Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség megöregedtem... fórum

Segítség megöregedtem... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. aug. 10. 20:53
Minden kornak megvan az előnye,meg a hátránya is!Egy huszonéves szemében tényleg "öreg" lehetsz,de egy hetven éves azt mondja fiatal vagy!El kell fogadnod a korodat,változtatni úgysem tudsz rajta!Sokszor úgy beszélsz magadról,mint egy vénemberről.Bebeszéled saját magadnak,hogy öreg vagy.Én ugyan idősebb vagyok,mégsem érzem magam öregnek!Egy hetven nyolcvan éves elmondhatja magáról,hogy az!!
2009. aug. 10. 20:36

tudjátok vannak az embernek rossz napjai hát ezt soroljuk közéjük...

elfásulni nem jó szó ,uszik az álom..jobb ide...

begubozni nem is tudnék hisz annyian vagyunk és gondom mint a tenger vize gondolkodni sincs időm...

2009. aug. 10. 18:42

Öreg az országút:) Csak az idő ment el felettünk.

Szerintem belefásultál a gyerekek felnevelésébe. Gondolom már kirepültek.Akkor most tessék elkezdeni élni. Ami a fiatalkorodból kimaradt de szerettél volna megtenni, akkormost itt az ideje.

Tessék eljárni kirándulni, szorakozni, társaságba járni , és felvenni a jókedvet.Hiába vagyok annyi amennyi, sok esetben úgy viselkedünk mint a fiatalok. Élni kell az életet. Nem szabad begubozni.

9. platty666 (válaszként erre: 8. - Anyuci91)
2009. aug. 10. 18:18
Hallottad azt a kifejezést: kapuzárási pánik? Hát, nem tudom... Én még mindig azt ajánlom, utazzanak el Anyuval egy jó kis fürdőhelyre, ahol megnézheti a bikinis csajokat, aztán otthon jóllakhat... Megöregedni annyi, mint bezárni a lehetőségeket. Mindenféle szinten. Megújulni mindig lehet, csak hit kell hozzá - önmagában kell hinnie az embernek. Lásd: Sarkadi Imre. Elveszett paradicsom.
2009. aug. 10. 17:56

Kedves beirók!

Ez az Alföldi István nagy családos és többszörös

nagypapa, fogalmam sincs arrról vajon mi történhetett az első feleségével, ő is kivette a részét a gyermeknevelésből jócskán és az unokáit sem hanyagolja el. Gondoljon arra, ha ő egyszer rájuk szorul reméljük viszonozni fogják, amiért ekkora áldozatot hozott őértük. Férfi létére, ami

dicséretes ő is rengeteg mindent megtett értük. Nem tudom a másik tudja e pótolni ugyanazt.

Vagy talán egy kis szabadságra vágyik?

Természetesen az ő magánügye, de egy könnyű kalandot keressen egy 54 éves ember. Ne tartsa

magát öregnek, mert amig mozogni tud, addig fiatalnak érzi magát, de ha már ápolásra szorulna, akkor kijelenthetné, hogy öreg vagyok.

Üdv.Anyuci91.

7. 00346cf747 (válaszként erre: 6. - Platty666)
2009. aug. 10. 17:31
Én nem így látom (az ismerkedési szándékot)... vannak pillanatok, amikor az emberre váratlanul rátörhet az életérzés, de abban igazad van, hogy túl kell lépni rajta.
6. platty666 (válaszként erre: 1. - Alfoldi13)
2009. aug. 10. 17:18
KEDVES ALFÖLDI13! Megnéztem az adatlapodat. Mit mondjak? Arra gondoltam, így kaarsz ismerkedni a Hoxán.Te tudod. Miért gondolod, hogy megöregedtél? Elárulom, én egy éppen ilyen korú férfibae szerettem bele két éve, nem viszonozta és nem tudom kiheverni. Ez is egy módja a fiatalság megőrzésének. De ne búsulj, inkább rázd le kicsit a családot és fedezzétek föl egymást újra a nejeddel. Sok sikert!
5. 00346cf747 (válaszként erre: 1. - Alfoldi13)
2009. aug. 10. 17:04
Naaaa.. mi a baj?
2009. aug. 10. 13:52
Szia! Hát, én is... Ötven előtt rettegtem a szülinapomtól, aztán túléltem. Egyetlen ellenszere van az öregedésnek: el kell fogadni. Másképp látjuk most az életet, mint harmincévesen. Ha Te is ekörül jársz, mint én... A barátnőm egy évvel fiatalabb, és bizony, néha erőt ad, hogy elmenjek tornázni, flörtöljek, ilyesmi, mert a vagánysága átragad rám is. Miért érzed magad öregnek, és mi változott meg hirtelen?
2009. aug. 10. 13:31
én se értem...miben kérsz segítséget?
2009. aug. 10. 13:22
Mi a baj?
2009. aug. 10. 13:17

minden jó ötletet ellene nekem köszönöm

ha van egyáltalán

jó lenne lasítani...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook