Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rendszám alapján meg lehet tudni egy autó tulajdonosát? fórum

Rendszám alapján meg lehet tudni egy autó tulajdonosát? (tudásbázis kérdés)


10. sanyinak (válaszként erre: 1. - Nagykatica)
2023. szept. 5. 20:55
Egyébként magánszemélyként nem vagy jogosult ilyen adatokhoz hozzájutni. Csak a gépjármű műszaki történetét tudod megnézni az Ügyfélkapun.
2023. szept. 5. 20:54
Próbálkozhatsz az autóőrszem applikációval is, de viszonylag kevesen regisztráltak még rajta.
8. Utolsó betyár (válaszként erre: 1. - Nagykatica)
2023. szept. 5. 11:42

Leírod, hogy sajnálod, ami történt, és az ablaktörlőlapát alá elhelyezel egy cetlit, ami feltünteted a telefonszámod.

A gépkocsi vezetője feltehetőleg megkeres és utána intézhetitek az ügyet.

Én is jártam már így.

2023. szept. 5. 11:31
A fórum kérdésére válaszolva, szerencsére nem. De te nagyon korrekt vagy. 💙
6. semleges (válaszként erre: 4. - Nagykatica)
2023. szept. 5. 09:42

Szia!


Nem kínos, korrekt vagy. Én is jártam így. Ott hagyta az elérhetőségét a szélvédőmön aki meghúzta az autómat. Nagyon örültem és jól esett. A szerviz szépen megcsinálta ő meg kifizette. Ennek így kellene lennie minden esetben.

Tisztességes, becsületes ember vagy.

5. Anyagi (válaszként erre: 4. - Nagykatica)
2023. szept. 5. 09:11
Te igen rendes Ember vagy!!!!
2023. szept. 5. 09:07

Köszönöm!

Igen, cetlit tettem az ablaktörlője alá. Fotót is készítettem.

Tök kínos:((

3. Channa* (válaszként erre: 1. - Nagykatica)
2023. szept. 5. 08:57

Velünk történt már olyan, hogy neki mentek az autónknak éjjel. És ha véletlenül a rendőrök nem vették volna észre, hogy mi történt, akkor is tudtunk volna róla, mert ahol parkoltunk látták és rá tettek egy cetlit az autónkra, hogy mikor és milyen rendszámú autó ment neki a mi autónknak, így szerintem te is tedd oda a cetlidet, írd rá a telefonszámodat és majd felhív.


De mindenképp fotózd le, amit csináltál, nehogy rád akarjon fogni olyan sérülést is, amit nem te okoztál!

2. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Nagykatica)
2023. szept. 5. 08:42
Hagyj cetlit a szélvédőn. Elérhetőséged stb.
2023. szept. 5. 08:41

Reggel véletlenül a parkolóban nekimentem, ilyenkor mi a megoldás? (Természetesen nem akarom elsumákolni, de nem állhatok itt délig.)

Mi az eljárás menete? Volt, aki mondta, hogy ügyfélkapun meg lehet nézni, hát nem találtam ilyet.

Köszönöm, ha ír valaki pár sort.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook