Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segíts magadon isten is megsegít? fórum

Segíts magadon isten is megsegít? (beszélgetős fórum)


1 2 3
32. 82d45dcd14 (válaszként erre: 26. - Bako naky)
2014. jún. 16. 19:33

Igazán kedves vagy...férfi

Köszönöm szépen:)

31. kisj (válaszként erre: 30. - Bako naky)
2014. jún. 16. 19:32
mégis fel tud robbanni:D
30. bako naky (válaszként erre: 27. - Kisj)
2014. jún. 16. 19:25
Igen! Ha kuktát csinálsz otthon engedélyeztetni kell! Amit a boltban veszel, az már számtalan engedélyezésen ment keresztül, azért a többszöröse az ára mint a sima fazéknak
29. kisj (válaszként erre: 28. - Bako naky)
2014. jún. 16. 19:24

Nekem mégis úgy rémlik, hogy az ilyen helyeken erősen ellenzik a nyílt láng,meg miegyéb használatát.

Én minden esetre nem szeretnék a szomszédod lenni:)

28. bako naky (válaszként erre: 24. - Kisj)
2014. jún. 16. 19:20

Az oxigénpalack az nem robbanékony! Számtalan ellenőrzésen esik át mire a fogyasztóhoz kerül.

De a magasnyomású oxigén ha zsírral érintkezik, a zsír felrobbanhat. Mert surlódás következtében felhevül, és reakcióba lép az oxigénnel. A tiszta oxigén az égést táplálja és gyorsan megemelkedik a hőmérséklet mi által a zsír gőzzé válik, és bekövetkezik a robbanás. Ezt minden szakmunkás fejébe beleverik szakmunkásképző iskolában. Csak a diploma mondja hogy veszélyes!

27. kisj (válaszként erre: 26. - Bako naky)
2014. jún. 16. 19:20

Ezek szerint a kukta is engedélyköteles?:D


Erősen csúsztatsz, de nem baj.

26. bako naky (válaszként erre: 24. - Kisj)
2014. jún. 16. 19:09

Mert volt egy felesleges kérdésem, némi intézeti diplomáshoz.

A tűzoltóparancsnok szerint minden nyomás alatt lévő edény engedélyköteles. Hát én úgy ki rúgtam, szép szóval, hogy a végén megkért, hogy csak ne reklámozzam

25. 130454e42d (válaszként erre: 3. - 7fb29bdf03)
2014. jún. 16. 18:56
Én nagyon figyelek arra, hogy a vízben amit iszom legalább feleannyi oxigén legyen, mint hidrogén.
24. kisj (válaszként erre: 17. - Bako naky)
2014. jún. 16. 18:41

Miért uszították rád a katasztófavédelmet?

Túl sok robbanékony oxigénpalackot tárolsz?

23. 0a13a7d41c (válaszként erre: 2. - Bako naky)
2014. jún. 16. 18:19

Ez nem ilyen egyszerű. Az emberi szervezetet az evolúció a jelenlegi 21%-os oxigénszinthez optimalizálta. Ennél alacsonyabb és ennél magasabb levegő oxigénszint is káros a szervezetre, hiszen az oxigén oxidál.


Az oxigénnel dúsított ivóvíznek a szervezet oxigénellátásában semmilyen szerepe nincs, ugyanis egy liter vízben kb. annyi oxigén tud oldódni, amennyihez egy lélegzetvétellel hozzájut a szervezet.

2014. jún. 16. 18:07
Aha..ha te mondod..
21. bako naky (válaszként erre: 20. - 82d45dcd14)
2014. jún. 16. 17:06

Azt hiszem amit írtam az világos és érthető.

Ha az emésztés során olyan anyagokat bont le, amelyre a szervezetnek szüksége van, az már maga fél gyógyulás!

Megszűnt betegségeim: reflux, isiász, teniszkönyök, krónikus ínhüvelygyulladás mindkét csuklón, fiatalkori térdízületi elváltozás, az egész csontvázam fájt ettől állandó rosszullétek depresszió. Ezek évtizedek óta kínoztak, és kb. 20-25 kezeléstől nyomtalanul eltűntek.

Még a nyelőcsövemben van egy daganat, de érzem azt is napról napra enyhül a nyomás!

20. 82d45dcd14 (válaszként erre: 17. - Bako naky)
2014. jún. 16. 15:37
Akkor milyen saját tapasztalatról hablatyolsz?
19. bako naky (válaszként erre: 16. - Fiúsmami)
2014. jún. 16. 15:36
A keszonbetegség az nem az oxigénhiányét felelős, hanem felhabzik a vér, buborékos lesz mint a szódavíz!
18. bako naky (válaszként erre: 16. - Fiúsmami)
2014. jún. 16. 15:31

Ez a vonat még nem ment el! Sőt fel sem épült még!

De majd ha elindul, akkor elsöpri mindazon túliskolázott egyének álmait, akiknek ezzel ellentétes elvárásaik, követeléseik vannak

17. bako naky (válaszként erre: 13. - 2104cc91e8)
2014. jún. 16. 15:24

"Ugyanmár! Mért és ki lőne fejbe!"

Azok akik már rám uszították a katasztrófavédelmet!


"Mint látod más -rák ellenes- módszerek is terjengenek a neten pl. spárga kúra, ki bántana

valakit mert otthon gyógyul?!"

Ha nem látnád át ezek egytől egyig mind átverések, lehúzások! Ezeknél nem az alkalmazott kúra gyógyít, hanem a belé vetett hit! Mennél drágább egy gyógymód annál hatásosabb(persze csak a statisztikusok). Én nem mondtam, hogy gyógyítja a rákot, mert én nem voltam rákos! de utánna lehet nézni hogy mások már ezt is gyógyítják vele. Persze egy vagyonért amit a hétköznapi ember képtelen megfizetni.


"(nem értem a nagy titkolózást, ezért gondolom te

is beálltál a sorba, hogy jusson valami neked is!)"

Természetesen. Hisz én sem kaptam ingyen a tudást!


"Távol álljon tőlem mindenféle gyanúsítás, csak az a helyzet, hogy pl. aki nem olvassa a fórumodat

honnan tudja meg a módszert, pedig igen nagy szüksége lenne rá??"

Épp azon vagyok, hogy szépen lassan elterjesszem. Hogy ne legyen érvágás az orvosoknak, gyógyszerészeknek. A baromedikál sem reklámozza az eljárást, még is mindíg tele vannak páciensekkel.

2014. jún. 16. 14:55
Oké az oxigén sok mindenre jó és használjuk is a gyógyászatban,de elárulok egy titkot kedves fórumindító !A keszonbetegség a légembólia akkor következik be mikor nagyobb nyomású térből hirtelen kisebb nyomású térbe kerül a test.Ami miatt a már előbb is említett Nitrogén gáz ürül ki és ez okozza a sejtek oxigén hiányát,ebbe ne menjünk bele.Irreverzibilis módon a túl sok oxigén a szemet károsíthatja!!!!!!!!Valóban segíti a gyógyulást,ezért is használják a gyógyászatban.Nem tudom miért gondolja a fórum indítója másképp.Magyarországon is,nem csak alternatív,kiegészítő terápiaként hanem önmagában is.Bár külföldön elterjedtebb mint itthon.Ez a vonat már elment ,bár ugye újszülöttnek minden vicc új:)
15. Fiúsmami (válaszként erre: 4. - Kubiak)
2014. jún. 16. 14:44
AZzal az a baj,hogy főleg nitrogénből áll,bár van benne oxigén is,de sokan nem tudják psssssssssszzt!
14. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Bako naky)
2014. jún. 16. 14:30

Először a válasz a kérdésedre, utána egy kérés :D


1., Ha nem csak elvárod Istentől, hogy mindent megoldjon, megjavítson, megcsináljon helyetted, hanem magad is teszel mindezért, segíteni fog benne.


2., Véletlenül, nem kellene az Isten szót nagy bötűvel írni, tekintve, hogy ez tulajdonnév?


csak úgy mondom :D

13. 2104cc91e8 (válaszként erre: 8. - Bako naky)
2014. jún. 16. 14:13

Ugyanmár! Mért és ki lőne fejbe!


Mint látod más -rák ellenes- módszerek is terjengenek a neten pl. spárga kúra, ki bántana

valakit mert otthon gyógyul?!


(nem értem a nagy titkolózást, ezért gondolom te

is beálltál a sorba, hogy jusson valami neked is!)


Távol álljon tőlem mindenféle gyanúsítás, csak az a helyzet, hogy pl. aki nem olvassa a fórumodat

honnan tudja meg a módszert, pedig igen nagy szüksége lenne rá??

12. 22faff5807 (válaszként erre: 6. - WTFISCH)
2014. jún. 16. 14:09
Ez a mondat azt jelenti, hogy úgy segítesz magadon ha hiszel benne. Akkor ő majd megsegít téged. ;-)
2014. jún. 16. 13:59
Aha..oké
2014. jún. 16. 13:42
vizet kell inni ennyi az egesz.
9. Kubiak (válaszként erre: 8. - Bako naky)
2014. jún. 16. 13:40
Akkor most mondtál is valamit meg nem is?
8. bako naky (válaszként erre: 5. - 2104cc91e8)
2014. jún. 16. 13:35
Miért? Hogy főbe lőjenek? Ez már 75. éve titkolt gyógymód! Nehogy a hétköznapi ember tudatában elterjedjen. Mert akkor senki sem megy orvoshoz! A diplomások viszont szaporodnak, és mindegyik az emberek tudatlanságából akar megélni!
7. bako naky (válaszként erre: 4. - Kubiak)
2014. jún. 16. 13:28
Olvasd el 2. hozzászólásom! Kérdésedre abban van a válasz!
2014. jún. 16. 12:57
ha én segitek magamon, miért kell még ISTEN?
2014. jún. 16. 12:56

Isten a "tudást" azért adta, hogy mindenkivel megosszuk!


Ha Te teljesen önzetlenül (nem pénzért!) osztod meg,

hogy mitől gyógyultál fel, akkor ideírnád nyilvánosan, hogy más szenvedőknek is segíts!

2014. jún. 16. 12:38
Ha levegőt veszek az nem elég?:)
3. 7fb29bdf03 (válaszként erre: 2. - Bako naky)
2014. jún. 16. 12:20
Én néha oxigénes vizet iszom. Gondolom az nem elég.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook