Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rendszeres testedzés formásodás céljából fórum

Rendszeres testedzés formásodás céljából (beszélgetős fórum)


1 2
27. jajjj (válaszként erre: 26. - Orsibigyu)
2013. szept. 13. 11:27

167cm magas vagyok. Most kicsit tunyultam tornával, és szerintem látszik is, de majd igyekszem összeszedni magam.

Férjemet mozgásra nem igazán tudtam rávenni, hetente 1 órát jár teniszezni. Kaját viszont én rakom elé, és többnyire jól viseli, h. csökkentett kalória tartalmat kap. Ünnepnapokon nem próbálom fegyelmezni. Most 120kg körül van, 128,9-ről indult márciusban.

26. orsibigyu (válaszként erre: 24. - Jajjj)
2013. szept. 13. 11:24
Nagyon jol nezel ki! Az elotte kepeiddel is kibekulnek:-D En messzebbrol inditottam, 80 kilorol, most 70 vagyok, es 65 lenne a cel, de azt mostmar inkabb edzessel, mint koplalassal. Hany centi vagy? Beengedlek a naplomba, ha erdekel. Kicsit bele is olvastam a tiedbe. Az en ferjem is akkora mint a tied. 125 kg, most, de volt 130 is. Neki sikerult lefogynia? Nem volt idom vegigbongeszni, hogy megtalaljam erre a valaszt.
25. orsibigyu (válaszként erre: 22. - 44ee78d7b4)
2013. szept. 13. 10:57
En ennel nagyobb onkritikaval rendelkezem. Nem birnam elviselni, hogy mint egy malac kifolyjak a bikinibol....aaaa... es nem masok velemenye miatt, csak azert mert van mas alternativa is: pl. egybefurdoruha, mintazata sokat segit. Mst oszre eljutottam oda, hogy jovore bikinit veszek fel, a terhessegi csikjaim ellenere, ha sikerul szepen kiizmositani a hasamat. De csak azert, mert ugy gondolom, hogy amit megtehetunk magunkert azt tegyuk meg es amin nem valtoztathatunk azt fogadjuk el.
24. jajjj (válaszként erre: 21. - Orsibigyu)
2013. szept. 12. 23:15

Az én Péntek Enikős eredményeimet, most kb. a naplóm 9. (itt vannak előtte képek is) és 1. oldalán láthatod.

Én márciusban kezdtem, május elejéig fogytam 6kg-t, azóta izmosodni próbálok.

23. dorea
2013. szept. 12. 22:19
Dinamikus Jóga!Nekem nagyon bevált,sokat formásodtam,mióta csinálom,kb ez vált be a legjobban!
22. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 21. - Orsibigyu)
2013. szept. 12. 21:58

nyáron olvastam a fb-on, bocs, ha nem jól idézem, a lényeg benne van:


Hogy legyen tökéletes tested a strandszezonra?

1. menj ki a strandra

2. vedd fel a fürdőruhát

3. kész.



Túl van a dolog lihegve, ha jól érzed magad a bőrödben, mit érdekel a többi ember véleménye?! Az ő véleményük az ő dolguk:)

Ja, és senki sem tökéletes, csak a női oldalakon ügyesen használják a fotoshopot:D

2013. szept. 12. 21:02

Ki hol tart? Mennyire vagytok elegedettek magatokkal?

En majus ota edzek rendszeresen- heti 3szor minimum. Azt mondhatom, hogy 5 noi fekvotamasz helyett mar 30at birok egyszerre, es mindenben erzem, hogy jobb az eronletem. Fogytam 6 kilot, es csinosodtam. Egy enyhen molett nobol, egy ruhaban csinos nove lettem. De meg sok haj fedi az egyre erosodo izmaimat. Szerintetek mikor latok egy olyan eredmenyt ami arra sarkal, hogy esetleg bikinit hordjak? Ti hogy vagytok ezzel?

20. orsibigyu (válaszként erre: 19. - 44ee78d7b4)
2013. szept. 12. 20:41
Sajnos erre nincs lehetosegem. Maradok az en megszokott kis hazi edzesemnel:-(
19. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 18. - Orsibigyu)
2013. szept. 12. 19:10

Igen, ha már tudod, hogyan kell, először meg kell tanulni egy SFG instruktortól a helyes kivitelezést.

Ha ráérsz, olvasgasd a honlapot, mindent megtudsz onnan:)

2013. szept. 12. 18:48
Mi kell a kettlebellezeshez? Otthon is vegezheto?
17. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 1. - Orsibigyu)
2013. szept. 12. 11:39

Szia, nekem a kettlebell vált be, sok mindenfélét sportoltam életemben, 3 éve bellezek, ez az a sport, amitől nem fáj a derekam (görbe a gerincem gyárilag), remek a kondim, sokat izmosodtam és feszesedtem. Többet megtudhatsz ha érdekel: www.kettlebellfitnesz.hu, ez a kettlebell "női oldala"

Egyébként sok sikert, akármit fogsz is sportolni, jó úton jársz, a mozgás a lényeg:)

16. jajjj
2013. szept. 12. 08:17
Tanár = tabata, telefonon írok, az javított bele :)
15. jajjj (válaszként erre: 14. - Orsibigyu)
2013. szept. 12. 08:17
Szerintem a tanár DVD tettszene neked :) És a zóna Max is. Okt. közepén jön DVD 10 perces edzésekkel, azt már én is nagyon várom, én semtidok túl sok időt csípni tornázni.
14. orsibigyu (válaszként erre: 13. - Orsibigyu)
2013. szept. 11. 20:39
Jah tegnap csak azert adtam fel 1 kor utan, mert elotte 3x 7 percet lenyomtam. Nekem tetszik a 7 perces edzes, mert rovid, de kemeny.
13. orsibigyu (válaszként erre: 12. - Jajjj)
2013. szept. 11. 20:37

Epp tegnap csinaltam egy has+ far zonaedzest Pe-tol. Tenyleg nagyon jol megdolgoztatott. Sulyzokkal kellett csinalni, o labsullyal labankent 1,5 kilossal es kezisulyzoval 4- 4 kilossal, en csak kezivel 2 kilossal, de 3 kor helyett 1et birtam:-D. Es volt egy olyan resz, hogy oldalso plank alkartamasszal es a masik terd, konyokot erintgetni, na azt sem tudtam. Mindig kicsuszott a labam.

Biztos BE nek is vannak nehezebb es konnyebb videoi, nem tudom, en ugy emlekszem nem szerettem, mert tul konnyu volt, ami nekem tole megvolt.

12. jajjj (válaszként erre: 11. - Orsibigyu)
2013. szept. 11. 09:41
Azér Béres Alexandrára azt mondani, hogy könnyű :) Szerintem ahhoz tornász múlt kell :) Én előtte nem sportoltam semmit, és nekem nem volt túl könnyű, sőt túl könnyűnek ma sem hívnám, de ma már megcsinálom. Péntek Enikőt nála nehezebbnek tartom. Szerintem találnál kihívást benne... de fent vannak a tornavideo.hu-n az ingyenes kisvideói, ott kipróbálhatod milyen jellegű gyakorlatok vannak.
11. orsibigyu (válaszként erre: 10. - Jajjj)
2013. szept. 9. 21:41
Alexandra nagyon konnyu. Probald ki a 7 percest: 7minworkoutapp.com.
10. jajjj (válaszként erre: 7. - Orsibigyu)
2013. szept. 9. 17:49

Biztos lehetsz benne, h. nem túl könnyű. A Zóna lightot még nem próbáltam, a többi mind megvan. A mai napig kihívást jelentenek, 3 hónaja csinálom kb, előtte 3 hónap Béres Alexandra volt. És szerintem rendkívül hatásosak. Én most csak Enikőzöl otthon, szintén izmosodni szeretnék.

Zsírt nem merek már nagyon veszíteni, mert sajna a cici csak abból van. Viszont izmok jöhetnek minden mennyiségben :)

9. orsibigyu (válaszként erre: 8. - Hajni0121)
2013. szept. 9. 15:58
Ezt en is tapasztaltam, hogy a nyujtas meggatolja az izomlazat. Szerintem ezert tartjak sokan hatasosnak a Rr es Norbi tornakat, pedig nem is olyan tul jok, csak eros izomlazad lesz tole, mert a nyujtast nagyon elhanyagoljak.
2013. szept. 9. 14:34

Szia!

Nekem egy 11 hónapos fiam van, és most kezdtem heti 2 alkalommal járni 1,5 óra aerobik edzésre, szerencsére itt van helyben, így meg tudom oldani.

A célom nekem sem fogyás, inkább csak szálkásítás :) Eddig 3 alkalommal voltam, mindig könyebb és már most látom a változást. A hasizmom szépen elkezdett visszatérni :D Igaz szerencsére könnyen izmososdok, talán ezért is látszik hamar. Minden alkalommal szépen végigdolgoztatjuk a testet (karok, fenék, lábak, has). Az elején bemelegítünk és utána jöhetnek a különböző gyakorlatok, a végén pedig relaációs lazítás, nyújtás. Szerintem ez a végén rengeteget számít, mert utána nem fáj semmim.

7. orsibigyu (válaszként erre: 6. - Bnorika83)
2013. szept. 9. 13:52
Tetszenek a Dvd-k? Eleg kemenyek? Nekem 2 gyermekem van, egyik kicsi masik pici, ezert csak az itthoni edzes marad. En is gondoltam megrendelem a dvdket, csak igy latatlanban... felek hogy tul konnyu, vagy tul nehez. Pl CindyCrawford elso Dvdje tul konnyu, szinte meg sem izzadok, nekem most a 7 perces edzes tetszik, azt csinalom naponta 2szer egymas utan, es Rr 20 perceseit. Csak nem tudom most nem jatsza le nekem a jutyub, remelem meggyogyul:-) Es 2szer egy heten futni is elmegyek: intervallumos es folytonos futast szoktam muvelni.
6. bnorika83 (válaszként erre: 5. - Orsibigyu)
2013. szept. 9. 13:16
Nekem is ezek a céljaim, feszesebb fenék, has stb. Be van osztva 3 napra, első nap láb, második váll-hát, harmadik mell- kar nap, minden nap van has gyakorlat. Ha kondiba mész, írass edzéstervet, mert akkor a szakember személyre szabottan ad tanácsot. Nem kell, hogy minden alkalommal ott legyen veled az edző, nekem a 3 alkalmat végig velem volt, mindent megbeszéltünk, azóta egyedül edzek. Én porokat nem szedek meg semmi gyúrós cuccot, amit anélkül el lehet érni, annyit szeretnék csak. Otthonra most Péntek Enikő dvd-t csinálom, a Zóna és a Zóna 2-t. Ott is kell súlyzót használni.
5. orsibigyu (válaszként erre: 3. - Bnorika83)
2013. szept. 9. 10:26
Mik a celjaid? En szeretnek szep izmos hasat, ha mar 2 gyerek utan a striaim ugyis ott maradnak. Szeretnek csinos feneket, a mellemet feszesiteni: 75 D-s jeleneg, nem fogok kiborulni ha a meretebol veszt csak feszesebb lenne, izmos vadlit es combot. Mifele gyakorlatokat csinalsz? Fekvenyomas, gugolas sullyal, ilyesmit?
4. orsibigyu (válaszként erre: 2. - Ekka)
2013. szept. 9. 10:21
De, de eddig fogyas celjabol, most csak formasodni szeretnek.
2013. szept. 8. 22:02
Hasonló cipőben járok, bár nem bánnám, ha még kicsit vékonyabb lennék, de nincs nagy súlyfeleslegem. Én most konditerembe kezdtem el járni. Írattam edzéstervet és a szterint emelgetem a súlyokat. Nincs arra időm sem és energiám sem, hogy ellébecoljak ott órákat, ahogy sokan teszik,meg régebben én is tettem, így legalább tudom, hogy miből mennyit, milyen súllyal kell, hogy csináljak. Emellett még beiktatok másfajta edzést is, pl holnap spinningre megyek, itthon is szoktam DVD-re tornázni. Mostanában olvastam, hogy minél változatosabban mozgunk, annál jobban fejlődnek az izmok, hiszen nincs ideje hozzászokni egyfajta mozgáshoz. Még nem csinálom régóta, úgyhogy az eredmény még várat magára, de remélem hamarosan meg fog rajtam látszani a munka. Az étkezésre is figyelek, sok zöldség, gyümölcs, hús, kevés szénhidrát. A nassolást, gyorséttermi kajákat kerülöm.
2. Ekka
2013. szept. 8. 21:56
Eddig nem sportoltál?!:-D
2013. szept. 8. 21:35
Sok dietazo van itt a hoxan. En vegre mar nem a fogyasra kell koncentraljak, hanem csak formasodni, sportolni szeretnek. Akik igy ereztek, gyertek, beszelgessunk. Osszuk meg tapasztalatainkat egymassal.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook