Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítenétek dönteni? fórum

Segítenétek dönteni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - 3066f49f9a)
2023. okt. 15. 18:38
Lehet...
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Sz123)
2023. okt. 15. 18:37
Igen,nagyon hiányzik az anyai-lánya kapcsolat mai napig.🙁
38. 3066f49f9a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 15. 09:45
Leszbikus nem, esetleg biszexuális...
37. Sz123
2023. okt. 14. 23:54

Pszichológus, kineziológus?

Nekem most úgy jött le, mintha minden számodra kellemes érzést (ölelés pl) az anyafigurákra vetítenéd át.

Nem biztos, hogy leszbi vagy, de ha ennyire benne van a mindennapjaidban az anya hiánya, tényleg érdemes lenne szakemberhez fordulni. És nem, nem szól semmit :)

36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Sütikee)
2023. okt. 14. 23:13

A gond,hogy van egy rossz tapasztalatom.Egy régi barátnőm aki teljesen leszbikus,volt psichológusnál és látszott rajta,hogy teljesen elitéli a dolgot...na de nem az én pszichológusomhoz járt barárnőm.Nekem nagyon rosszul esne ha az ítélkezést látnám a tekintetében.


Jó dolognak tartom a pszichológust egyébként.

Megkérdezhetem te hány éves vagy?

35. Sütikee (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 14. 23:04
A pszichológus azért van, hogy segítsen! Nem gondol semmit, azt gondolja, hogy megkeresse ennek a gyökerét, és segítsen helyrehozni az érzéseidet, és feldolgozni, amit nem tudtál az évek során. Azt gondolom, hogy ha édesapád újra nősült volna, valószínűleg nem alakul ki ez az egész, és lett volna előtted anyakép. Biztos volt oka, hogy így alakult. A pszichológus kérdez, feltár, és segít! Ne félj tőle, attól meg főleg ne, hogy mit gondol, hidd el, hogy ezért nem fog rossz szemmel nézni rád és nem lesz rossz véleménye! Én is járok, mert nem tudom feldolgozni anyukám elvesztését. Jó dolog.
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Sütikee)
2023. okt. 14. 22:41

Nem veszem rossz néven amit írsz.

Nem rossz ötlet a pszichológus egyébként.Régebben voltam is ,persze akkor ez a téma nem jött fel.Nem tudom mit gondolna ha ilyen témával keresném fel.

33. Sütikee (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 14. 22:19
Sajnálom! Elhiszem, hogy nem így képzelted el, mint egy párkapcsolatot. Nem tudni, miért alakult ki ez az érzés benned, de biztos megvan az oka. Az írásod alapján én azt gondolom, hogy saját magad számára is furcsa és talán ijesztő ez az érzés, ezért fordultál hozzánk segítséget kérni. Én azt tanácsolnám neked, hogy keress fel egy pszichológust, és ezt nem rosszindulatból írom! Hidd el, sokat segíthet. Valószínűleg nem tudtad feldolgozni anyukád elvesztését, és erre vezethetők vissza ezek az érzések.
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Sütikee)
2023. okt. 14. 22:07

Ha lett volna anyukám,őt csak anyaként szerettem volna.Ölelés,szeretet,bizalom... amik lenni szoktam egy jó anya-lánya kapcsolatban.Mindig is erre vágytam volna.

Valahogy nemrégóta van bennem az az érzés,hogy többet is eltudnék képzelni.Fura lehet ezt olvasni biztos...

De nem úgy képzeltem el sosem egy anyát mint egy párkapcsolatot.

31. Sütikee (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 14. 22:01

Elhiszem, hogy rossz!

De Amaunettel értek egyet, ez tényleg nem normális dolog, mert amiről te ábrándozol, az nem anya-lánya kapcsolatban van! Én most vesztettem el az anyukámat nemrég, valóban feldolgozhatatlan! De soha nem volt ilyen érzésem anyukám iránt, pedig nagyon közel álltunk egymáshoz! Tehát nem magyarázható az anya komplexussal!

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Amaunet)
2023. okt. 14. 21:22

Eltudom fogadni,hogy ha van bennem hajlam a nők felé.


Az anyai szeretet hiánya pedig felnőtt létemre (28) is rossz.

29. Amaunet (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 14. 21:17

Tudod, ha erről egy tinédzser beszélne... de te egy felnőtt nő vagy (elmondásod szerint), neked ezt már fel kellett volna dolgozni.


Az, amiről te ábrándozol normális anya/lánya kapcsolatban nem történik meg. Ez az anyai szeretet hiányával nem magyarázható. Nem bújhatsz ilyen magyarázat mögé.

28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Sütikee)
2023. okt. 14. 21:00
Nem nősűlt újra apukám.Nagyszüleimet nem ismertem mert mire megszülettem már ők nem éltek.Nagynéni nincs.Nem volt senki sajnos.
27. Sütikee (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 14. 20:53
Olyan nő sem volt az életedben, aki valamelyest pótolta volna az anyát? Pl apukád újra házasodott-e, vagy esetleg nagynéni, nagymama, aki felnevelt mint "anyuka"?
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Amaunet)
2023. okt. 14. 20:26

Köszönöm a választ!


Ha anya nélkűl nősz fel,azt hiszem az a hiány érzet nem múllik el.Mert ugyebár az anya a legfontosabb a gyerek életében.Nekem ez a szeretet sosem adatott meg és mindig vágytam rá.


Igen a férfi test vonz.Egy nővel csókokat,öleléseket,bújást eltudok képzelni.(több dologban nem vagyok biztos)...

25. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 14. 19:53

Ha egy másik nőről fantáziálsz, hogy vele töltenél egy erotikus éjszakát, akkor igen, leszbikus vagy. Vagy biszexuális, ha a férfiak is vonzanak.


Az anya hiányát már fel kellett, hogy dolgozd.


Az anyukák nem bújnak ágyba a felnőtt gyermekeikkel, de még a kisebb gyermekeikkel sem. Általában az iskolás korú gyermek már csak akkor bújik, ha fél, ha megnyugtatásra vágyik.

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - 8a5caeb182)
2023. okt. 14. 19:11
Nem olyan humoros ez nekem ,de azért köszi a hozzászólást!🙂
2023. okt. 14. 19:04

Na kérem, eddig létezett mint fogalom hogy apakomplexus, akkor ez igazából anyakomplexus némi leszbikus beütéssel.


Szívesen! :D

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Titkoskert)
2023. okt. 14. 18:30
Ezek a fantáziák nemrég óta vannak.
21. Titkoskert (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 14. 18:24

Ez örök titok marad, mert meghal valakinek bármelyik szülője, nem szoktak ágyba bújós dolgokról ábrándozni.

Amikor született a gyerekem, akkor nekem az jutott eszembe, amikor jött a többi anya látogatni a lányát, hogy nekem már nem tudja mondani az édesanyám, hogy milyen csodaszép az unokája. (nem azért, mert az volt, hanem a nagyik áradoznak, milyen csodás az unokájuk, a kivétel meg erősíti a szabályt)

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Titkoskert)
2023. okt. 14. 18:19
Nem az enyémek ők,csak szívesen elfogadnám szülőnek.Ha gyerekkoromban nem hal meg az édesanyám,nem tudom,hogy most éreznék e ilyen vonzalmat.
19. Titkoskert (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 14. 18:07

Ha az idősebbnek is jó, akkor mindegy kivel vagy boldog, bár én sosem éreztem, érzek vonzalmat a saját nememhez.

De az én hitvallásom szerint egyszer élünk, azt éljük úgy, hogy másokat nem bántva, nekünk jó legyen ez az egy életünk. Ez az egy élet van, de ez az egy sincs, ha nem éled!

2023. okt. 14. 17:47

Eddig sosem éreztem azt,hogy csókolóznék velük pl. Eddig csak maga az érzés hiányzott amit láttam annyi embernél.Anyai törődés,szeretet.Rossz volt így felnőni.


Hogy változtat e valamin,nem is tudom.Összekavarodtam.

Igen 50 éves korosztály kb.

17. globus (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 14. 17:40
Kb. 50 éves lenne édesanyád korosztálya, vagy több. Rájuk gondolsz?
16. vigyefene (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 14. 17:40
Van egy külön szó a nők iránti vonzódáshoz, de én azt nem írom ide. Arra gondolok h vagy.
15. Titkoskert (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 14. 17:39

Az anya hiány nem így jelentkezik, inkább utóbbi.

Változtat ez valamin?

14. Titkoskert (válaszként erre: 11. - Globus)
2023. okt. 14. 17:38
Bocsásson meg nekem mindenki, de szerintem nem az, inkább beteg. Ha leszbi lenne, csak fiatalkákról, mint ő álmodozna, szerintem legalábbis.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Titkoskert)
2023. okt. 14. 17:37
Nem tudom,hogy csak egy anya hiányát érzem,vagy pedig hajlamot is a nők iránti vonzódáshoz.
2023. okt. 14. 17:36
Nem kitalált a történetem és nő vagyok valóban.Ezt szerettem volna tisztázni.Köszönöm az esetleges válaszokat!
11. globus (válaszként erre: 10. - Titkoskert)
2023. okt. 14. 17:30
Állapítsuk meg, hogy leszbikus-e.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook