Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Röplabdázás fórum

Röplabdázás (beszélgetős fórum)


1 2
15. christine (válaszként erre: 14. - Zikzik)
2006. jún. 23. 17:39

Szerintem úgy is úgy lesz, hogy először azokkal röpizünk, akik tudnak, aztán jöhet csak a bulizós röpizés...:D


Remélem jövő héten megbeszéljük az időpontot mindenkivel!!!

14. zikzik (válaszként erre: 1. - Christine)
2006. jún. 22. 09:10
Van kedvem. Bár inkább csak a mozgás, a buli és az új ismerősök kedvéért. Meglehetősen béna vagyok az ilyen "légies" sportokban.
13. Droma
2006. jún. 21. 22:15

Nálunk,a mi kis városkánkban lesz majd strandröplabda verseny!És az egyik barátom elhivott párnak:)Már nagyon várom!

Nekem végülis nem baj hogy Bp,csak az a baj hogy nem hiszem hogy ott tudok lenni,mert aztán nem tudnék hogyan hazajönni!:(

2006. jún. 21. 22:05

Bocsi mindenkitől, hogy nem írtam, de most nem rég szigorlatoztam és hát.............nem sikerült...nagyon nem tudtam rá tanulni, annyira nincs időm...(mikor lesz már a nyaralás????)

Szval. 30-a után mindent megbeszélünk, akinek még kedve van a röpinaphoz!!! Ugye??? :D :D :D

Pussz

ui.:jaa, és szurkoljatok 30-án...:D, köszi...

11. christine (válaszként erre: 10. - Droma)
2006. jún. 14. 19:14

Szia!

Nagyon örülök, hogy gyűlünk...:D

Miért, te hol laksz? Szerintem Budapesten lesz megrendezve...ez lenne a baj?

10. Droma
2006. jún. 11. 21:43

Szia!

Én imádok röpizni,és nem tudom ez mennyit számit de játszok a suli csapatában is!És nagyon szivesen játszanék,nekem csak a hely lenne a gond,mert lehet hogy nem tudom hogy megoldani ha nagyon messze van!

2006. jún. 10. 10:54

Ok. :)


A röplabdát még nem próbáltam.

8. christine (válaszként erre: 7. - Brigitte)
2006. jún. 10. 10:16

Jajjj, dehogynem, bocsi, hogy nem írtam, de jún.16-ig semmiképpen, mert akkor szigorlatozom és még semmit nem tanultam. Ma állok neki....

Utánna megdumáljuk. Ha sikerült a vizsga, írok és megdumcsizzuk az időpontot. Ok?

Egyébként szeretsz röpizni?

2006. jún. 10. 10:11

christine:

görkorizni nem akarsz? ;)

6. christine (válaszként erre: 4. - Zsibi)
2006. jún. 10. 10:10

Hogy hogy csípted???....Most már nem? Az eltelt idő miatt? Mindenesetre, ha összejön, biztos visszatérítjük a kedved, a szereteted.

Egyébként én is még az szakközépben és az előtt röpiztem, össz.:7 évig, de ennek már nekem is 8 éve.

És annyira hiányzik, hogy.......csak na!

Az egyik barátnőmmel találtunk ki egy ilyen közös röpinapot, azért gondoltam rátok is, hogy még jobb lenne, ha ti is ott lennétek, már csak azért is, mert magamból kiindulva, mivel nem tudtam ma elmenni a találkozóra, velem együtt a röpinapon ezt bepótolhatja az is, aki szint úgy nem tudott megjelenni. Talán a sportnapon igen, és nem kell csak röpizni, utánna lehet majd pihenés képpen piknikezni, stb.

Tehát természetesen téged is várlak/várunk! :D

Pussz

5. christine (válaszként erre: 3. - Hoxa)
2006. jún. 10. 10:03

Naná, hogy jöhetsz. Ha szereted ezt a sportot, annál jobb, hiszen ha beleéljük magunkat a játékba, annál kellemesebb lesz. Örülök, hogy már ketten is válaszoltatok, talán összejön egy kis csapat, sőt hozzatok magatokkal valakit, aki szintúgy odavan a röpiért.:D

Szerintem a július hónap lesz talán a legideálisabb, de várom minden "érdeklődő" hozzászólását a témához, hogy mikorra gondoltátok. És hol...

Puszi

4. Zsibi (válaszként erre: 1. - Christine)
2006. jún. 9. 08:52

Én is nagyon csípem a strandröpit!! Illetve csíptem, mikor még fiatal voltam, mert kb 5-6-7 éve játszottam utoljára :)


Nekem a június kilőve (nyaralás miatt), de ha utána (is) lesz, akkor ott leszek! :)

3. Hoxa
2006. jún. 9. 08:48

Én is, én is! :))

Imádok röplabdázni, bár nem vagyok profi, és nagyon régen játszottam. Azért mehetek? :)

2006. jún. 8. 22:35

Droma

eszerint

Gabica

macheck@freemail.hu

Tigrincs


Az egyik szavazásomban ti jelöltétek a röpit, tőletek is kérek választ....és természetesen mindenkitől, aki szereti ezt a sportot és van kedve egy ilyen sportnaphoz...

A részleteket majd megbeszéljük.

Üdv.:Kriszta

2006. jún. 8. 22:33
Aki szeret és tud röplabdázni, az írjon, mert szeretnék majd nyáron egy közös strandröpizést szervezni pl. a Kőbányai uszodánál, de lehet máshol is. Tök jó lesz, van kedvetek?
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook