Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rettenetesen fáj a hátam! Mi a teendő? fórum

Rettenetesen fáj a hátam! Mi a teendő? (beszélgetős fórum)


1 2
2019. dec. 29. 12:01
Igen szoktam hason aludni úgy hogy egy irányban van a fejem... lehet ma megpróbálok a kanapén aludni hogy összehasonlítsam.. de érdekes évek óta ez a matrac van és nem okozott eddig gondot ... 48 kg vagyok tehát az sem lehet hogy a súlyom megterhelné :/
2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 29. 11:58
Lehetséges, hogy rossz a matracod. Sok matrac ébren heverészéshez tökéletes, de a gerincet alvás közben nem támasztja. Nem éri a nyakad, vállad sunyi huzat éjjel? Hason alszol, sokáig egy irányba fordított fejjel?
2019. dec. 29. 11:53

Hova érdemes fordulnom? Elképesztő mód fáj a hátam.

Kb 3 napja kezdődött hogy reggel felkeltem és nagyon fáj a gerincem (hátam felső része ) picit talán a nyakmozgatassal összefügg. Nem tulajdonitottam neki nagy jelentőséget, gondoltam el feküdtem és ennyi, de azóta minden reggel arra kelek hogy fàj a nyakam-hàtam felső része. Napközben enyhül. Olyan mintha be is lenne gyulladva mert párom masszirozta a hátam és nagyon faj, plusz ma már olyan érzésem is van mintha hőemelkedésem lenne. Mi lehet ez? Holnap ha nem javul elmegyek a háziorvoshoz aki gondolom beutal valahova ahova 3 hónap múlva kapok időpontot.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook