Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítenétek Eldönteni egy vitát? Felrobbanok a dühtől fórum

Segítenétek Eldönteni egy vitát? Felrobbanok a dühtől (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2012. szept. 2. 17:40
Én azt sem értem, hogy miért neked kellett volna szólni, hogy a hétvégén forma 1 van?! Hát ha annyira fontos neki az F1 kövesse nyomon ő a futamokat,különben is most volt 5 hét szünet, ha annyira érdekli akkor megkért volna arra, hogy mondjuk egy héttel előbb vagy abban az 5 hétben bármikor legyen a találkozás...( már ha tesódnak is jó lett volna az az időpont.) De nem érdekelheti nagyon az F1 ha még azt sem tudja mikor van... A párom is szereti az F1-et de még sosem fordult elő, hogy fontosabb legyen egy családi eseménynél.
2012. szept. 2. 16:51

A párom is imádja az F1-et,még a focit is, kézi stb, minden ami sport.

Mégis csodásan kijövünk.Ő tud mérlegelni,ha olyan dolog van mi a fontosabb, ő tudja mikorra nem ígérkezzen el, meccsre már hónapokkal előtte.

Tudom,hogy évente egyszer elmegy a csapatáért szurkolni élőben és ő sem szereti az ismétlést,de mindig előrelátó.Mindezek ellenére ő azt mondta, neki fontosabb lett volna az első ismerkedős vacsora, mivel élete párjáról van szó.

Ilyenkor mikor meccs stb van, én is csinálom a dolgom, ami leköt, vagy odabújok hozzá és elalszok rajta.

Én soha nem maradnék ilyen kapcsolatban,mert nem állatok vagyunk,hogy harcoljunk egy darab húsért,ki érdemli meg.Ez a hús, most az odafigyelés,törődés és gondoskodás.

Tényleg semmi értelme ennek a kapcsolatnak.Ez nem élet.Egymással nem jösztök ki, majd lesz olyan akivel igen.Mindkettőtöknek.Ez így nem jó.

Gyereket pedig ti soha könyörgök!!

Még ti el is morcongtok és fanyalogtok egymással, utána gondolom az ágyban békülés.De egy gyermek, szegény idegileg ilyen családban, milyen életképe volna, labilissá válna,vagy zárkózott rettentő gátlásos gyermek volna.Az élete menne tönkre egy ilyen érzelmi világú családban.

196. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 181. - 0cf81c9512)
2012. szept. 2. 16:29

Köszönöm Abigél :),már sikerült végig olvasni a fórumot.

Van benne igazság, ha valaki nem hasonló, nem tűr meg maga mellett egy ilyen férfit.

195. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 178. - Minocska)
2012. szept. 2. 16:25

Maximálisan egyet értek!!!!

Ha máskor el merne menni F1-ről úgy orrba vágnám,hogy visszazuhanna a fotelbe.:)


De őszintén ezek után a telefonszámát is kitörölném, és kész, kapcsolat elfelejtve.Nem kötelező vele maradni,amúgy is messze lakik hála.Számomra már bizonyított,nem félek attól,hogy más mellett sokáig megmaradna,ezt ő is tudja, maximum csak ez tartja melletted.Kinek is kellene ő,ezt ő is tudja.Te pedig buta vagy,hogy foglalkozol vele,mert lassan olyan hütyüvé fogsz változni mint ő.

194. selena78 (válaszként erre: 121. - Spinneli)
2012. szept. 2. 16:05

Én szeretem. Évekig vonatoztam 5 órát haza, másnap öt órát vissza, mikor olyan helyen nyaraltunk, hogy nem lehetett nézni. Pedig én nő vagyok. Olyan napokon, mikor délben van a forma1, más időpontban van az ebéd, mint általában. És mindenki elfogadja.


Viszont azt, hogy ma kettőkor verseny van, egy forma1 rajongó hetek óta tudja. És eleve nem ígérkezik el erre az időpontra.

193. andi6020 (válaszként erre: 192. - Averil)
2012. szept. 2. 16:03
Már vége.
192. Averil
2012. szept. 2. 16:00
Kedves fórumindító: Ezen nem érdemes veszekedni, egyszerűen kérd meg, hogy most az egyszer vegye fel és nézze meg később (majd azt képzeli, hogy élő, egyszer kibírja), és mondd meg neki, hogy legközelebb szóljon, ha terve van vasárnap délutánra. A versenyek időpontját már a szezon kezdete előtt lehetett tudni, tehát őt sem érhette meglepetésként, hogy egy hónap szünet után ezen a héten visszatér a F1. Persze fontosak a sportesemények, én is szeretem, sőt ha ma lenne valahova meghívásom, 6-ra hazaérnék, hogy nézhessem a US Open-t, de ez nem olyan téma, ami miatt érdemes bárkivel is összeveszni. Neki ez fontos, neked is nyilván vannak hobbijaid, előre meg kell beszélni az időbeosztást és ennyi. Legközelebb ha F1 lesz, szombatra tervezzétek az ebédet, egy időmérő edzés elmulasztását gondolom könnyebben kibírja.
191. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 90. - 0cf81c9512)
2012. szept. 2. 15:58

Hát ez nagyon jó!:))))

A túlóra időleges farvakarás lesz,ami legalább annyira fontos és nélkülözhetetlen.

190. xfaktor
2012. szept. 2. 15:58
Mivel tudom,hogy a nővérem levan kötve a két kis gyerekkel,nem ebédre mentem volna.Délután 5 körül át mentünk volna.Akkora a kicsik kialudják magukat.Lett volna üdítő,sör,kévé,talán egy tepsi süti.Senki nemlett volna stresszes.
189. szexuálpszichológus (válaszként erre: 165. - Julka183)
2012. szept. 2. 15:54
Lehet, hogy túl hamar akartad bemutatni őt és ő még úgy érzi, hogy nem álltok azon a szinten. Különben célszerűbb kivárni, hogy a pasi kezdeményezze a családdal való megismerkedést....innen lehet tudni mikor érkezett el az idő, hogy komolyabb szintre emelkedjen a kapcsolatotok. Ezáltal nem is tudsz a tieid előtt nagyot "bukni", ha esetleg negatívan alakul köztetek a dolog...
188. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 56. - Marduk)
2012. szept. 2. 15:40

Nos akkor ezt ki fogom próbálni :).

Megígérem,hogy ebéd várja,de beülök egy illóolajos forró fürdőbe gyertyákkal lábat borotválni,zenét hallgatni,hajpakolásban.....relaxálok 2 órát kellemes zenét hallgatva és ha szólni mer egy szót is, megmondom,hogy tiszteletben kell tartani a másik szenvedélyét.Ugorjon le kajáért,vagy főzzön, nála is megáll a világ ilyenkor.


Vajon volna cirkusz:)?

A férjemen tapasztaltam,hogy a férfiak is igencsak fel tudják fújni a dolgokat csak az érzékeny pontjukra kell tapintani.

Én nem szoktam ilyenekért veszekedni vele,csak én is bele esek ilyen hibákba,hogy legyen viszonyítása.:)

Okosan és óvatosan:).Így szépen össze csiszolódik lassan az ember,ha szeretik egymást, egy vita sokmindent elront, a mi kedvünket is és sokszor van,hogy nem ér vele semmit az ember.

De van amikor már esedékes és muszáj.

187. szexuálpszichológus (válaszként erre: 76. - Andi6020)
2012. szept. 2. 15:38
Jó. Oké. Aláírom, hogy nem olyan felemelő érzés, de fontossági sorrend is van a világon. Ez egy "bemutatós" ebéd lett volna. Több, mint valószínű, hogy nem az utolsó pillanatban lett neki szólva, hanem meg lett beszélve vele és volt már, hogy kihagyott már futamot...szóval vagy berezelt és ez csak egy kifogás vagy szimplán tapír és nagyban tesz ez egészre....majd kiderül mi lesz a folytatás. Én kiváncsi vagyok rá....
186. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 36. - 9f98008a3b)
2012. szept. 2. 15:29

Na hát igen!

Érdekelne is engem ezekután akármilyen csak szex kapcsolat, akkor is másba mártogatta.

Az ilyenről nem hiszem el, hogy nem lenne több.De ez sem fontos.

Egyszer azt hallottam valakitől és annyira igaz.Sajnos már nem él.


Igazából nem illik panaszkodni, mert az akivel vagy téged minősít,ha mindazok ellenére vele maradsz és jót nem tudsz mondani róla.

185. andi6020 (válaszként erre: 183. - 0a84e34983)
2012. szept. 2. 15:23
Ez vonatkozik minden sporteseményre. Elveszti a varázsát.
184. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 28. - 9f98008a3b)
2012. szept. 2. 15:22
Sodrófáról pofánkot :))
183. 0a84e34983 (válaszként erre: 15. - Habospite)
2012. szept. 2. 15:18
A F 1-et nem jó neten nézni,mikor már tudod mi az eredmény....Ezt mondom mint nő,és forma 1 rajongó.
2012. szept. 2. 15:17

Szerintem irány a mélytorkos topik.

:)

181. 0cf81c9512 (válaszként erre: 180. - 8b7e22b4a7)
2012. szept. 2. 15:15

Julka ugyanolyan, sőt!

1 óra az út a tesóig, erre 13:45-kor kérdez rá, hogy mi van. Addig?

Aztán még 1 órát fórumozgat, mert nem tudja, hogyan tovább.


Talán a pasijával is megcsinálta párszor ezt a fajta figyelmességet? Ha igen, akkor mit kell csodálkozni, hogy viszonozza. Ha majd mindketten felnőnek, talán javul amhelyzet.

180. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 1. - Julka183)
2012. szept. 2. 15:10

Ez tényleg bunkóság a hapsitól,főleg,hogy nem régóta vagytok együtt.Ez a párom véleménye is mindattól függetlenül,hogy ő is F1 függő, még mindig nézi ő is.Este 10-től megnézhette volna az ismétlést is, nem hiszem,hogy a nővéred elmesélte volna neki végül ki lett az első.

Egyébként is tudhatta előre mikor lesz F1, ha olyan nagy rajongó és úgy ütemeztette volna az időpont egyeztetést nem pedig utolsó percen szól.


Ne vessz össze vele, ugorjon a kis bogár akkor ha vége az F1-nek, jobb hangulatban is lesz,legalább ki relaxálta magát.....csak annyit mondj meg neki,hogy nagyon mérges voltál, nem amiatt mert nem érted meg mit szeret, hanem valami meg volt beszélve.Csak annyit kérsz,hogy legközelebb legyen előrelátóbb, úgy adjon meg időpontot, ne forduljon elő még egyszer ilyen,mert ez most az ő hibája.

Ha ez nem így lesz, szerintem fordítva neki sem esne egy ilyen jól,csak gondoljon bele, és ha nem tetszik a dolog, vagy esetleg nem gondolja komolyan azt ami kettőtök között van, akkor most húzza el a bundáját, míg meg nem tapasztalja mennyire ki tudod te is készíteni őt.

179. mumster (válaszként erre: 173. - Julka183)
2012. szept. 2. 15:07
A gond nem csak ott van, hogy ő Forma-1 közvetítést nézne egy lefixált, számodra fontos program helyett, hanem ahogyan ezt a problémát lekommunikáltátok egymással.
2012. szept. 2. 15:04

Fogod magad és elmész. A pasi meg azt csinál amit akar. Amikor legközelebb ő csinál valami számára fontos programot indulás előtt lemondod. Mikor kibukik, közlöd, hogy akkor most kvittek vagytok. Szerintem ezzel az üggyel csak a nővéredet bántottad meg. Teljesen mindegy, mit mond, akkor is jóval később érsz oda. Én azt nagyon utálom. Neked időre oda kellett volna érned. Kedvesen, megértően fogadott volna, elpanaszkodhattad volna a bánatod. Tán még jó tanácsot is adott volna. Ha

Ha a pasid máskor elmegy otthonról F1 alatt, akkor ez a program nem érdekli eléggé. Én elgondolkoznék a helyedben. Ha komolyan akar valamit, akkor nagyon fontos lenne számára, hogy megismerje a családodat. Ezzel mindenki így van. Az első mindig nagyon fontos, a többinél már azért jobban lehet sumákolni.

Ha még otthon vagy, azonnal indulj el, és lepd meg a nővéred valami aprósággal, amit szeret. Bocsánat kérés gyanánt. A pasidat, meg ne hívd fel, és ne akarj mindenáron te alkalmazkodni.

177. andi6020 (válaszként erre: 165. - Julka183)
2012. szept. 2. 15:04
Ketyós vagy. Az van.
176. 9f98008a3b (válaszként erre: 174. - Kisj)
2012. szept. 2. 15:00
Szerintem ezt a pasit Mi már kinyírtuk volna...
175. 9f98008a3b (válaszként erre: 173. - Julka183)
2012. szept. 2. 15:00

Amúgy miért vagy Vele?

Mert ez messze nem szerelem, se nem szeretet....

174. kisj
2012. szept. 2. 14:59
ezt a pasit lapátra tenném...jó nagyra...aztán megcsapkodnám vele..
173. Julka183 (válaszként erre: 170. - 9f98008a3b)
2012. szept. 2. 14:59

Dehogynem, csak ezzel nem csak engem bánt.

Na de indulok, ha jön jön, nem, nem. Jobb lenne ha nem mert úgyis csak vita lenne.

172. mumster (válaszként erre: 169. - Julka183)
2012. szept. 2. 14:58
Piros hangszórót nyertél.
171. mumster (válaszként erre: 165. - Julka183)
2012. szept. 2. 14:57

Elviszed a fotóját és megmutatod a nővérednek.

Igaza van, minek rohanna? Vendégségbe? Pláne előre megbeszéltbe? Fogadjunk portugál a pasi, asszem ott sértés 1 óránál kevesebbet késni :)

170. 9f98008a3b (válaszként erre: 169. - Julka183)
2012. szept. 2. 14:57

Kezded kapizsgálni....



Mond!

Nem gondolod, egy kapcsolat messze nem így néz ki, mint a Tietek????

2012. szept. 2. 14:56
Nem azt akarja elérni, hogy ne kelljen jönnie?? :O
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook