Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítenétek számítógéppel kapcsolatos gondban? fórum

Segítenétek számítógéppel kapcsolatos gondban? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4
80. 36a26f5226 (válaszként erre: 78. - Regin_a)
2013. ápr. 1. 17:23
Ezek már rendben vannak, most az ask.toolbarral izzadtam vért, de el kellett jönnöm, most nincs rá időm..
2013. ápr. 1. 17:22

Más gond is van, apu megint ügyködött a gépén, és letöltött egy vírust, ami nem engedi magát eltávolítani, szervízbe kell vinni..


A nemlétezőm tele van azzal, hogy naponta cseszi el a gépet a hozzá nem értésével.. Miközben erőszakosan akarja még így is kezelni, hogy fogalma nincs, hogy éppen mire kattint rá, ami letöltés.. Ami frissítés, azt állandóan elutasítja, hogy neki arra nincs ideje, ami meg vírus, szépen elfogadja..


Most az ask.toolbar ette be magát a gép rendszerébe, de talán magába a windowsba is, mert még a bővítményeknél sem engedi magát eltávolítani, sem a programok telepítése és eltávolításánál sem.. De megérdemelné, hogy ne lehessen megcsinálni, legalább rájönne, hogy minden egyes nap ő vágja tönkre a gépét.. Azt sem érti meg, hogy egy géphez nem lehet hozzá nem értéssel nyúlni, mert a gép kegyetlenül meg fogja magát makacsolni..

2013. ápr. 1. 17:20
Nincs véletlenül annak a deivernek egy "segédprogramja" ahol el lettek állitva a szinek, gamma korekció , valami?
77. Regin_a (válaszként erre: 76. - 36a26f5226)
2013. ápr. 1. 16:30

Egz rendszervisszállitást megróbálnék

Ha nem jó, rádugnék egy külső monitort, ha van VGA kimenet azon a gépen

Ha jó, akkor a kijelző csatlakozója akadékoskodik, bár más hardwer hiba is lehet


VGA drivert ujratelpiteném.



Ikonok

Jobb egér klikk, asztal ikonok megjelenítése?

2013. ápr. 1. 13:06

Tudna valaki olyasmiben segíteni, hogy apukám az Acer laptopját - windows7-tel úgy elcseszte az össze-vissza kattintgatással, mert nem ért hozzá, és állandóan elcseszi, hogy most olyasmit csinált, hogy a gépen a színek negatív színek lettek, mint egy hagyományos fénykép negatív filmtekercse..


Jómagam nagyon értek a gép kezeléséhez, még a rendszer hibákat is rendbe tudom hozni, de ezzel most kudarcot vallottam én is..


Pluszban valahol úgy lezárolt valamit, hogy a monitor asztalról eltűnt az összes ikon, és hiába "küldtem" ki ismét oda, semmi sem történt..

75. horex (válaszként erre: 74. - Horex)
2012. nov. 17. 13:25
Mármint bayadeernek volt válasz :)
74. horex
2012. nov. 17. 13:24

Talán

Tulajdonságok-Speciális-Futtatás más hitelesítő adatokkal, és vedd "birtokba" a saját neveden/fiókoddal, vagy mint rendszergazda.

73. erzsike92 (válaszként erre: 70. - Era06)
2012. nov. 17. 10:17
Szia! Lehet a kábelben is törés vagy érintkezési hiba a dugónál,itt a lányom laptopjánál volt ilyen szálszakadás volt közvetlenül a dugó mellett.
2012. nov. 17. 09:16
A jegyzettömbhöz a hozzáférés megtagadva.Mit csináljak?Egyik gyerek lehetett.
2012. okt. 31. 16:05
Nekem is lenne egy számítógéppel kapcsolatos kérdésem, kérem valaki segitsen.
70. era06
2012. okt. 6. 17:19

Sziasztok

Hátha még jár erre valaki, és tudja a probléma okát.

A billentyűzet mondja fel a szolgálatot, "eltűnik belőle az áram", nem akar érintkezni. (Nem volt birizgálva).Ilyen még eddig nem volt. Most átraktam egy másik lyukba a dugót, még működik. Másodjára szórakozik így velem.

:-(

2011. nov. 17. 14:20

Sziasztok!

A kislányom valószínűleg elállította gépemet: bármit írok a címsorba, azt nem nyitja meg. Csak azokat az oldalakat tudom használni, amik könyvjelzőként is működnek. Valaki tudna segíteni?

2011. nov. 16. 09:27

Köszi a segítséget, de magától megoldódott.

Ma reggeltől rendesen működik minden.

Nem csináltam vele semmit...

2011. nov. 16. 09:24

Windows Internet Explorer 8-as verzió


Igen, mindent megpróbáltam.

66. 07c4794583 (válaszként erre: 65. - CILUSKA)
2011. nov. 15. 19:08

Ie-nek 6-os, 7-es, 8-as illetve 9-es verziói vannak, ezt a 2002-őt nem tudom, hol látod.


Kérdeztem, hogy megpróbáltad-e bezárni az összes ablakot, és újrindítani a böngészőt.

65. CILUSKA (válaszként erre: 64. - 07c4794583)
2011. nov. 15. 17:58

2002-es verzió

Csak a Hoxán nem működik.

Más internetes oldalról kimásolok egy szöveget, de nem tudom beilleszteni a Hoxára.

A Hoxán egyszerűen nem működik az egér jobb gombja.

64. 07c4794583 (válaszként erre: 63. - CILUSKA)
2011. nov. 15. 17:52

hanyas verzió? és megpróbáltad már az összes IE ablakot becsukni, és utána egyet kinyitni?


csak a hoxán nem megy?

2011. nov. 15. 17:48
Windows Internet Explorer
62. 07c4794583 (válaszként erre: 61. - CILUSKA)
2011. nov. 15. 17:47
milyen böngészőt használsz?
2011. nov. 15. 17:33

Segítsetek!

A laptopon nem tudok a Hoxa hozzászólásokban, naplóimban, stb. sem másolni, sem beilleszteni.

Egyszerűen az egér jobb gombja nem működik itt.

Más internetes oldalról tudok másolni, a Word is működik.

Hogy lehetséges ez, mi állítódott el a gépen?

60. 07c4794583 (válaszként erre: 59. - 6c4fb2f974)
2011. ápr. 30. 20:15

persze, 95 az nagyon sok, azért élnek ilyen jól gates bácsiék, mert így túlárazzák a szoftvereiket. (ezért aztán le is lopják az emberek).


amúgy a home editionöd simán eladhatod használtan a vaterán vagy ebayen nyugodtan, az legális, csak legyen meg a számlája. jó eséllyel meg is veszi valaki, de azért ne 1 ft-tal az eredeti ára alatt add. :)

59. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 57. - 07c4794583)
2011. ápr. 30. 19:45

tudom, h tvbe ütközik, csak már nem nagyon érdekel:)))Miért is? kijött a win7, mivel nem akartam loaderekkel sz@rakodni, elballagtam a számtech boltba, és kemény 32000 Ft-ért számlára megvettem életem első legális oprendszerét (nehogy Bill bácsi és csapata éhkoppon maradjon), a W7 Home prémium nevű csodát (ami még most is itt csücsül mellettem 40 cm-re a polcon)

felraktam, ahogy elő van írva...aztán hibaüzi hibaüzi hátán, meg driverkeresgélés, sz@rakodás. ez ment kb 2 hónapig, már hardverhibára gyanakodtam a vadi új 250 ezres gépen. visszavittem, megnézték, semmi baja...

ekkor visza az alapokhoz: torrrentről fullos w7 enterprise letölt, feltelepít és pápápápámm minden gond nélkül működik.viszont nehogymár 95 ezret adjak egy működő oprendszerért, naa, mindennek van határa:))))

egyébként az oprszeren és az office-on kívül csak ingyenes programokat használok, mer abban azért van igazság, hogy nem szép dolog meglopni a programozókat.(microsofték csak kibírják valahogy:))

2011. ápr. 30. 19:02

és képzeld el Gabriel, vannak olyan internet szervízek, ahol 15ezer forintot elkérnek ezeknek a szoftvereknek a gépre telepítéséért, és teljesen tiszta, adómentes, és a zsebükbe vándorol, akié a szervíz...


És az adóhivatal soha sem tudja meg...

57. 07c4794583 (válaszként erre: 43. - 6c4fb2f974)
2011. ápr. 30. 18:58

Ez működik, de a törvénybe ütközik. Egyébként én nagyon kevés emberrel találkoztam, aki ne tudná, hogy ezt nem szabad - azt már egy kicsit kevesebben értik meg, hogy a bíróság előtt már nem lehet a "nem tudtamra" hivatkozni, tehát ha odáig jut a dolog, súlyos büntetéseket kell fizetni.


Egyébként morálisan is megkérdőjelezhető a dolog. A programozók, a zene írói, előadói, a film készítői rengeteg dolgoztak ezen a termékeken, és ha nem fizeti ki senki, akkor az ő munkájuk nincs kifizetve. Értem, hogy a szoftver írása kevésbé "kézzelfogható", mint a sarki zöldséges munkája, de a dolog nagyjából azzal egyenértékű, mintha suttyomban egy kiló almát a szatyrodba rámolnál. Én legalábbis elítélem a dolgot, más kérdés, hogy sokaknak "mindent lehet, amiért nem kapnak el".

56. eb11a53b33 (válaszként erre: 55. - 07c4794583)
2011. ápr. 30. 18:57

Ne is válaszolj a kérdésemre.

Isten őrizz.


Ha ilyen profi vagy, akkor nyugodtan leírhattad volna a kérdezőnek, hogy mit tegyen, ami nem illegális.

Sok sikert a crackes progijaidhoz, nagyon témába vágó volt.

55. 07c4794583 (válaszként erre: 54. - Eb11a53b33)
2011. ápr. 30. 18:53

Nem tévesen íródott le, senki nem írta, hogy a topiknyitó operációs rendszere többszázezer forint, hanem az lett leírva, hogy vannak többszázezer forintos szoftverek is, amiket az emberek nem tudnak megfizetni.


Szerintem rólad árul el sok mindent, hogy megpróbálod úgy értelmezni, ahogy nem volt szánva, hogy aztán jól kioszthass valakit. Szerintem elég egyértelmű.


Én az informatikusi pályám alatt kiscsillió otthoni felhasználót láttam a felsorolt hamisított szoftverekkel, ugyanis ezekkel képszerkeszteni, házakat, belső tereket tervezni, zenét és kottát írni lehet, ami bizony sok embernek a hobbija, és igenis letöltik a hamis szoftvert.


De nem kívánok veled erről a továbbiakban vitatkozni, mert nem látok se hozzáértést, se esélyt a dolgok a normális stílusban való kitárgyalására, én nem azért jövök ide, hogy valaki torkának nekiugorhassak, úgyhogy minden jót a továbbiakban.

54. eb11a53b33 (válaszként erre: 52. - 07c4794583)
2011. ápr. 30. 18:43

Te felsőbbrendüsködsz, nem én.

A szoftverhamisítást büntetik. Egy ténnyel vitatkozol?

Oprendszer meg nem csak Win7 van, hanem XP is, ami olcsóbb.

A topic nyitó hamis oprendszerről kérdezett, amire tévesen az az infó íródott le, hogy több százezer.

Biztos tök boldog vagy, hogy le tudtad írni pár teljesen felesleges program árát, ami nem tartozott a kérdéshez.

A Linuxhoz, mint ingyenes oprendszerről tudsz nyilatkozni, vagy mindenáron be akarod bizonyítani, hogy a professzionális progikra a magyarnak nincs pénze (ami felesleges is, hisz csak azok veszik meg, akik ezzel dolgoznak.)

2011. ápr. 30. 18:38
semmi újat nem *mondtál*
52. 07c4794583 (válaszként erre: 51. - Eb11a53b33)
2011. ápr. 30. 18:37

Nem tudom, kivel vitatkozol itt, sünike azt mondta, hogy a magyar fizetésből sokaknak még a harmincezres xp sem megfizethető, és ez pontosan így igaz. Mint ahogy az is, hogy léteznek százezres szoftverek is.


Azon kívül azt sem mondta senki, hogy nincsenek ingyenes szoftverek. Persze, hogy vannak. Szóval nem tudom, minek kell felsőbbrendűsködni itt, semmi újat nem mondták, és nem hülye mindenki rajtad kívül.

2011. ápr. 30. 18:32

De ha már itt tartunk:

Office helyett Open Office. Ingyenes.

Photoshop helyett Gimp. Ingyenes.

Soroljam még?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook