Róma (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2007. dec. 10. 21:56
Mi is jártunk, nászúton, 98-ban. A legtöbb emlékmű és templom fel volt állványozva, készültek a Millenniumra. Azért így is láttunk rengeteg szép dolgot. :)
2007. dec. 10. 21:50
Mii 2004-ben voltunk nászúton Rómában. Nekem régi álmom volt eljutni oda és csodálatos volt...Csak mivel július közepén voltunk, nagyon-nagyon meleg volt. Ha megyünk még- remélem, lesz ilyen - inkább ősszel indulunk neki, mert 40-42 fokban nem volt mindig olyan élvezetes a városnézés. :)
2007. dec. 10. 21:11
Nagyon öülök, hogy vannak itt is Róma rajongok. Ha valakinek estleg tudok indófoval szolgálni, nagyon szivessen segitek, ha tudok.
2007. dec. 10. 19:55
Mi múlt év őszén saját szervezésben voltunk az őszi szünetben. Csodálatos idő volt. Piszok jó helyen lévő szállodát választottunk. És mindent megnéztünk ami az öt napba belefért. Vittünk magunkkal utikönyveket. Ezerszer jobban sikerült mint egy iroda által szervezett út.
2007. dec. 10. 17:19
én 3 napot voltam, ennyi idő csak első ismerkedésre elég ;-)
2007. dec. 10. 15:21

én egy hetet töltöttem rómában, a barátnőm gkreka ott élt majdnem egy fél éven keresztül..

bármikor visszamennék, tényleg örök város!

2007. dec. 10. 15:14

Mi is voltunk,gyönyörű!

Szeretnék még egyszer elmenni.

2007. dec. 10. 12:27

Mi tavaly nyáron voltunk.Anzioban szálltunk meg,ez a tengerparton található város,Rómától 50km-re délre.Itt született Néró császár.

Róma eddigi életem egyik legnagyobb élménye volt.Arra emlékszem konkrétan,hogy a Colosseumba 10 Euro volt a belépő.Voltunk a Victor Emanuel emlékműnél,a Forum Romanumon,sétáltunk a városba,megnéztük a Trevi-kutat,a Phanteont...

Vonattal mentünk Anzioból,kb 45 perc volt az út.A Termini pályaudvartól az egészet gyalog jártuk be térképpel,mert a nevezetességek nincsenek egymástól messze.Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2007. nov. 3. 17:47
A nyáron voltunk ott. egy fő kb 60 ezer, szállással, repülővel, 5 napra. / saját leszervezéssel/
2007. nov. 3. 17:40
Én sajna még nem,de az minden álmom.Én a colloseum-ért vagyok oda,ha egyszer bemegyek ki sem jövök.Na meg az angyal vár-ért meg még a többi szépségért.Azt mondta a párom azért nem visz ki,mert utána nem tud hazahozni.
2007. szept. 15. 20:47
Ki járt az örök városban?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook