Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rendszertelen ciklus "rendezése" fórum

Rendszertelen ciklus "rendezése" (tudásbázis kérdés)


6. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 14. 09:06
Volt hogy javult aztán újra romlott. Tökéletes nem volt soha. Pcos vagyok de abból is az 1% akinek nem függ az inzulin cukor háztartástol a dolog. Most szülés után majd kiváncsi leszek, van akinek utána rendszeres lesz. egyenlőre nem jött meg (4 hónapos anyatejes) de nem bánom ha még nem is jön jó ideig. Mindenképp jó endokrinologushoz menj sajnos kevés az igazán hozzáértő, nőgyógyászok közül meg végképp. Ez nem is az ő szakterületük igazán. Ez mindig endokrinologiai dolog nem nőgyógyászati szervi. A sima hormon sorok általában sok infót nem adnak okot meg főleg nem. Amiket első körben nezess az a 3 pontos cukor, inzulin terhelés és teljes pajzsmirigy labor ( tsh, t3,t4, atpo Atg( ebből van ami nincs tb alapon. Hány éves vagy?
2019. dec. 12. 10:15
mint lejjebb említettem*
2019. dec. 12. 10:14
Igen voltam és jelenleg is járok,(ma is megyek)mint feljebb említettem,a mensesre várok, hogy elkezdődjön a kezelés.
3. unom (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2019. dec. 11. 17:29
Honnan veszed, hogy nem fordult? Írta, történetekre kíváncsi.
2019. dec. 11. 17:28
Miért nem fordulsz nőgyógyászhoz?
2019. dec. 11. 13:19

Sziasztok!


Arra lennék kíváncsi, hogy akinek rendszertelen ciklusa volt vagy van, hogyan sikerült rendszert varázsolni bele? Jelenleg a hormonvizsgálatra várok, de még mindig nem jött meg... Jöhetnek a sikeres és kevésbé sikeres történetek is, tapasztalatok. :)


( Tudom a menetét mindennek, csak a történetekre lennék kíváncsi.)


Köszönöm előre!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook