Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rettenetesen fárasztó volt egész nap gyereknapozni, a... fórum

Rettenetesen fárasztó volt egész nap gyereknapozni, a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

20. boldogzokni (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 29. 10:22
Én agyilag készülnék ki, gondolom, rettentő zajjal és pörgéssel járt. Szerencsére a mai nap is szünet. Pihend ki magad.
2023. máj. 29. 06:12
Megértelek, most már pihenj:)
18. Burrit0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 29. 03:03

Csinalj felnott bulkat!


Amugy meg ketten fu alatt vagyunk a munkassal.az o hanyinrrel, en masnap okadtam. De elmult, miutam a belem kiokadtam.

17. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 29. 01:50

Pihend ki magad!


A gyerekek piszok fárasztóak, főleg nagy létszámban és a foglalkozásod egyébként is piszkálja a gyerekek fantáziáját, így gondolom gyereknapon kapva kapnak az alkalmon.

2023. máj. 28. 23:06
Tudjátok, le a kalappal mindenki előtt aki gyerekekkel foglalkozik. Hatalmas energia. Én már attól megőrülök ha egy kis barátja átjön hozzánk, ezért is viszi az apja játszóra meg ilyen rendezvényekre....
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Charlize)
2023. máj. 28. 22:07

A kislány kalapot viselt.

Lehet, akkor nem csak a napsütés miatt.

14. Charlize (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 28. 22:04

Egy ismerősöm mondta, hogy azért a napon vigyázni kell az arcfestéssel, mert neki beleégett egyszer a bőrébe, folt maradt tőle. Biztos más anyag volt, de én többet nyáron nem engedem a gyereknek. Ráadásul Batman festése volt, jó fekete.

Múltkor a pókemberes piros szín 3 hétre narancssárgára festette a haját a homlokánál, hiába samponoztam. (Világos szőke hajú a kisfiam.)

2023. máj. 28. 21:54
Nálunk is jártak arcfestéses gyerekek, a legjobb egy kislány volt, tigrisre festve.🥰
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Charlize)
2023. máj. 28. 21:50

Én is azt hittem, hogy bírni fogom kevés folyadékkal, pláne mert nem akartam pisilni menni.

Aztán szerencsére volt egy kút a sátor mellett. Valószínűleg rosszul lettem volna, ha nincs ott.

11. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 28. 21:37

Mi városi gyereknapon voltunk. 1,5 órát álltunk sorban arcfestés miatt a tűző napon. Ahogy az összes játéknál is ez volt. Rákvörösre égtem.

Szerettem volna innivalót venni, de ugyanennyit kellett volna végigállni a kajás pavilonoknál is, mindnél. A többi időben a mamát kerestük, mert lemaradt folyton. Meg szintén sorban álltunk játékokhoz.

Pokoli nap volt, de a gyerek élvezte.

(A negatív kommenteket megelőzve: gyerek nem égett meg, árnyékban állt, ő ragaszkodott az arcfestéshez, 2 hónapja ezt várta és tervezte. Neki vittem innivalót bőven, csak magamnak nem, mert nem akartam cipelni és bírni szoktam.)

10. Tkyd (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 28. 21:37
Semmi gond !
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Tkyd)
2023. máj. 28. 21:33
Rendben, félreértettelek, bocsánatot kérek.
8. Tkyd (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 28. 21:11
Nem is bántani szeretnélek sött jó pihenést kivánok! csak ök a leg megérthetöbbek mert még gyerekek, kitartás Jó éjt!
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Tkyd)
2023. máj. 28. 21:07

Persze, cukik voltak, egytől egyig.

Nincs olyan, hogy nem vállalom.

De attól még a végére nem nagyon tudtam, névre vagyok arccal.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Libikóka)
2023. máj. 28. 21:05
Ó, tudtam, hogy mindmeghalok, de akkor is rettenetesen elfáradtam.😃
5. Tkyd (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 28. 21:02

Igen ittvagyok csak azért irtam mert ök ártatlanok és ez a nap rollukszolt de nem csak te voltál ott más is segitett

foglalkozni velük ! Szeretni valók mert gyerekek nehéz gyerekekel lenni de szeretni valók ,Mostmár tudod milyen jövöre ne válald!

4. libikóka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 28. 20:58

Pihenj jól :)


De hát egy ilyen napon mire számítottál

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Tkyd)
2023. máj. 28. 20:54

Parancsolsz?

Voltam gyerek, van is gyerekem, de ma többszáz volt, akik folyamatosan jöttek, és mindegyik azt kívánta, hogy azonnal vele foglalkozzak.

Enni sem igen volt idő és lehetőség 9 órán át.

2. Tkyd
2023. máj. 28. 20:40
Még jó,hogy kibirtad te nem voltál gyerek ? egy évben egyszervan gyereknap !Jó pihenést !

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook