Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rokon dohányzik a gyerekem mellett, pedig kértem, hogy ne csinálja. Mi a megoldás? fórum

Rokon dohányzik a gyerekem mellett, pedig kértem, hogy ne csinálja. Mi a megoldás? (beszélgetős fórum)


1 2
2022. nov. 29. 11:38

Én nem bíznám rá a gyereket. Édes kevés hogy vigyáz rá esetleg szereti a gyerek is őt. de az nagyon nem jófejség hogy a tüdejét közben tönkreteszi. Már az is pont elég, hogy zavarja a füst a kicsit, e miatt nem érzi jól magát.

Én a gyerekem nélkül csak munkába mentem. Ha fontos az egészsége, meg kell oldanod a helyzetet. nem bízod rá, ahova mész, viszed magaddal.

12. aszparagusz (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 29. 11:37

Utálom a dohányzást és a dohányfüstöt is.

A helyedben keresnék mást, aki vigyáz a gyerekedre.

Bár valószínűleg az nem lenne ingyen.

11. tien (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 29. 11:35

Pedig ez passzív dohányzás,és igen baja lehet a kicsinek tőle.

Valahogy próbáld meggyőzni ,hogy legyen tekintettel a gyerekre.

Eleve dohányozni az autóban veszélyes,akár balesetet is okozhat.

( mondom úgy ,hogy dohányoztam és ezt lehet intelligensen is csinálni)

10. Léna123 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 29. 11:32
Ja bocsi, ezt most olvastam. Ha nem együtt laktok, még a jobbik eset. Akkor nem rendszeresen fordul elő. Hát, ha saját maga nem érzi, sőt még ha szólsz, sem foglalkozik vele, sok mindent nem tehetsz szerintem. Max nem bízod rá a gyerekedet.
2022. nov. 29. 11:31
6 éves a gyerek. Az a baj, nem áll meg a kocsival, hogy rágyújtson, mert minek, lehúzza az ablakot, úgyhogy a gyerekre megy hátra a huzat.
8. Léna123 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 29. 11:28
Nagyszülő? Nála laktok? Ha ő nem érzi, hogy nem kellene a gyerek mellett dohányozni, az gáz. Viszont, ha az ő háza, akkor kellemetlen szituáció. Nem lesz baja? Passzív dohányzás, ha ez rendszeres. Nekem sem tetszene.
7. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 29. 11:27
Akkor próbálj meg valaki mást keresni, akire esetenként nyugodtan rábízhatod a kicsit.
2022. nov. 29. 11:25

Milyen idős a kicsi?

Annyi időre egyedül lehet hagyni, míg lakáson/autón kívül!! elszív egy szál cigit?

2022. nov. 29. 11:25
Nem lakunk együtt, csak nyilván találkozunk, mert rokonok vagyunk, ezért van, hogy nála is alszik a gyerek. A gyerek mondja, hogy zavarja a füst, főleg a kocsiban.
4. tien (válaszként erre: 2. - Tien)
2022. nov. 29. 11:21

Ja ,bocs félreértettem.

Csak bébiszittel?

Akkor storno,nem tudom mit kell csinálni ezzel a problémával.

3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 29. 11:19
Együtt laktok?
2. tien
2022. nov. 29. 11:19
Elköltözni.
2022. nov. 29. 11:14
Mi nem dohányzunk. Nappal kimegy az udvarra, de fürdés után este már nem. Ha hosszabb útra mennek kocsival ott is rágyújt, igaz lehúzza kicsit az ablakot. Kértem, ha a gyerek ott van, próbáljon kicsit uralkodni magán. Erre az a válasz: a gyereknek nem lesz semmi baja, az ő házában és kocsijában azt csinál, amit akar, ne rugózzak már ezen. Ha nem hajlandó eleget tenni a kérésemnek, ne bízzam rá a gyereket? Egyébként jól kijönnek, foglalkozik vele, csak ez a gond.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook