Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rögzíthető egy mobiltelefonos magán beszélgetés a másik fél tudta nélkül? fórum

Rögzíthető egy mobiltelefonos magán beszélgetés a másik fél tudta nélkül? (tudásbázis kérdés)


1 2
12. c25fee884d (válaszként erre: 8. - 8d17011552)
2008. jún. 5. 12:24
Szerintem itt a naplóinkban ezeket önként és dalolva leírjuk. Már akinek van mit :)
2008. jún. 5. 12:24
(bocs: előtt bizonyíték )
2008. jún. 5. 12:23
(a családban volt erre példa - szintén lakásügy - , de sem a feljelentésnél, sem a bíróságon nem foglalkoztak vele)
2008. jún. 5. 12:22

bizony, nem lehet semmilyen szerv elött bizonyitékként felhasználni - viszont a másikat (ahogy foxi-lady írta) meglephetjük vele. mármint a tudattal.

sztem nem genyóság. az ember csak akkor "rögzíti" a beszélgetést, ha a későbbiekben fontos lehet, hogy ki, mit, hogyan és mikor mondja.


nem tudom, hogy mely készülékek alkalmasak erre, de az biztos, hogy vannak ilyen mobilok...

2008. jún. 5. 12:19
Igen,sőt azzal is legyetek tisztában,hogy folyamatosan belehallgatnak a telefonbeszélgetéseinkbe és felhasználhatják ellenetek ezentúl pénzről,intim dolgokról és titkokról csak személyesen,ha lehet..KeA sajnos erre is csak azt tudom mondani,de igen ma már ezt is megengedik.
7. c25fee884d (válaszként erre: 4. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 5. 12:17
Most már felhasználható bizonyítékként. Ennnek a felvételnek a nyomozó hivatal a szolgáltatónál utána tud nézni. Persze ahhoz nyomós indok kell, hogy ezzel foglalkozzanak.
2008. jún. 5. 12:15

Igen.


A férjemet akarta átverni egy Nagytekintélyű emberke, és amit telefonon beszéltek, azt a férjecském felvette. A beszélgetés végén az emberke mondta, hogy akkor írja fel az adatokat, és ekkor a férjem mondta neki, hogy nem írom fel, mert az egész beszélgetést felvettem a telefonomra, mert az autópályán vezetek, és nincs lehetőségem jegyzetelni.


Ezzel az akaratlan felvétellel sikerült aztán a házát megtartania - ugyanis ez az illető ki akarta csalni a férjemtől az eredeti iratokat úgy, hogy azt hazudta, hogy az eddigi példányok nem érkeztek meg hozzá. Az más dolog, hogy az eredetit soha ki nem adta volna a férjem, de így legalább észrevette, hogy nem egy balekkal van dolga.

5. Zsu77 (válaszként erre: 4. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 5. 12:09
Ez így van.
2008. jún. 5. 12:08
Igen, de nem használható fel bizonyítékként.
2008. jún. 5. 12:07
Mármint, hogy esetlegesen az egyik felveszi a beszélgetést?
2008. jún. 5. 12:07
Rögzíthető, de semmiképp sem igazságos a másikkal szemben..
2008. jún. 5. 12:05
Rögzíthető egy mobiltelefonos magán beszélgetés a másik fél tudta nélkül?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook