Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítenétek megérteni az álláskeresési járadék milyenségét? :) fórum

Segítenétek megérteni az álláskeresési járadék milyenségét? :) (beszélgetős fórum)


1 2 3
6. Noorah (válaszként erre: 2. - Kirizsu)
2010. okt. 5. 16:19
Igen, lejárt a hosszabbításom is... Ez sajnálatos, de az nem, hogy ennél a munkahelynél... :)
5. Noorah (válaszként erre: 4. - Kirizsu)
2010. okt. 5. 16:18

Vagyis az 4 összeg? Vagyis mind3 hónap végén megkapom a pénzt + a 12 nap után is valamennyit?


És ha X összeget mondtak 54 napra, ami durván 2 hónap, akkor ezt az X összeget kapom meg mindkét hónapban, vagy ez az összeg oszlik két részre és úgy kapom meg, 2 hónap alatt?

2010. okt. 5. 16:11
Ez azt jelenti, hogy összesen 108 napi ellátásra vagy jogosult és 54 napig a bruttó jövedelmed 60%-ig, de nem haladhatja meg a havi 140et. Aztán a következő 54 napban a jövedelmed aszem 40%ig vagy jogosult. De havonta számfejtik. Tehát durván 3 hónap és tizenegykét napig vagy jogosult pénbeli ellátásra.
2010. okt. 5. 16:08
Havonta küldik a pénzt,csak 54 napra így számolják,a másik 54 napra meg amúgy számolják.
2. Kirizsu (válaszként erre: 1. - Noorah)
2010. okt. 5. 16:07
Picit zavaros a sztori!:D Tehát Te dolgoztál és most munkanélküli lettél?
2010. okt. 5. 16:05
Arról lenne szó, hogy most először vagyok álláskeresőin. Ma voltam a munkaügyiben, hogy leadjam az elszámolási papírokat és azt mondták, 54 napig fogok kapni X összeget, majd 54 napig Y összeget. Ez mit jelent? 54 nap után kapom meg a pénzt, vagy kétszer kapom meg az X-et (2 hónapban), majd kétszer az Y-t? Remélem érthetően fogalmaztam... :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook