Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rubint Réka videótár? fórum

Rubint Réka videótár? (beszélgetős fórum)


márc. 23. 21:47
Felejtsd el! Izületgyilkos ugri-bugri, minden koncepció nélkül, féloldalas és helytelen kivitelezéssel! Az internet telis-tele van, KÉPZETT! szakemberekkel, ráadásul akár ingyen.
14. Csillagszem38 (válaszként erre: 13. - Hpetra22)
márc. 20. 12:29
Katasztrófa!!!
13. hpetra22 (válaszként erre: 12. - Csillagszem38)
márc. 19. 12:39
A szakmában mindenki tudja, milyen.
12. Csillagszem38 (válaszként erre: 10. - Hpetra22)
márc. 19. 07:54

Abszolút egyetértek, felháborítónak találom én is azt, amit az a nő művel!


Én 11 évvel ezelőtt kerültem bele ebbe a világba, és amikor kezdtek felszedni a tudást, teljesen ledobbentem azon, amit az RR csinál. Sosem felejtem el, de tényleg tátva maradt a szám. Én azt hittem, hogy ő a szakma topja. Szabályosan sokkolt mikor arra rájöttem mekkora borzalom!!

11. Lady Lavender (válaszként erre: 10. - Hpetra22)
márc. 19. 07:47

Egy jo begyujtas kell, es tudnia nyujtani utana. Meg hogy melyikbol tobbi es bevesebb. Ha sportolo vagy tudod.


Biro Ica sem volt jobb.


De Beres Alexandra rulez. Reggelente Jo.

márc. 19. 07:38

Komolyan mondom, 3000 forint is kidobott pénzt erre. RR-ban nincs megfontolt koncepció, tervezettség, szakmai megalapozottság.

Saját bevallása szerint is véletlenszerűen találja ki, miket csinál egy-egy torna alatt. Aki ebbe igazi, szakmai tudást teszt, az előre megtervezi melyik testrészt, hogyan, mire építve mozgatja át és mennyiszer. Szakembernél nem fordulhat olyan elő, hogy egyik oldalra például kevesebbet csinál, mint a másikra.


RR 23 éve szerzett egy OKJ alapfokú sportoktatói papírt, azóta nem képezte magát. A férje dettó, csak neki szerintem még papírja sincs. Ugyanazt csinálják, amit 23 éve és azt is rosszul kivitelezve. Pedig ez az terület is nagyon sokat fejlődött. Nézd meg inkább a rokonukat, Rellát, már 100x lehagyta a nagynénit, mert tanult, képezte magát.

A két Schobert testalkatát hasonlítsd össze Béres Alexandráéval, Katus Attiláéval, hasonló kaliberű nagy tudású, igazi szakemberekével és látni fogod, hogy a saját testükön is ott van már a szakmaiatlanság nyoma. De ne a retusált, filterezett képeket nézd, hanem a valódiakat!

9. asztanaviszta (válaszként erre: 3. - Amaunet)
márc. 17. 16:57

Nem kell étrend kiegészítő.

Kevesebb kaja, több mozgás.

Igaz, ha havi 3 ezret kiadsz erre, azt már nem tudod evésre fordítani.

márc. 17. 09:08

Vakok között félszemű a király...


Keress szakmailag hitelesebb személyt inkább! A youtube meg csurig van ingyenes tartalommal.

7. Lady Lavender (válaszként erre: 6. - Lady Lavender)
márc. 16. 11:13
Es amugy a "visìt" az ne add fell!
6. Lady Lavender (válaszként erre: 1. - Sole08)
márc. 16. 11:11

Nekem 100000 eves videoim vannak. Tudom a hibakat. Es meg minding szeretem elovenni.


En nem izomra gyurok, csak reggelente egy torna.

Beres Alexandra is jatszik nàlam.

Regen anyammal Beres Icat csinaltunk.


Tok mindegy, csinald!

márc. 16. 01:02

Kemény a csaj! 💪👩🏼


[link]

márc. 15. 22:32
Dugig van a youtube jobbnál jobb videókkal, jobbakkal mint amit az a nő tud, szerintem felesleges pénzkidobás
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Sole08)
márc. 15. 22:09

Nekem nincs, de úgy gondolom, hogy 3 ezer/hó nem sok érte.

Inkább ez, mint mindenféle étrendkiegészítők.

2. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Sole08)
márc. 15. 20:40
Annyit sem ér!
márc. 15. 20:14
Kinek van? Àrban tènyleg csak 3000 ft havonta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook