Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rendszeres edzés otthon! Velem tartasz? fórum

Rendszeres edzés otthon! Velem tartasz? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
31. angica0901 (válaszként erre: 24. - Mítea)
2011. nov. 7. 21:47
Hatékony, bár én a dvd-imet felváltva csinálom, úgyhogy nem tudom, hogy melyik a hatékonyabb. Czanikot ismered?
30. 3f56d0002e (válaszként erre: 29. - Eszterkee)
2011. nov. 7. 21:46
Add önmagad, ez az első. A második az igényes nők edzésprogramja.
29. Eszterkee (válaszként erre: 27. - 7c4e830b91)
2011. nov. 7. 21:45
köszi :) a régebbi dvd-k is kaphatók még a boltokban? mi pontosan a címük? :)
2011. nov. 7. 21:43
Nekem Czanik Balázstól a hardcore aerobik van meg, az is szuper! A has burning is megvan kb. 1 éve, úgy ahogy megvettem, fóliásan áll a fiókban... Még nem készültem fel rá.
27. 7c4e830b91 (válaszként erre: 25. - Eszterkee)
2011. nov. 7. 21:42
Réka dvd-i nagyon jók popsira és combra. Bármelyiket szívesen ajánlom neked tőle. Ha kezdő vagy,sztem kezdd a régebbi dvd-ivel,azok még nem olyan kemények. A legújabb például már haladóknak ajánlott inkább. :)
2011. nov. 7. 21:40

Sziasztok!


Én is csatlakoznék a Rékázók táborához :) Általában hetente 3-4-szer mozgok (főleg hétvégén). Főleg Rékára (2008,2009,alakreform),de néha zumba is. Van még pilates-em és jógám is,de ezekre nem nagyon tudom rávenni magam,mert nekem túl lassúak. A pörgősebb tornákat jobban szeretem. Pedig sok jót mondanak a jógáról meg a pilates-ről is,szóval jó lenne azokt is csinálni :) Régebben csináltam még Czanik capoeira aerobic-ját is,és taebo-ztam is. Ezek is nagyon jók. Ha nincs kedvem egyikhez sem,magamtól csinálok gyakorlatokat. Annyit Rékáztam már,hogy kb 1 órányi gyakorlat simán megy fejből is :) Tegnap is így csináltam.

2011. nov. 7. 21:34

sziasztok! :)


még soha nem tornáztam dvd-re otthon, de már egyre erősebb bennem az elhatározás. ?)

a kilókkal nincs gond, de a popsim és a combom szeretném formába hozni. melyik dvd-t ajánljátok?

24. Mítea (válaszként erre: 23. - Angica0901)
2011. nov. 7. 21:31
Most kerestem rá a neten és tetszik! Ezeket hiányolom én a polcomról, ez nem olyan "száraz". A hatékonyság nem tudom milyen, de a pulzust biztosan megemeli.
23. angica0901 (válaszként erre: 21. - Mítea)
2011. nov. 7. 21:26
Igen, az is táncos. Mármint az egyik egészen biztos, a másikat már rég csináltam :).
22. angica0901 (válaszként erre: 19. - Szuzi78)
2011. nov. 7. 21:23
Tehát Te nem kövezel meg, mert nem szeretem Rékát :). Igen Rezsit én is azért szeretem, mert jó humorú, és nem mellesleg: épitő jellegű látvány. Az egy órását, amikor először akartam megcsinálni, hát elszédültem, és konkrétan majdnem rosszul lettem, de hozzáteszem, én sem voltam nagy formában. Czanik Balázsnak a Capoeira-ját is szeretem. Balázs is épitő jellegű látvány :). A Zumbát meg azért szeretem, mert táncolva mozognak. A legújabbat nem tudom megszerezni sajnos. De úgy sem nyugszok, mig meg nem találom.
21. Mítea
2011. nov. 7. 21:21
...és vége. Megcsináltam, igaz, hogy kicsit csaltam, de fő a fokozatosság. Már látom, ahogy kockásodik a hasam. :)Pump it up? Ez is táncos?
2011. nov. 7. 21:21

Helló!


Nekem a RR 2008-2009-es DVD-i vannak meg. Hébe-hóba használom... ellenben nekem kell a csoportos szenvedés is, így megpróbálok majd eljárni, heti 1-2x spinningre. Meglátjuk 2 gyerek mellett hogy jön össze.

19. Szuzi78 (válaszként erre: 15. - Angica0901)
2011. nov. 7. 21:18

Én is Tatarek Rezsőzök.:) A 10percesekkel kezdtem, az mindig belefér, és nincs kifogás! Csak ha valami óriási baj van.

Most az 1órással is próbálkoztam, de még nem megy egyben. Sok a súlyfelesleg, rettentő edzetlen vagyok, de nem adom fel. A tízpercesek nagyon jók, és a pasinak van humora, van kedve az embernek nekiállni, mindig direkt várom, hogy tornázhassak.:D

Rékáéktól kiráz a hideg.:(((

2011. nov. 7. 21:09

Sziasztok!


Én is RR párti vagyok, és nekem is jól jönne a rugdosás, mert kitartás nem sok szorult belém. Legutóbb már két hónapig csináltam heti háromszor 40 percet, váltogatva a dvd-ket ne legyen unalmas. Ez volt a leghosszabb időszak, amit valaha sikerült megcsinálnom. Azután sajnos egészségügyi okok miatt szüneteltetnem kellett egy hónapig, most kezdtem neki újra múlt héten. Ezúttal a kártyákat vettem elő, de ez még keményebb, mint a dvd. Itt darabra megy minden, amit becsülettel megcsinálok, nem úgy mint a videóra, ott lehet sumákolni. :(


Szóval ha komolyan gondoljátok, tuningoljuk egymás kitartását. Együtt biztos könnyebb. Én csatlakoznék. :)

17. angica0901 (válaszként erre: 14. - Xenna)
2011. nov. 7. 21:06
Ez konkrétan mit takar? Mi az a beachbody edzésprogram?
2011. nov. 7. 21:05

Sziasztok!

Én most "térek vissza" 1-2 hónap szünet után. Rékából általában 60-90 perceket szoktam csinálni, mikor milyen kedvem van. Most épp más dvd-ket próbálgatok, ezért kicsit kevesebb Réka jut a hétre, de nyáron heti 5-6szor tornáztam rá, általában 80-90perceket.

2011. nov. 7. 21:04
Megmondom őszintén, én nem nagyon szeretem RR-t. Én sokkal inkább kedvelem Tatarek Rezsőt és Czanik Balázst, de a Zumba is nagy szerelem. Leszedtem netről egy csomó tornát, és váltogatom. Van még egy nagy kedvencem: Pump it up-dancing workout, és a Pump it up-2010. Tatarek Rezsőtől a Formabontók van meg. De van még olyanom, mint Dance & be fit-Brasilian body. Persze megvannak a Norbi és RR dvd-k is, de töredelmesen bevallom, én tényleg nem kedvelem Őket. Ne kövezzetek meg érte :)!
14. Xenna
2011. nov. 7. 21:01

Hali!

Én tavaly november óta heti hat alkalommal edzek itthon Beachbody edzésprogramokra és kg-ban idáig lement 6, az étkezésemen annyit változtattam, hogy 17 óráig eszek max. Az idő pedig attól függ, hogy aznapra hány perces tornát ír elő a program:)

2011. nov. 7. 21:00

Én is csatlakozom! Én RR tornáit nagyon szeretem, a kedvenceim a combgyakorlatok, a csípő részeket nem igazán bírom. :-( A 90 perces alakreformból 61-et bírok, persze a csípőgyakorlatoknál dőlök ki...

Mára 52 perces gumiköteles tornát csináltam.

2011. nov. 7. 20:34
Persze, mondd a címet!
11. Mítea (válaszként erre: 8. - Cicmic87)
2011. nov. 7. 20:32
A barátnőmmel már 2x megcsináltuk a 90 perceset, szegény Réka kapott hideget,meleget. :P Nagyon kemény volt. Most fokozatosan szeretném hozzászoktatni magamat. Eddig jártam futni, de ebben a hideg időben nem akarom erőltetni. Ráadásul korán sötétedik. :( Na jó, 20 perc, megcsinálom! :) Majd jövök! :)
10. cicmic87 (válaszként erre: 5. - Mítea)
2011. nov. 7. 20:25
Nem ismerem vagyis nem láttam régen a tv tornát,de tegyél be egy dvd-t és eléd varázsolja ugyanazt a hangulatot! :)
9. cicmic87 (válaszként erre: 3. - 1986Anita)
2011. nov. 7. 20:22

Tökéletes az a heti 3 zumba edzés is!!! Ne szomorkodj emiatt!! Sokszor én is eltervezem,hogy több rész megcsinálok a Réka dvd-ből,de annyira elfáradok,hogy nem bírom. Majdcsak belejövünk!!

Most már úgy vagyok vele,hogy a minőségre megyek,nem a mennyiségre!

8. cicmic87 (válaszként erre: 2. - Mítea)
2011. nov. 7. 20:20

Szia!

Örülök,hogy írtál!!!!!!!!

Gondolj arra,hogy csak 20 perc és sokkal szebb lesz a hasad!! Utána tudod csinálni tovább az otthoni tendődidet!! Nincs kifogás!! :)

Szeretem RR-a 1 és 2. dvd-ből a popsi részt. A 3-ból a has, 2009-ből popsi,has, Napi 20 percből has, popsi. Alakreformból pedig a 40 perces extra csípő és posi formálós részt.

Őszintén szólva az alakreformból a 90perceset még nem mertem megcsinálni,félek,hogy nem bírnám! Na ,de nem adom fel,majdcsak hozzá edződöm. A comb gyakorlatok is elég "gyilkosak" számomra.

Többet már nem írok,mert még rámunsz!!

7. Mítea (válaszként erre: 6. - 1986Anita)
2011. nov. 7. 20:19
Nagyon szeretem a zumbát, heti 1x járok is. Amit írtál azt nem ismerem, de köszi, majd rákeresek.
6. 1986Anita (válaszként erre: 5. - Mítea)
2011. nov. 7. 20:15
Én a Zumba Cardio partyt ajánlom, szórakoztató és nem fáj közbe semmid :D Én nem bírom az erőlködős tornákat, ha Te sem, ezt érdemes kipróbálnod!
5. Mítea (válaszként erre: 4. - 1986Anita)
2011. nov. 7. 20:12
Köszönöm :) Na, nézek valami esti tornán... Milyen kár, hogy már nincs az a jó öreg tv torna! :) Vicces lenne!
4. 1986Anita (válaszként erre: 2. - Mítea)
2011. nov. 7. 20:09
HAJRÁ :D
2011. nov. 7. 20:08

Szia!

Én is kb 2 hete kezdtem az otthoni edzést, sajnos eddig nem vittem túlzásba, egy héten max 3x zumbázom. Most fejeztem be épp :-) Utánra próbálkoztam volna R.R. popsi és csípő, illetve hasizom gyakorlataival, de feladtam, mert nem bírom az ilyen kemény edzéseket. Szívesen fogadok én is tanácsokat, biztatást, hogy ne adjam fel!

2. Mítea (válaszként erre: 1. - Cicmic87)
2011. nov. 7. 20:08
Hali! Akkor egy hajrát nekem, mert most éppen minden fontosabb, mint a torna. Pedig 20 perc has nem ártana. :) Melyik RR-t szoktad csinálni?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook