Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Saját körmöm, hogy lehet szép, erős és hosszú? fórum

Saját körmöm, hogy lehet szép, erős és hosszú? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
44. Nőci1
2009. nov. 1. 18:23
A halat szeretem,de nem tudok mindig azt készíteni a gyerekek félnek megfulladnak.Konzervet szoktam enni,az fini.Nagyon hizlal azt mondják,olajban hal.Jobba bogyó,az tény azt tudom követni,mennyit szedtem és biztosabb.
43. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 39. - Bogyobaba)
2009. nov. 1. 18:21

A rendkívül közkedvelt cink túladagolása a súlyos kimenetelű prosztatarák kialakulását segítheti elő.


én meg ezt :)))) Jó, valszeg neked nem sok prosztatád van.

De pl a cink túladagolása vérszegénységet is okozhat, mert gátolja a vas felszívódását.


Szóval lehet, hogy neked ez a mennyiség jó, de nem tudhatod, hogy másnak jó-e.

42. Nőci1
2009. nov. 1. 18:20
Most vettem valami ezüst folyadékot,a bio boltos mondta,hólyagra és mindenre jó.Lehet a körömre is jó lesz,azt mondta derékfájásra stb..Na majd meglátom.Vak is ezt mondta:))
41. bogyobaba (válaszként erre: 38. - 57aa4ea1e8)
2009. nov. 1. 18:20
Ne rémiszgesd, én is jól vagyok. Ha szarul lesz, azért észreveszi.:) Cink túladagolás pl hányás. Magnéziummal ellensúlyozzák. Mivel ebben van magnézium is, ezért lehet jó. Biztos nem lenne forgalomban, ha rossz lenne.De ha nem eszik halat, tökmagot, borjút és marhát, tuti alacsony a cink tartalom a szervezetében, hisz így is kezdte a topikot, bőr köröm probléma..Én meg inkább bogyót eszem, mint halat...pfff...még a szagát sem bírom sajnos.
40. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 37. - Bogyobaba)
2009. nov. 1. 18:18
Hát nekem szerencsére nem kell semmi ilyesmi, sosem szedtem vitaminokat, kivéve a terhességeimet, de akkor is csak minimális kellett. Valszeg mákom van :) Csak volt a családban, aki megszállott vitaminszedő volt.
2009. nov. 1. 18:17

Ezt most találtam:

A cink több mint 200 enzim működését segíti. Esszenciális olyan folyamatokban, mint a növekedés, az immunműködés, a bőr és köröm egészségének megőrzése.

38. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 35. - Bogyobaba)
2009. nov. 1. 18:16
Hát ez az, hogy nem lehet tudni, hogy kinél mennyi... És mi mivel nem szereti egymást pl.
37. bogyobaba (válaszként erre: 34. - 57aa4ea1e8)
2009. nov. 1. 18:15
Syncumaros vagyok, így azt ellenőrzi mindig, de mindig levesz mást is, máj, cukor, pajzsmirigy stb, havonta meg teljes vérkép. Szólnának, ha valami kell. Lábgörcsre nagyon jó, Naturline a márkája, Kálcium, magnézium, cink, napi 2szem kell belőle. 1000ft körüli, ha ez segít.
36. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 32. - Nőci1)
2009. nov. 1. 18:15
A cink az pl nyomelem, és nem vitamin. De keress rá a neten a túladagolás veszélyeire.
35. bogyobaba (válaszként erre: 32. - Nőci1)
2009. nov. 1. 18:12
De, létezik olyan, hogy vitaminmérgezés, de az több száz százalékos túllépés, nem 20...Ha 100%viszek be, az szinten tart, ha többet, javít dolgokon.
34. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 31. - Bogyobaba)
2009. nov. 1. 18:12
Ha orvos ellenőrzi, akkor ok.
2009. nov. 1. 18:09
1000ft volt , nem is drága. lehet nekem a kettő együtt hat, nem tudom...
32. Nőci1 (válaszként erre: 29. - 57aa4ea1e8)
2009. nov. 1. 18:08
Azt halottam a vitamin soha nem káros csak a zsírban oldódók,nem így van?
31. bogyobaba (válaszként erre: 29. - 57aa4ea1e8)
2009. nov. 1. 18:08
Két hetente megyek vérvételre, eddig semmi gond nincsen. Azt mondta a doki kell ez, ha diétázom, hisz kimennek a vitaminok is. Ez azért enm olyan sok talán szerintem...
30. Nőci1
2009. nov. 1. 18:07
A kovaföld kapszulát szedtem ,nekem nem jött be semmit nem tett. Többiről nem tudok,de nekem is nagyon görcsöl a lábam,ordítani tudnék és én is diétázok,nagyon ,na nem nagyon közepesen.Viszont vitamint szedek,és semmi.Veszek cinkest ,lehet az kell.Köszi a tanácsot!!!:))
29. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 27. - Bogyobaba)
2009. nov. 1. 18:03
Nem gondoltál még arra, hogy ez a túlzásba vitt vitaminbevitel akár káros is lehet egy idő után?
2009. nov. 1. 18:02
Igaz a fogyásom meg leállt:) Túl sok a vitamin? Egészséges körmök, duci test, töredező körmök, kopaszodás, és fogyókúra? Háááát ez megint megér egy témát, hogy lehet ezt egyensúlyba hozni:)
2009. nov. 1. 18:00
Leírom, hátha segít másoknak is. Én keményen diétázom, de nem akartam, hogy hulljon a hajam, meg ilyesmi tünetek, amik szoktak jönni. Rendeltem kovaföld kapszulát, 250db volt 2500ft, meg a diéta 4napján begörcsölt a lábam, amire magnéziumot, és kálciumot ajánlott a doki. Találtam egy olyan doboz az Auchiba a polcon, hogy calcium, magnézium, meg cink egyben. Mondom ez jó lesz. Elolvastasm a cink jót tesz a körömnek, meg a bőrnek. De ez engem nem is érdekelt, hisz bármit szedtem, semmi nem használt. A kovaföld is jó a körömre, de inkább a hajra mentem, hisz mint ismétlem magam ezerszer, arról rég lemondtam, mindig letört. No most hogy melyik segített, nem tudom, de az biztos, hogy cinkből 120% viszek be naponta, tehát 20% több, mint ami naponta kellene, meg a kovaföld is kemény, napi 6kapszula. Így most nem hajlik jobbra-balra a körmöm, amerre akar, hanem kőkemény. Ez eddig fel sem tűnt:) Valamelyik bogyó, vagy az összes tette ezt velem nem tudom, de próbáljátok ki. Nekem a lábam sem görcsöl be, a hajam sem hullik, gyorsabban is nő, és hát ez a köröm erősödés, nagyon jóóó!:)
26. Nőci1 (válaszként erre: 21. - Bogyobaba)
2009. nov. 1. 17:58
Na. Örülök neki,de jó.Istenem egyszer lenne nekem szép kezem,annyi lakkom van ,de csak nézegetem,és ajándékozom el,mert nem tom használni.Mire kenjem?Nem rágom a körmöm.
25. Nőci1 (válaszként erre: 23. - Bogyobaba)
2009. nov. 1. 17:55
Persze nagyon,köszi.
24. Nőci1 (válaszként erre: 17. - Bogyobaba)
2009. nov. 1. 17:55
Neked is ilyen a bőröd,körmöd? Akkor tudod miről beszélek,nem? Ha van módszered oszd meg velünk,több szem többet lát-tud.Ügye? Ha van neked is hasonló topicod,gondolom nem baj,mert mi csajok szerünk mindenfele benézni,ettől ne tarts.Nem pénzre megy ki látogat meg több oldalt,ügyebár.
2009. nov. 1. 17:54
HA kiváncsi vagy, mitől lett ilyen erős, leírhatom, ha gondolod.
22. mandella (válaszként erre: 20. - Mandella)
2009. nov. 1. 17:54
mert az is lehet, hogy ezek az avon meg másmilyen illatosított krémek se tesznek jót
21. bogyobaba (válaszként erre: 19. - Nőci1)
2009. nov. 1. 17:53
Dehogy vagy! Csak így olvastam a fórumot, és megtapogattam a körmöm. És láss csodát, olyan erős, mint még soha nem volt. Amit szedek most másra, annak a mellékhatása:) De örülök, hogy észrevettem, és ezt neked köszönhetem, mert én már évek óta lemondtam az erős körömről. Így jobb, szebb a napom:)
20. mandella (válaszként erre: 15. - Nőci1)
2009. nov. 1. 17:53

hm, most, hogy írod a tüneteket, mintha láttam volna már mást is ilyen kézzel... igen, szinte látom magam előtt azt a kezet.

keress egy másik, gondosabb orvost!!

19. Nőci1 (válaszként erre: 17. - Bogyobaba)
2009. nov. 1. 17:52
Nem értem,mit írtál bocs!! Van rá módszered ,vagy útban vagyok neked?
18. Nőci1
2009. nov. 1. 17:50
Volt egy olyan barátnőm,segíteni akart rajtam mert nem bírta mennyit szenvedek,és mindent kipróbált rajtam,sajnos nem jött be semmi.Drága holmit viszont nem próbáltam,de olíva olaj,citrom,krémek,vitamin mind volt.
2009. nov. 1. 17:50
Én megtaláltam a módszert, és most vettem észre, hogy kiírtátok ezt a fórumot:))) Köszi neked, már jobb a napom!:)
16. Nőci1 (válaszként erre: 14. - Ében11)
2009. nov. 1. 17:49
Igen a doki is ezt mondta,és ne használjak hipó,és gyenge mosogatószerrel mosogassak,de kesztyű lenne jó! De nem érzem az edényt és kicsúszik minden a kezemből:))
15. Nőci1 (válaszként erre: 9. - Vereskati)
2009. nov. 1. 17:48
Voltam már pár éve,mert visszatérő probléma,nem vett komolyan az orvos.Lehet máshová kéne mennem,de nekem nagyon rossz,ha beleakad egy ruhába,bármibe jön a bőröm is,de azt észre vettem,ha jön a hideg akkor jön jobban elő.Pl. Mint egy idióta,mindig kenem ezért a kezem,mert félek ha kezd vérezni akkor sokáig nem tudok mit kezdeni vele.Minden táskámba,zsebben van egy avon kézkrém,de lehet az sem jó?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook