Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segítség a fogyáshoz: Saxenda fórum

Segítség a fogyáshoz: Saxenda (beszélgetős fórum)


1 2
15. Jucus43 (válaszként erre: 14. - Bulikázós)
2022. jún. 22. 08:22
Ez azért nem egészen ennyire egyszerű, itt vagyok én, az élő példa. 120 g ch-t eszem egy nap, napi ötszöri étkezés, hetente 6 napon sport (többféle mozgásforma), és az istenért nem indul meg lefelé. Ezt követem már lassan 2 éve. Nem azért mert nincs miből fogyni, a túlsúlyos kategória alsó felébe esem sajnos...
14. bulikázós (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 22. 07:05
Ehhez nem kell már más, csak rendszeres mozgás, és napi ötszöri étkezés. A szenhidrát bevitel ne legyen 160 g- nál több.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - 55Judit)
2022. jún. 21. 13:54
Követsz valamilyen speciális diétát vagy saját testre szabott módszered van?
2022. jún. 21. 11:00

Régen a tévében mondta egy orvos, hogy léteznek fogyást segítő gyógyszerek, de lehetnek komoly mellékhatások szedésük közben. Ezért csak kórházban adják ezeket orvosi felügyelet mellett.


Amíg én is belekaptam hol egyik, hol mások módszerbe, az évek alatt felszedtem 10 kilót pluszban ahelyett hogy fogytam volna. Hát kellett jó pár év mire meg jött az eszem. Most már fogyok.

2022. jún. 21. 10:46

A kérdésedhez nem tudok mit hozzátenni .Max én nem használnám,,de ez mindegy is.


A ketogén diéta tudja azt amin elcsúsznak a diéták ,,nevezetesen az éhség elmulasztása.


Nem kell hozzá semmi csak jól utána olvasni,,Ha már így elvontál mindent a ketó már csak egy lépés.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - _Berry_)
2022. jún. 21. 10:39
Igen, több zöldség, nincs cukor, nincs állati zsír, nincs édesség, nincs fehér liszt.
2022. jún. 21. 10:38
Érdekes válaszok de a lényeget nem válaszolták meg eddig.
8. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 21. 10:25
Egész pontosan mit jelentett nálad az életmódváltás? Ugyanúgy étkeztél csak kevesebbet, elhagytál ételcsoportokat, vagy megnöveltél másokat (pl, több zöldséget vittél be)?
7. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 21. 09:15

Azért eszel többet, mint kellene, mert éhes vagy, vagy azért, mert az étel jelenti az élményt, jutalmat, vigaszt, stb.?

Ha az utóbbi kategória, én nem nagyon hinném, hogy segít egy éhség csökkentő.

6. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 21. 08:55

Magyarázkodás nélkül a hagyományos módszer miért nem opció nálad? Főleg, hogy a leírásában ez szerepel: "alkalmazása mellett szigorú diéta és testmozgás szükséges."

Ha meg diétázol, és mozogsz, akkor úgyis lefogysz...

2022. jún. 20. 16:34

Kissé durva dolgokat ír, kirészletezi,pajzsmi.től ...mindent!

Hát nálam az a gond mellék pajzsmirigy vacakol..ja és semmilyen vérvétel nem mutat HURRÁ!

2022. jún. 20. 16:31
Most olvastam utána, hát igen... de azért diéta stb...kéne!
3. cicaanya (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 20. 16:28
De ez mi?
2022. jún. 20. 16:03
Ki írta fel neked? Ez nem gyerekjáték
2022. jún. 20. 15:39

Hosszú évek óta igyekszem fogyni de , mint sokan másoknak nekem is mindig vissza jöttek a kilók. Már nem szeretnék magyarázkodni, voltam olyan csoportban,ahol az okokat kiveséztük. Azon a szinten régen túl vagyok, hogy nem kell annyit enni és lemegy a súly. Meg a kitartás és életmódváltás / ezerszer váltottam, mindig az éppen javasoltnak megfelelően/. Férfias szakmában dolgoztam nőként sokáig, diplomával . Nem adok fel semmit sem könnyen. Ehhez kaptam javaslatként ezt a gyógyszert. Oly sok mindenben hittem már, ezt is megvettem csak valami miatt tartok tőle, hogy ha beadom nem okoz-e erős mellékhatást vagy allergiát.

Akik már használták vagy környezetükben valaki azoknak a véleményét szeretném megismerni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook