Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rosszindulatúság fórum

Rosszindulatúság (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
44. doxikri (válaszként erre: 43. - Zizisicc)
2009. jún. 3. 09:38
Tényleg nem cselekvés, csak úgy böfögjük ki magunkból. /most kellőképp rosszindulatú voltam? :-))) /
43. Zizisicc (válaszként erre: 40. - H.Ancsi)
2009. jún. 3. 09:35
Igen. Végül is mindegy minek címkézzük: tulajdonság, jellemző, vonás ...... egy biztos, nem cselekvés. :oD
42. doxikri (válaszként erre: 37. - 40163fd81d)
2009. jún. 3. 09:34

Yess!


De azért én ismertem alapból rosszindulatú enbereket, akik a hatalmuk fitogtatására használják, eme nemes tulajdonságukat. Közben az alájuk tartozó embertársaikat teszik tönkre, mert tudják, hogy ki vannak neki szolgáltatva.

/ történetesen mind a kettő a főnököm volt/

2009. jún. 3. 09:32

Ezt a dolgot mindenki elkδveti,vagy magas fokon müveli,de nincs kivétel alóla aki azt mondja δ egy kivétel,az hazudik :D

De akkor nem értem,mi ad okot csodálkozásra és értetlenkedésre??

40. H.Ancsi (válaszként erre: 38. - Zizisicc)
2009. jún. 3. 09:31
Mondom én,hogy tulajdonság:)
39. H.Ancsi (válaszként erre: 35. - 40163fd81d)
2009. jún. 3. 09:30
Igen, ebben van valami.De.. Nem mindig tudod magad elkülöníteni az általad rosszindulatúnak tartott emberektől, mert egyszerűen részét képezik az életednek. Vagyis, nem lehet mindig nem törődni, nem de?:)
38. Zizisicc (válaszként erre: 33. - 78826dc958)
2009. jún. 3. 09:29
Hidd el, a rosszindulatú ember azért olyan, amilyen, mert ő is szenved, ő sem "kerek", csak nem tudja mi a baj, vagy nem tud kimászni belőle. Persze ez nem mentség semmire, de ez is emberi tulajdonság. És mint olyan, megérthető!
37. 40163fd81d (válaszként erre: 36. - Doxikri)
2009. jún. 3. 09:28

Nem fogok.

...de a rosszindulat csak ott talál célba ,ahol veszik a lapot:))

36. doxikri (válaszként erre: 34. - H.Ancsi)
2009. jún. 3. 09:26

Ebben igazad van (nyalás!)


A rosszindulatúságot nehéz levetkőzni, mert aki műveli, az nagyon jól érzi magát ilyenkor. Olyan elégtétel-érzet, hogy : na ,ennek most okoztam némi fejfájást.

Biztos mindenki, egyszer legalább, már érezte ezt!

Én is szoktam néha, amikor számomra fafejű embereket nem tudok meggyőzni még arról sem, hogy esetleg más igaza is lehet jó. És akkor jól érzem magam. Emberi gyarlóság!

Vessetek rám követ! de csak az aki......

35. 40163fd81d (válaszként erre: 34. - H.Ancsi)
2009. jún. 3. 09:25

Nem egészen:)

A rosszindulatot csak úgy tudod beazonosítani,ha megbántanak evvel,és így azonosítod be.

Ha nem törődsz avval mit mond egy általad rosszindulatúnak gondolt egyén,akkor meg sem bánt,nem de?

2009. jún. 3. 09:22
Szerintem nagyon elkanyarodtatok, a rosszindulatúság az egy tulajdonság, a megbántás pedig cselekvés, lehet tudatos, vagy nem. Szerintem.
33. 78826dc958 (válaszként erre: 25. - Zizisicc)
2009. jún. 3. 09:16
Ez igaz.Viszont tényleg vannak olyanok akik ezt élvezik és soha nem ismernék be hogy nem helyes amit tesznek és soha nem kérnek bocsánatot.Ismerek ilyet.Azért irtam.Persze minden a problémákra vezethető vissza ez mégsem lehet indok és érv arra hogy bunkó rosszindulatu valaki!!Nekem is vannak szar napjaim.Ez látszik is rajtam és olyankor nem kell hozzám szólni.Majd megnyugszom és ennyi.De akkor sem bunkóskodok senkivel,főleg ok nélkül.
2009. jún. 3. 09:14

Van ennek egy másik oldala is. Hogy én, hogyan veszem a kritikát, vagy az őszinteséget. mert ez függ attól, hogy éppen milyen napom van, Általában nehéz megbántani, de van amikor egy kis hülye megjegyzés is életre szóló tüskét okoz. Amit mondjuk mástól, máskor fel sem vennék, vagy csak röhögnék rajta.

És van, hogy úgy bántok meg valakit, hogy nem gonoszkodásnak szánom, csak ő úgy értékeli. Mert mondjuk olyan napja van....

31. Zizisicc (válaszként erre: 29. - Vénboszi)
2009. jún. 3. 09:13
:o))
30. 40163fd81d (válaszként erre: 27. - Kattyus)
2009. jún. 3. 09:07

Na ,de kérem alássan?!:))

Miért hagyják az emberek ,hogy BÁRKI (szülő,barát ,haver,akárki)hosszú távon megbántsa őket?

Az már azon is múlik,aki hagyja ,hogy más butaságokkal felhőzze meg a napjait?Nem?:)))


Hosszú távú bántást csak az szenved el,aki maga sincs tisztában avval ,ki ő ,és mit akar.

2009. jún. 3. 09:03

Aki itt megszólalt,az mind magáról mondta el a véleményét,tudatosan,vagy tudatlanul :D

Ki lehet nagyon kδnnyen választani,hogy ki az δszinte,és ki nem?! :))

Aki így kezdte hogy azért mert......blablabla...

az nézzen magába! Vajon δ kivétel eme otromba tulajdonság alól?Itélkezés és itélkezés,mindíg,mindenhol.Az a vicc hogy mindíg az a legnagyobb ludas a dologban,aki a legjobban elítél érte másokat! :DD

Talán meg kéne tanulnunk δszintébbnek lenni magunkhoz,ezt sajnos nagyon kevesen gyakorolják csak.Most nem akartam senkit megbántani,de egy pár embert tutira vérig sértettem,belátom!BOCSáNAT!

28. OlíviaAnna (válaszként erre: 4. - Tundchen)
2009. jún. 3. 09:01
Teljesen egyetértek!
27. kattyus (válaszként erre: 6. - 40163fd81d)
2009. jún. 3. 08:59
Szerintem megbántani valakit 1 alkalommal mert rossz napom van, teljesen más, mint valakit rosszindulatúan szekálni. Ha valakit a rossz napunk miatt megbántunk attól bocsánatot kérünk,akit rosszindulatból bántunk, attól általában nem.
2009. jún. 3. 08:50
Én ha hibázok, vagy megbántok valakit, oda tudok állni bocsánatot kérni, akármilyen rosszul is érzem magam közben! Ezt is meg kell tanulni! Régebben nekem sem ment! De azt nem akartam, hogy egy sunyi embernek tartsanak, ezért megembereltem magam!
25. Zizisicc (válaszként erre: 23. - 78826dc958)
2009. jún. 3. 08:49
Mindennek megvan a maga oka, annak is, ha valaki ok nélkül, szándékosan bánt meg másokat, másokon vezeti le a dühét, frusztráltságát. Mindenkiben vannak indulatok, nem mindenki tudja jól kezelni, de a legtöbb ember ezeket még magában is elutasítja, megtagadja, így képtelen a másikban is ezt tolerálni, vagy egy kicsit beleképzelni magát az ő helyzetébe, hogy vajon neki milyen problémája van, amit nem tud kezelni, és másokon vezeti le. Így marad az elhatárolódás, a másikra mutogatás hogy ő a rossz ..... pedig a jó és rossz együtt jár. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy helyes dolog ok nélkül valakit bántani, csak vegyük már észre, hogy mind emberek vagyunk, jobb, rosszabb napokkal ..... Mindenkivel előfordulhat, hogy helytelenül cselekszik, de lehet tanulni belőle, bocsánatot kérni és változtatni ...
24. Töttike (válaszként erre: 15. - 845d0fddde)
2009. jún. 3. 08:42
Egyetértek! Ezenkívül még vannak a túl őszínte emberek, akik nem bírják ki, hogy ne mondják el mindenről a véleményüket, akár milyen is legyen az (jó, vagy rossz). Akik nagyon őszíntének gondolják magukat, figyelmükbe ajánlanám, hogy az őszínteségnek van egy kényes határa és a túlzott őszínteség átcsaphat könnyen bunkóságba! Vagy az ilyen emberrel együtt élő úgy érezheti, hogy állandóan furkálják! De hát gyökeresen megváltozni senki sem tud!
23. 78826dc958 (válaszként erre: 21. - 40163fd81d)
2009. jún. 3. 08:39
Igy van!Igazad van!Amég tud valaki bocsánatot kérni és beismerni hogy hibázott azzal nincs gond!De amikor szándékosság van a háttérben az undoritó!!
2009. jún. 3. 08:38

Én odafigyelek erre.Mivel nem viselem el ha engem vagy a szeretteimet ok nélkül bántanak igy én is megpróbálom magam kordában tartani.Persze biztos előfordult már de nem szándékosan.

Viszont én is ismerek olyan embert aki bármire képes csak ártson.Lelkiismeret nélkül hazudik és mocskolódik.Persze dühit de az ilyenek ellne nem nagyon lehet tenni semmit.SAJNOS!!!

Ha valami nem ugy van ahogy ők akarják akkor persze dúlnak a méregtől,és már azon gondolkoznak mivel árthatnának következő alkalommal.És amikor kiderül valami akkor tagadnak ezerrel!!Én elitélem nem sajnálom az ilyen embereket!!

21. 40163fd81d (válaszként erre: 18. - 36bb1d921a)
2009. jún. 3. 08:32

Ez így természetes:))

Emberek vagyunk és sokszor mondunk,csinálunk olyant, amit a másik pillanatban már meg is bánunk.

De ha így történik ,akkor meg kell tanulnunk bocsánatot kérni,még ha nem is fogadják el,akkor is:))

20. tenkne_helga (válaszként erre: 18. - 36bb1d921a)
2009. jún. 3. 08:31
Aki téged megbántott,az mindig bánt?
19. tenkne_helga (válaszként erre: 17. - 40163fd81d)
2009. jún. 3. 08:29
Igazad van,sok ember bántásnak veszi,ha őszinte hozzá a másik,pedig az őszinteség egy jó tulajdonság!!!Sok olyan ember van,aki mindenkire mosolyog,közben ha elfordul máris átváltozik és már beszéli is ki a másikat!Igaz az a mondás,hogy aki MINDIG mosolyog annak ne hidj!!!
18. 36bb1d921a (válaszként erre: 6. - 40163fd81d)
2009. jún. 3. 08:29
Én vállalom, hogy bántottam már meg embereket, hiszen senki sem tökéletes. Viszont nem űzök sportot belőle és az a fajta ember vagyok, aki ha nem is rögtön, de kis időn belül meg is bánja.
2009. jún. 3. 08:20
Én vállalom,sokszor ok nélkül megbántok embereket,legalábbis ők bántásnak veszik....pedig csak őszinte vagyok.
2009. jún. 3. 08:20

Olyan ember még nem született a földön,aki még nem bántott meg senkit,akarva,akaratlanul!!!

Sajnos olyan stresszes világban élünk,hogy már nem nézi az ember,hogy kit bánt meg!Lehet okkal és ok nélkül!Egyáltalán nem biztos,hogy az az ember egy rossz ember aki ok nélkül megbánt valakit,aki éppen ott volt!Ami biztos,hogyha bocsánatot tud kérni és beismeri,hogy ok nélkül megbántotta az illetőt,akkor mivel ő is ember és hibázhat,meg kell bocsátani neki!!!

Mindenkinek szép napot mára is!

2009. jún. 3. 08:13

Saját lelki problémájukkal nem tudnak megküzdeni, eseteleg kissebbségi komplexusuk van és támadással "ellensúlyozzák".

A probléma mindig bennünk gyökerezik...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook