Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rengeteg Hoxa-tag megnyilvánulásából azt látom, h elegük... fórum

Rengeteg Hoxa-tag megnyilvánulásából azt látom, h elegük... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

10. libikóka (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 17. 16:13
Most harmadik személyben beszélsz magadról?
9. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 17. 15:47
Néha biztosan úgy tűnik az ember itt, de lehet, hogy tévedsz. Én pl nem szeretek ömlengeni, ettől függetlenül szerintem (mondom csak szerintem) kedves nőci vagyok a hétköznapi életben, aki meglátja a hétköznapi jó dolgokat az életében. Néha meg egészen borúsan látom a dolgokat. Attól függ mennyire vagyok fáradt. 🙂😇
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Érdekes73)
2022. dec. 17. 11:59
Miért ne lehetne vallomás? Azt írja, elszomorítja. Tehát a saját érzéseit közölte.
2022. dec. 17. 06:04
Szerintem nem szép meg jó dolog általánosítani! Akik meg esetleg törlik magukat pár nap után, lehet hogy azért, mert amiért ide jöttek, megkapták a választ rá, vagy jönnek másik nicken, mert időközben az jobban tetszik nekik!
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 16. 23:14
Amellett, hogy a Hoxa tagságára vagy konkrét személyre vonatkozóan nem tehetnél "vallomást"... mit tudsz a hátterükről?
2022. dec. 16. 23:06

Nem csak itt, magyar ember folyton siránkozik. Annyira unalmas és energia pazarló 🤷‍♀️


Én igyekszem mindent ami negatív elhessegetni és nem foglalkozni vele, de hát nem vagyunk egyformák

2022. dec. 16. 19:43
Ez nem vallomás...
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 16. 19:38
Volt pár akik törölték magukat pár nap ittlét után.
2022. dec. 16. 19:36
Jól látod sajnos :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook