Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Segitenétek? Hogy fogyjak le 12 kg-t? fórum

Segitenétek? Hogy fogyjak le 12 kg-t? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. máj. 28. 08:41
Nagyon szeretnék énis fogyni,de 2 hónap alatt 12 kg ? az rengeteg. Azt már a böröd sem lenne képes követni szerintem. Ha egy hónap alatt lemegy 4 kg azzal már nagyon elégedett lehetsz. A heti 1 kg ami a legtöbb, a többi fogyás káros az egészségre. Miért kéne olyan gyorsan lefogyni? :):) aranyos vagy, de ez sok azért ezt nem akarhatod. Nézzél be ha gondolod "ki akar fogyni velem" fórumba. Ott vagyok énis és igaz nem sokat,de fogyok. Jó a csapat egymást biztatjuk.
5. csutkababa (válaszként erre: 1. - Babucika007)
2009. máj. 28. 08:41

szia, ha elfogadod a segitseget, en szivesen irok neked, es biztosan masok is fognak.

ha van kedved olvad el a naplom elso par bejegyzeset,es ott talalsz sok jo tippet, receptet,es van foto is, hogy 1 ev alatt en is kb. 12 kilot fogytam le, szepen lassan, es nem ugy hogy utana csupa ranc az arcom,

eletmod valltas az ami igazan bejon, mert nem dietazhatsz egy eleten at.

szerintem legalabb is nem.

en lemondtam a feherlisztrol, a cukorrol, masfel evig semmi suti, semmi torta,ja, es en mar 4 eve nem iszom semmilyen szensavas uditot, se kola, se fanta, se semmilyen mas agyoncukrozott festett lottyot,csak vizet,es asvanyvizet,teat, kavet is csak cukor nelkul ,keves tejjel,nem tejporral, mert az is hizlal...

sok aprosag van amire oda lehet figyelni, es abban van a megoldas.

zsirszegeny tej, joghurt, turo, tejfol, mindent lehet kapni zsirszegenyen is, es uygan az az ize,tehat nem kell lemondani az eves oromerol,csak maskeppen kell elkesziteni a kajat, mas alapanyagokbol.

pl.en nem hasznalok lisztet az etelek suritesehez, zabpehely kerul mindenbe,hogyan??ledaralom,vagy lehet evnni is zablisztet,es azzal suritek, azzal panirozok:))

nem hizlal,konynen emesztheto, serkenti is az emesztest, javul az anyagcsere, felgyorsul,es olvadnak a kilok.

ja,es a mozgas,nem tulzottan, en ducitrening 1,az tenyleg konnyu, de hatasos,es jol atmozgat.

masok is irnak majd neked,ki tudod majd szurni mi az ami neked a legjobban megfelel,ami a legkonnyebb.

ha erdekel meg barmi, irj privit, segitek barmiben.


sok sikert,es kitartast,ne akarj 2 honap alatt 12 kilot leadni.

2009. máj. 28. 08:37
De azt hiszem már beszéltünk mi!
2009. máj. 28. 08:37
Életmódváltoztatás... ez a megoldás arra, hogy hosszu távon megőrizd a leadott kilokat. Válts teljes kiörlésű lisztre, iktass be egy két bio cuccot is. FInomak. Vigyázz a rejtett zsirokra és cukrokra. Zöldségeket inkább nyersen edd mint főzve. Egy adagot egyél, ne kettőt.
2009. máj. 28. 08:35

Szia,

Sok kitartással és sok sok akarattal. kevesebb kaja, sok folyadék, vedd figyelembe a kaloriákat is, hogy kevesek legyenek. Semmi édesség, semmi cukor, semmi szénsavas ital, semmi alkohol.

Én lefogytam majdnem 20 kilot január ota, heti 1-2 kiloval.

2009. máj. 28. 08:33

nem tudom hogy kéne kb 12 kg leadni?

azt sem tudom hogy kezdjem

arra gonboltam már hogy ez kb 2 hónap alatt le megy de hogy hogy is kezdjem nem tudom:(:(:(:(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook