Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rosszul összeforrt csont fórum

Rosszul összeforrt csont (beszélgetős fórum)


18. libikóka (válaszként erre: 17. - Globus)
márc. 12. 16:39
Igen ,,mikor leírtam már leesett,hogy gyakorlatilag csak ködösítést kaphat javarészt.
17. globus (válaszként erre: 13. - Libikóka)
márc. 12. 16:04
Még a fodrász se tud garantálni, hiába használja ugyanazt az anyagot, technológiát, mint másnál, hogy olyan lesz.
márc. 12. 15:57

:)


hát, nem erről szól a fórum, de irtam neki a fórumhoz, ahova leirtam a saját elérhetőségemet, amit aztán moderátorral töröltettem. igy jutottunk el egymáshoz

márc. 12. 15:50
Hogy írtál privátban anonim FI-nak? :-O
14. srcrss
márc. 12. 15:50
Utálom az orvosokat.
13. libikóka (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 12. 15:44

Nézd,,ha azt mondja/mondta volna,hogy rosszabb nem lehet,,még csak lenne min agyalni.

Ha ezt sem garantálják,,,🫤

Estleg menj el egy más orvoshoz véleményért,,

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Libikóka)
márc. 12. 15:40
Erre csak ködösen beszélt, hogy semmi nem biztos, bármi lehet, stb....
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Globus)
márc. 12. 15:39

Jaja, tudok róla, irtam is neki privátba.

Hasonló a sztorink, de az övé gyerekkori. Ő végül elengedte a dolgot, én még rágom...

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Kacsahercegno)
márc. 12. 15:38
Köszönöm!
9. tumbo2 (válaszként erre: 6. - Libikóka)
márc. 12. 15:37
igen.a térdemet műtötte egy híres orvos,mikor visszamentem,rám förmedt,hogy miért sántítok.tán,mert másképp nem tudok menni.azóta egyre romlik.
8. globus (válaszként erre: 5. - Kacsahercegno)
márc. 12. 15:36
Erre gondoltam, köszi 🙂
7. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 12. 15:35

Úgy emlékszem, ezt már kérdezted, vagy kísértetiesen hasonlít hozzá.

Én is azt mondom, hogy ha különösebb fennakadást nem okoz, hagynám. Egyrészt a rosszul csontosodott callus már ott van, mellé még egy képződik, ezt úgy kell elképzelni, mintha hosszan ragasztanának meg valamit. Lehet, hogy kiegyenesedik, de hajlékony nem lesz, merev.

6. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 12. 15:33

Feltenném a kérdést,,,benne van a pakliban hogy rosszabb lesz?

Ha erre a válasz igen,,akkor nincs kérdés.

márc. 12. 15:32

Esetleg írj ebbe a fórumba, hátha még látja a tulajdonosa, akkor tudnátok eszmét cserélni: [link]


Bár ahogy elnézem, itt is lebeszélte magát róla a FI végül.

4. Napsugár8 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 12. 15:29
Nem csoda! Ha megnézed, hány db. csontból áll az ember ujja, kézfeje... nehéz dolog úgy ismét összerakni, hogy teljesen tökéletes legyen.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
márc. 12. 15:26

Uh szegény...köszönöm, hogy irtál.

A doki reakciója volt döbbenet. Közölte, hogy pl. a törött csuklók nagyrésze rosszul forr össze, görbe marad...

2. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 12. 15:21

Az egyik tesóm alkarja nem jól forrt össze. Még a '60-as években ismét eltörték, újra összeforrt. Akkor sem lett tökéletes. Egész életében az a keze gyengébb maradt, hiába is volt utána ilyen-olyan utókezelések...

Persze azóta már eltelt néhány évtized, talán lesz itt olyan is, aki biztatóbb infóval jön. :))

márc. 12. 15:10

Sziasztok,


Pár hónappal ezelőtt egy esés következtében eltörtem a bal hüvelykujjamat. Gipsz következett és amikor eltávolitották, akkor látták, hogy rosszul forrt össze a csont, és sajnos a mozgástartomány is korlátozott maradt. A doki azt mondta, hogy próbáljam meg a gyógytornát, hátha javul. sok-sok hét, napi gyógytorna után sem javult a helyzet.

Most mentem hozzá vissza és azt mondta, hogy törjük el újra, és kezdődhet a buli elölről...Kérdeztem, hogy biztosan sikeres lenne-e a dolog, mire azt a választ adta, hogy biztos csak a halál....

Bevallom, hogy bizonytalan vagyok....A bal kezemmel történt, ami nem a mesterkezem, de mégis zavar a dolog...

valakinek hasonló? ötlet?


köszönöm,

Krisztián

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook