Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rutin-vizsga (B kat.) fórum

Rutin-vizsga (B kat.) (beszélgetős fórum)

1 2
16. Bogicaa (válaszként erre: 13. - Vikucka)
2011. máj. 4. 13:15
Gondolhatod hogyan félek, mikor 6 órából eddig másfelet vezettem a rutin pályán. Nemtudom mi lesz így. Hétfőig szinte plusz órát se nagyon tudnék venni.
15. 937a2a883a (válaszként erre: 14. - 937a2a883a)
2011. máj. 4. 13:13
Akarom mondani 6 óra után mentem vizsgázni...
2011. máj. 4. 13:13
Én 6 óra után vezettem rutinon,addigra már a városban is furikáztam,mert dolga volt az oktatónak.Én is féltem,de mondogatta,hogy megy ez neked,sikerülni fog.És sikerült,sőt a vizsgabiztos is megdicsért,hogy aznap én voltam a legjobb :) Amúgy én a saroktolatást húztam,de nem volt gond.
13. vikucka (válaszként erre: 12. - Vikucka)
2011. máj. 4. 13:12
a 10. már a vizsga.
2011. máj. 4. 13:12

Hát elég gáz ez így, mivel 10 órát kötelező vagy a rutin pályán vezetni az oktatóval. Én még csak 6 órát vezettem és még mindig van mit a feladatok közül begyakorolni.simán megrántanak, ha nem használsz pl. indexet, vagy nincs meg pl. a távolság a padka és az autó között.

4 kötelező feladat van: Célmegállás (a bólyától 30 cm-re kell megállni, a padkától is kb. ennyire). Intenzív fékezés: 35 km/h-ra felgyorsulva kell lefékezni.

Hátratolatás egyenesen és utána szlalom.

van még 5 feladat, amiből egyet meg kell csinálni. Ilyen az y- megfordulás, akkor a saroktolatás, balra hátra bekanyarodás, és jobbra előre beparkolás ill. a kézifékes elindulás dombnak felfelé.

Az oktatód vagy baromira nem korrekt (még több órát akar, hogy vegyél) - arra nem is akarok gondolni, hogy esetleg a vizsgabiztosokkal összedolgoznak.

HÁny órát fizettél ki? Nem lehet beszélni az oktatóval? Ha nem hajlandó a kifizetett 9 órádat levezetni veled, akkor viszont én a helyedben másik sulit keresnék.

2011. máj. 4. 13:11
Rutinból 9 óra a kötelező.
10. syria (válaszként erre: 1. - Bogicaa)
2011. máj. 4. 13:10

Sehogy!

Hogy lehet, hogy nem vezetted le a kötelező óraszámot, ami ha jól tudom 30 óra?

Annak idején az oktatóm tanácsára vettem még plusz 4 órát, sikerült is elsőre a vizsgám.

2011. máj. 4. 13:09
Ja és már első alkalommal mondta hogy mikor lesz a vizsgám. És nem hiszem hogy azért mert olyan jól megy. Elég sokat bénázok, főleg rutinon.
2011. máj. 4. 13:07
A 9 óra meglesz hétfőig, mivel már 6 órát levezettem, de akkor is félek mert a 9ből 4 nem a rutin pályán volt.
2011. máj. 4. 13:05

Szia!

Tanuló vezetők, friss jogsisok fórumon sok hasznos infót kaphatsz :)


[link]

2011. máj. 4. 13:05

szia!

ilyen gyorsan rutin????

9óra kell,ha jól tudom.én nagyon féltem,de felesleges volt,de a kötelezőket vezesd le,kifizetted!!

5. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - Bogicaa)
2011. máj. 4. 13:05
Nem túl kevés a vezetés? Máris vizsga?
2011. máj. 4. 13:04
Még nincs meg a rutin vizsgád, addig nem vezethetsz városban elvileg, de ha az oktatód hagyta, akkor nem hiszem, hogy félned kellene a rutin vizsgától.
2011. máj. 4. 13:04

én a rutintól nem féltem, a forgalomtól viszont nagyon. De mázlim volt, nem nagyon tudtam tolatni és rutinon kapubeállás előre-t húztam, forgalmin meg párhuzamos parkolásnál volt olyan nagy hely, hogy nem kellett tolatva beállni...

3 éve volt, azóta megtanultam tolatni, igaz van tolatóradar a kocsimban :)

2011. máj. 4. 13:03
Hogyhogy már ennyi vezetés után mehetsz rutinra? Biztos ügyes lehetsz, azért enged az oktatód. Féltem tőle, de sikerült. Indexet felejtettem el kirakni, de nem lett belőle baj.
2011. máj. 4. 13:01
Hétfőn lesz a rutin vizsgám ( B. kat.), nagyon félek tőle, mert mégcsak szombaton kezdtem el vezetni. 4 órát vezettem városba, és csak másfél órát a rutinpályán. Hogyan tudom így begyakorolni hétfőig? Ha ugyancsak most lesz a vizsgád, vagy már megvolt krlek írj, hogy milyen volt, és félsz-e tőle.
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook