott csak szimpán megpróbáljuk megbeszélni! Aztán meglátjuk mi sül ki belőle!:)

Köszi

2009. szept. 23. 12:41

19. gsilver

Rendben lehet ez a gond, erre nem is gondoltam:D

Csak legyen erre alkalom hogy kiprobáljuk!

24. davider (válaszként erre: 22. - 021a029148)
2009. szept. 23. 12:41
Na igen de miért ő "alázkodjon meg" ha nem is ő volt a hibás ezt kifogja akkor később használni.........sajnos nőből van(a kislány):-D
23. pemete
2009. szept. 23. 12:41

Bocsánatot kérni szerintem is felesleges, mert ezzel tényleg csak azt támasztod alá, hogy veled bármit meg lehet csinálni. Csokti vihetsz neki nyugodtan, de bocsánatot azt max úgy kérj, hogy ne haragudj, hogy megbántottál a múltkor;)

Aztán beszéljetek róla, ha meg nem akarja, akkor ismét bocsánatot kérhetsz, és közölheted vele, hogy te most mész és keresel olyat, akivel mindent meg lehet beszélni...

2009. szept. 23. 12:38

Szerintem itt most nem a bocsánatkérésen van a lényeg, hanem a probléma felderítésén.

Taky951 nem lehet, hogy nem elégedett a szexxel, csak nem meri megmondani az igazat?

21. davider (válaszként erre: 20. - Taky951)
2009. szept. 23. 12:38
ne kérj bocsánatot........a csokit vidd azután ha mindent megbeszéltetek.
2009. szept. 23. 12:36

Sziasztok


Nagyon szépen köszönöm a sok-sok választ!!! Sokmindent leszűrtem! Igazatok van, végül is nem nekem kéne bocsánatott kérni, de pont ezt akarom.

Igy neki lesz kellemetlen a helyzet és talán kapcsol hogy mi van. Igaz még aznap mondta hogy neharagudjak rá, de kb így ennyivel elintézte.

Eléggé szókimondónak ismertem meg, de lehet hogy csak e-téren gátlásos?

Az este megprobálom egy csokival bocsánatot kérni :), remélem sikerül majd megbeszélni vele. Ha nem akkor...

2009. szept. 23. 12:29

Arról nem írtál semmit, hogy a konkrét aktus hogyan zajlik. Azt is megmondom, miért lényeges ez. Nekem volt olyan pasim, aki az első együttlét során annyira profinak tűnt, mert tudta, hogyan kell egy nőt felizgatni és a csúcsra juttani. Életem legjobb éjszakája volt! Aztán a második alkalommal már nem használta a kezét, csak várta, hogy mikor megyek már el. Akkor megbeszéltük, hogy nekem mi a jó, hogy jó, mi kell a testemnek, sőt még az anatómiát is megbeszéltük. De a továbbiakban csak nem akarta megérteni, vagy elfogadni azt, hogy nekem márpedig szükségem van arra, hogy közben kézzel is izgasson, és ezt szinte mindig kérnem kellett. És rengetegszer megkérdezte, hogy miért nem megyek el simán tőle? Hogy talán nem elég nagy, vagy valamit rosszul csinál? Ez annyira frusztráló volt, és olyan szintű gátlásokat alakított ki bennem, hogy aztán már nem is volt annyira kedvem az együttléthez. Magamban kerestem a hibát, főleg akkor, amikor elmondta, hogy akikkel régebben együtt volt, azokkal nem volt ilyen gond. (Hát ezt sem hiszem el, talán csak ők nem mertek szólni.)

És akkor itt merül fel a kérdés: milyen a jó pasi az ágyban? Mert ki lehet ám ábrándulni egy nem kellőképpen odafigyelő partnerből.

Szóval lehet, hogy ezért élvezi csak a pettinget, de a szeretkezést pont emiatt nem. Ez nem lehetséges?

18. davider (válaszként erre: 16. - Pemete)
2009. szept. 23. 12:22
:-DD
17. cb82b220ce (válaszként erre: 14. - Pemete)
2009. szept. 23. 12:20
Mi nem azt mondjuk,hogy ne próbálja meg.Mi csak azt mondjuk,hogy nehogy már ő kérjen bocsánatot amikor nincs miért...Megpróbálhatják megbeszélni.Én a helyébe igen is megmondanám a csajszinak hogy mondja meg mit akar mert ez így szenvedés.
16. pemete
2009. szept. 23. 12:19
Egyértelműen nem neki kell bocsánatot kérnie, ez így van. Azért nehogy már a nyúl vigye a vadászpuskát...
15. davider (válaszként erre: 14. - Pemete)
2009. szept. 23. 12:18
Persze persze mindenképp probálja megbeszélni vele hisz nem azt akarjuk,hogy szakitsanak de ne a fiu alázkodjon meg és ne ő könyörögjön,ne ő kérjen bocsánatott ha nem a beszélgetés könnyebb lenne véget vettni még most amig friss a folog sokkal kedvesebb ,megértőbb lányt érdemelne ez a fiu.
14. pemete
2009. szept. 23. 12:15
Hát nyilván ehhez van esze, hogy vagdalkozzon, de kimondani a valós dolgokat már nincs, ahhoz lehet hogy túl gátlásos. Én így gondoltam a dolgokat, hogy még mielőtt elküldi melegebb éghajlatra, előtte azért még próbáljon meg vele leülni egy beszélgetésre, ha meg nem megy, akkor ennyi, nincs mit tenni, aki hülye haljon meg, vagy keressen egy magáhozillőt, akit szintén nem érdekel, hogy mi van a másikkal. De lehet, hogy pont azért ilyen , mert eddig csak ilyenekkel futott össze? Nem tudom, de biztos, hogy éretlen még nagyon, és csak hisztizik.
2009. szept. 23. 12:14
taky951 gyere ne menj el beszélgess velünk,hogy többet megtudjunk ...és válaszoljunk:)
12. davider (válaszként erre: 9. - Pemete)
2009. szept. 23. 12:13
Szerintem nem igy van akkor miért vágta oda "Még nem jöttél rá 2 honap után?"...ha félne beszélni rola azt mondta volna de hogyis minden rendben majd össze csiszolodunk ...de ilyen gonosz megjegyzést tesz szerintem..
11. cb82b220ce (válaszként erre: 9. - Pemete)
2009. szept. 23. 12:13
Lehet hogy gátlásos,bármi lehet de ha azt nem félt kimondani,hogy ennyi idő után még nem jöttél rá....nos ez elég szemét húzás.Kimondhatná a dolgokat de inkább ezzel cseszegeti szegényt.A leírtakból mindenki azt szűri le hogy ez egy kis éretlen fruska,főleg a gondolkodása miatt.
10. davider (válaszként erre: 7. - Pemete)
2009. szept. 23. 12:12
Pont azt irta,hogy ő mindent megtesz a lánynak de viszont nincs petting a lány nem aktiv a petting során csak neki legyen jo...:(
2009. szept. 23. 12:10
Na ne átkozzuk el egyből szegény leányzót, bár tényleg nem szép dolog amit csinál. Nem lehet hogy gátlásos, fél kimondani, hogy mi van? Én a mai napig az vagyok, ha ilyesmiről beszélgetünk az csak 2-3 pohár bor után megy olajozottan:D
2009. szept. 23. 12:07

"Szeretjük egymást."

Frászt. Ö tutira nem szerelmes beléd.

Egyébként a barátnődről még az a benyomásom, hogy egy buta, önző libuska lehet, akivel még beszélni sem lehet a problémákról.

Te szuperül állsz a dolgokhoz, azzal semmi gond sincs.

Ez a csaj meg, hááát.... Szerencsére nem ő az utolsó barátnőd:)

2009. szept. 23. 12:04

Szia! Szerintem nem veled van a baj, hanem a lánnyal. De ha nem tudjátok megbeszélni, akkor ebből semmi jó nem fog kisülni, hosszútávon meg pláne! Fiatalok vagytok mind a ketten (mondom én a nagy öreg:DD), főleg ő, próbáld meg rávenni, hogy megnyíljon. Tudom, hogy nehéz erről beszélni, kimondani, hogy kinek hogyan jó, de anélkül nem megy. Egyébként meg egy szeretkezés nem csak abból áll, hogy bedugom, meg kihúzom, a nőknek az előjáték is nagyon fontos, sőt! Szóval szerintem erre is fektess nagy hangsúlyt, és próbáld meg már az előjáték során eljuttatni az orgazmusig, és utána mág hátha könnyebben megy a dolog.

Kérdezd meg tőle, hogy miért nem akar szeretkezni, esetleg nem fáj-e neki!

Ennyit tudtam most így hirtelen kiötölni, remélem valamit segített:)

6. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - Taky951)
2009. szept. 23. 12:04
Szerintem ezek után nem neked kéne bocsánatot kérned!Megkérted,hogy mondja el mi a probléma...nem képes rá,pedig ha igazán szeret akkor elmondja,de lehet élvezi hogy kínoz!Elmondanám,hogy a 18cm már nagynak számít.Átlagos a 12-17 cm.Szóval nem lehet ilyenről szó.Bár azt írtad ő már tapasztaltabb úgy néz ki mégsem...és ami azt illeti eléggé éretlen is.Neki ez lehet csak játék,hogy húzhat téged ahogy csak akar.Bocsi,lehet szeret bár így nem tudom elképzelni...Aki szeret valakit az igen is megmondja,próbál rá megoldást találni.Sajnos ezzel a válasszal nem hiszem hogy tudtam segíteni.
2009. szept. 23. 12:04

Hűűűűű,te mit akarsz egy ilyen lánytól?Semmit nem tud a szexualitásról.Elég szomorú,hogy egy ilyen kis hülye nőnek adtad a szüzességed!


Nem vagy nyálas!Sőt nagyon figyelmes!A 18 cm, nem kicsi!És igen egy megefelelő partnerrel nagyon sok mindent megtanulhatsz a női testről, a szexről, az orgazmusról meg mindenről.


De nem a megfelelő partnert találtad meg!Sajnos!Ez a kis hülye csak az önbizalmadat fogja a földbe döngölni,mert még iszonyatosan éretlen.Mind agyilag,mind szexuális téren!

2009. szept. 23. 12:03

huuu nem könnyű a helyzetet...


elöször is beszélni beszélni beszélni ha nem akar hagyd magára és mond neki ha van válasza szoljon addig ne keressd ha fontos vagy neki keresni fog....nem lehet,hogy ő elmegy a pettingnél és már nincs kedve téged is kielégiteni???

egy 17 éves lánynak azért aktivabbnak kellenne lennie ha belegondolok a férjemmel mit müveltünk akkor.....


Semmiképp ne vigyél virágot és csokit nem te vagy a hibás neki van baja mondja el ha nem sorry Néma gyereknek az anyja sem érti a szavát........

2009. szept. 23. 12:02

Szia!

Szerintem nem veled van a baj, hanem a lény még nem tudja, hogy mit is akar..

2009. szept. 23. 12:01

szia, szerintem te maximálisan jól viselkedsz vele szemben, tetszik,hogy őszintén próbálsz vele beszélni, hogy ő nem képes erre, az nem a te hibád.

Talán ha elmondanád neki, hogy neked ő volt az első, akkor elmondaná,hogy mi a baja?

2009. szept. 23. 11:57

Sziasztok

Eléggé szégyenlek ide írni, de nincs más választásom!

Szóval kezdjük az elején, 22 éves fiú vagyok! 2 és fél hónapja ismerkedtem meg a barátnőmmel, aki

az első komoly kapcsolatom. A barátnőm 17 éves, iszonyat nyitott mindenkivel, ami néha nagyon

rosszul esik! Én szinte az ellentetje vagyok de nagyon jól megértjük egymást! Szóval neki már kb 15 éves kora óta volt több pasija(szexuális kapcsolattal) de egyik sem volt túl komoly. A társaságából mindenki azt mondja hogy én más vagyok mint a többi, és én velem komolyan gondolja a dolgokat! :)Szóval már a második héten lefeküdt velem, nagyon jó volt! (legalábbis nekem) Mivel ahhoz képest hogy első volt,(ezt nem mertem elmondani még neki) nem is nagy dolog, gondoltam én! Ne mentem el túl hamar, ami sztem pozitiv! (Koncentráltam rendesen)Na meg egy ki bénázás is volt, de az belefér. Na most annyi volt még a bibi, hogy nővére is a szobában aludt. Az aktus közben volt egy beszólás ami később is megismétlődött. (\\\'Na elmentél már") Itt arra gondoltam hogy azért kérdezte nehogy felébredjen a nővére! De nem erről van szó mint hogy kiderült. Szóval eléggé feltünt hogy utánna kb még 30szer aludtunk eggyütt de semmit sem akart pedig tök egyedül voltunk többször is. Ö mindig kitalált valamit,Én természetesen elfogadtam és tiszteletben tartottam-tartom. pl fáradt, meg

pont megfog jönni, pont megvan, még mindig fáj a hasa, szúrok.(tényleg 1hónap 4hét ebből tényleg 3hét csak a mikulás miatt megy el???) A 2 és fél hónap alatt 4szer volt aktus abból 2x félbeszakított. Viszont nagyon élvezi ha pettingelem, szószerint, mert fordítva semmire nem lehet rá venni.(kivéve a legelső alkalomkor, nagyon aktív volt, azóta semmi hasonló se) Ez mondjuk lehet a korkülönbségből akadhat?

A legutobb megkérdeztem hogy mi a probléma mit csinálok rosszul? Erre öneki az volt a válasza

hogy ("2 hónap alatt nem jöttél rá?) mondtam neki hogy nem tudom, mondja el de nem mondta. Ez

annyira szíven ütött hogy soha nem fogom kiheverni!!!!!!!!!!!!!!!(azóta mint ha mise történt volna de azért érezte hogy ez nagyon rosszul eset,nem is kicsit! Nagyon félt másnap hogy elhagyom. Még mindenképpen beszélni fogok vele, de eddig nem volt rá alkalom. Egyszerüen nem jövök egyszerűen rá mi lehet a gond. Lehet hogy azért mert teljesen amatőr vagyok? De hát ez tanulható, de ha semmi segítségem akkor.... Vagy lehet hogy túl kicsi, az exeknek nagyobb volt és ezért nem élvezi? ((((a 18cm.az kicsi?))) Vagy lehet ö benne van a hiba?(még 100% hogy nem volt neki org..musa velem. hiába imitálta, de nem vagyok hülye.(Kérdeztem már hogy erről, ö elintézte annyival hogy nem én érzem hanem ö, ennyi.) Nem tudom mi tévő legyek! A gond csak az hogy szörnyen ragaszkodunk Szeretjük egymást. De hosszú távon ez így nem lessz jó. A megcsalás

eggyik alapja lehet. Főleg hogy nagyon féltékeny vagyok! (Azt most kijelenthetem, hogy én soha

nem csalnám meg, senkivel és semmikor!!!) Szerintetek!!! Segítséget, tanácsolat kérnék,

tapasztaltabb emberektől.Működhet ez így tovább?


Köszönöm

taky


Utólag arra gondoltam lehet viszek este neki virágot meg csokit és bocsánatot kérek, és remélem megbeszéljük a dolgokat. Szerintetek ez jó ötlet?(vagy csak még mélyebre süllyedek a szemében? Nem akarok nagyon nyálas lenni, mégis csak férfi vagyok!:) )


A multkor is ott voltunk náluk és nagyon egymásra hangolodtunk, éreztük egymást, 10000% hogy ő

is akarta,Majd kitalálta hogy mennyünk át hozzánk "dvd-zni" el is kezdtük nézni majd alakultak a helyzetek végül mikor oda jutottunk volna, akkor azt mondta hogy inkább ne most majd hétvégén. Na itt nagyon megharagudtam (ez még a 2hónap alatt nem jöttél rá elött volt pont) Itt volt egy nap mosoly szünet utánna.


Hmmm lehet hogy van neki valaki más akivel.... Vagy csak nem velem akar...

Vagy nem hosszútávon gondolkodik!!!

áááá na abba fejezem már ennyit írni!!!

de azért köszönöm hogy elolvastad!:)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook