Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rossz belegondolni, hogy hónapokig ez a ködös, nyirkos,... fórum

Rossz belegondolni, hogy hónapokig ez a ködös, nyirkos,... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

15. f7f780f355 (válaszként erre: 12. - Violet18)
2022. dec. 3. 15:46

Ne legyen soha. Utalom. Vegre elvezhetem a kedves draga kis telecskemet. 🖤🖤

Nyaron meg mindenki azon sir hogy izzadtsagot hugyozik

14. secret8 (válaszként erre: 10. - 55Judit)
2022. dec. 3. 07:08
A fekvőtámasz és tánc nagyon jó, csak éjjel nem mindig van kedvem, amikor kicsit fázok. :))
2022. dec. 2. 22:19
Télen is szokott sütni a nap, igaz, kevesebbet, mint más évszakokban.
2022. dec. 2. 21:32
Én sem szeretem. Reggel már annak is örülök ha kicsit süt a napocska. Alig várom már a jó időt 🥰 legyen jó legyen jó meleg máár 🌞🌞🌞
11. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 5. - 55Judit)
2022. dec. 2. 18:44
Na igen, nem mindenhol ekkora szívás a tél (mert az, akárki akármit mond) pl. Írországban sincs ilyen hideg (ergo a "pörög a gázóra de meleg a szobában az nincs" című játék minden nap) hiába van naptárilag ugyanúgy tél mint itt.
10. 55Judit (válaszként erre: 9. - Secret8)
2022. dec. 2. 18:32

Ó, én ezt már megszoktam. Nem most kezdtem a garasolást mióta emelkednek az árak. Mondhatom nekem könnyű szegénységben élni azokhoz képest akik most kezdik a kényszerű spórolást. Nekik új a dolog, és a negatív változás mindig keserves.

A hóesésben én nem szeretek sétálni, mert vizes lesz a ruhám, sapkám.🙂 De ha nem esik és nem csúszik, télen is gyorsgyaloglok minden nap. Bent meg mikor fázok, nyomom a fekvőtámaszt, vagy táncolok zenére. Jót tesz.

9. secret8 (válaszként erre: 3. - Simple)
2022. dec. 2. 17:41

A hóesésben sétálás a kevés téli örömök közé tartozik (mármint, ami időjárásfüggő). A ködös esőben, szürkeségben már nem felemelő, de ez van, ha bánkódunk miatta, ha nem.

Szerintem ezen a télen inkább az kedvetlenítheti el az embereket, hogy mindenen spórolni kell. A fűtésen spórolás, ha fázol a saját otthonodban, elég durva hangulatgyilkos. És messze a tavasz..

8. Channa* (válaszként erre: 3. - Simple)
2022. dec. 2. 17:39
Hol?
7. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 2. 17:34
Ez van, tél van. Bekuckózunk, ha tehetjük. Ez is kell.
2022. dec. 2. 17:10
El kell foglalni magadat és már nem is gondolsz erre az időre.
5. 55Judit (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2022. dec. 2. 17:09

Ez a baj, hogy nálunk pocsék idő van újabb an minden évszakban. Ismerős, aki kiköltözött a Kanári szigetekre azt mondta, itt is csórók vagyunk, de legalább jó az idő és nyugi van, nem basztat senki.

Valóban. Ha most ránézünk a reptér hőmérőjére ott délután 4 van, és 22 fok. [link]

Télen nappal nem nagyon megy 20 fok alá, éjjel 15 alá. Nyáron pedig nem nagyon haladja meg a 30 fokot.

Sajnálatomra tavasszal fiam is kiköltözik.

4. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 2. 17:04
E mellett az a szerencsénk, hogy nem muszáj ebbe belegondolnunk. Arra gondolunk, amire csak akarunk. Ezek lehetnek csupa jó dolgok is.😀
2022. dec. 2. 17:02
Én imádom. Ma hóesésben sétáltam a kutyámmal. :)
2022. dec. 2. 17:00
Remélem a nyáron meg azon picsogtál, hogy 50 fok van árnyékban, mikor lesz már végre hűvös?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook