Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rémálom!! Vagy valóság? fórum

Rémálom!! Vagy valóság? (beszélgetős fórum)


1 2 3
18. 240309c047 (válaszként erre: 1. - Elszabadult hold)
2010. júl. 11. 10:52

Nem kell pszichologus!!!!!!!!!!!!!!!!4

Ez normális....az én gyermekem is látta amikor kisebb volt, de mostmár nem . most 12 éves. Nem kell félni vagy megijedni. szellemek mindenhol vannak,de nem bántanak. :)

2010. júl. 11. 10:52
Igen Én megvagyok győződve azok amiket ott mondanak mind létezik.Nem igazán lehetne megjátszani azt a páni félelmet amiket néha lehet látni egy ilyen arcon.Gyógyszerekkel lenyugtatják őket.A lényeg azonban nem változik.
16. c2f8e79cdf (válaszként erre: 13. - Pirosalma)
2010. júl. 11. 10:51
...az elmegyógyintézetekbe nem álmok miatt szoktak bekerülni emberek...nem hiszem, hogy valakit csak úgy odautalnak...
15. annamandala (válaszként erre: 8. - Elszabadult hold)
2010. júl. 11. 10:49
Bocsánat kommunikációs hiba.Azt hittem kisgyerek.Hát ez esetben pláne nem tudom mi miatt mutattak meg ilyet.
14. c2f8e79cdf (válaszként erre: 12. - 6f7760b318)
2010. júl. 11. 10:46
...ez érdekelne....miket tapasztaltál?...már,ha nem titok.
13. Pirosalma (válaszként erre: 12. - 6f7760b318)
2010. júl. 11. 10:45
Az elmegyógyintézetben is tapasztalnak egyet s mást a kezeltek. Akkor azok is mind léteznek?
2010. júl. 11. 10:44
Sokan csak azt értik/fogadják el, amit a saját szemükkel látnak, vagy megtapasztalnak. Én tapasztaltam a szellemek létezését, tehát tudom, hogy van ilyen. Nem kell félni tőlük, hiszen azok akik megmutatják magukat (jelen esetben egy gyermek) jó szándékúak. Ha olyat is látna ami félelmet kelt benne, akkor érdemes felkeresni egy olyan SZAKEMERT aki ezzel foglalkozik, és tud segíteni a szellemnek a "helyére kerülni", hiszen általában azokat a szellemeket látjuk, akik valamiért itt ragadtak, és segítséget várnak/szeretnének az "átkeléshez", azonban vannak olyanok, akik nem feltétlenül jó szándékkal közelednek! A Ghost című film pl nagyon jól illusztrálja, hogy miről is van szó. Abban csak olyan dolgok vannak, amik valóban léteznek.
2010. júl. 11. 10:42
most vettem észre...a "gyerek" már felnőtt nő...annál inkább jó dolog.
10. c2f8e79cdf (válaszként erre: 1. - Elszabadult hold)
2010. júl. 11. 10:41
a gyerekeben még élnek olyan képességek, amelyeknek, mi felnőttek már nem vagyunk birtokában...vagyis ott vannak ,csak elfelejtettük...éppen neveltetésünk folyamán. Nincs ebben semmi rendkívüli,ha a gyereknek nem kellemetlen, úgy értem nem fél,vagy ilyesmi. Az ilyen képesség inkább áldás, azt hiszem,nem kell elfolytani.
9. anikko (válaszként erre: 1. - Elszabadult hold)
2010. júl. 11. 10:36
Én szeretnék, vagy hiszek is abban, hogy a gyerekek láthatnak dolgokat. Van egy mondás is, amikor a pici babák alszanak és mosolyognak, hogy látja az angyalát. Nyilván ez így nem igaz, vagy ki tudja... ebben mindig is két tábor lesz az emberek között.
8. elszabadult hold (válaszként erre: 6. - Annamandala)
2010. júl. 11. 10:36
A lányom álmodta :))) (felnőtt nő):))
7. elszabadult hold (válaszként erre: 4. - A9986bef96)
2010. júl. 11. 10:34
Mi ebben a oda magyarázat? Álom volt, nem kitaláció. De nem a kisgyerek álmodta, hanem felnőtt. Elmesélte mi hogy történt és akkor kezdett elgondolkodtatóvá válni, mikor másnap a szomszéd pasi (egy egyetemista fiú) az egykor történt esetet megemlítette. Akkor úgy éreztük van összefüggés.
2010. júl. 11. 10:34
Halottam magam is hasonlókat.De egy dolog ilyet hallani és egy másik dolog ilyet megtapasztalni.Magam részéről nem igazán tudnék jó tanácsot adni.Úgy gondolom a pszihológus nem nagyon tud mit tenni,hiszen nem beteg a kisgyerek.
5. Flower Power (válaszként erre: 3. - 2df0604b89)
2010. júl. 11. 10:23
vagy te is láttad amikor 3 éves voltál csak nem emlékszel rá, amúgy szerintem valamilyen módon félelmetes ez a dolog (ha igaz) és lenyűgöző is egyben.
4. a9986bef96 (válaszként erre: 1. - Elszabadult hold)
2010. júl. 11. 10:21
Semmi extra.Mi felnőttek ne magyarázzunk oda dolgokat.Mi magunk is szoktunk úgy ébredni álomból,hogy az egész délelőtt "kísért".Egy ilyen kisgyerek az intenzív álom élményét még kevésbé tudja levetkőzni,pláne mindjárt ébredés után rögtön.Ne húzzunk már rá semmit szerintem...:(
3. 2df0604b89 (válaszként erre: 1. - Elszabadult hold)
2010. júl. 11. 10:17

Azt mondják h a gyerekek 3 éves koruk körül látják a szellemeket...

Az egyik ismerősömnek a kisfia is hajnali egykor pontban minden éjjel felkelt és dudorászott,aztán a sarokban megsimogatta a semmit...

Félelmetes!!!Détár Enikő és Rubint Réka kisfia is hasonló dolgokat csinált.

Én hiszek az ilyesmiben,bár én még sohasem láttam szellemeket!

2. Pirosalma (válaszként erre: 1. - Elszabadult hold)
2010. júl. 11. 10:13

Szia!


El kellene vinni egy pszichológushoz, aki kifejezetten ilyen esetekkel foglalkozik.

2010. júl. 11. 10:12
Lányom a minap azt álmodta, hogy egy fehér ruhás gyerekalak áll a bejárati ajtóban. Még kopogtatást is hallott. Arra ébredt, hogy ül az ágyon és az ajtó felé mutatva motyogja: "Ott vagy". Másnap, mikor a szomszéddal beszélgetett, kiderült, hogy évekkel ezelőtt a házban (négyemeletes háztömb) 3 gyerek halt meg egy lakástűzben. De más dolgokra is felfigyelt: tárgyak esnek le, és a 2 éves kisfia is időnként úgy néz a semmibe mintha lenne ott valaki. Még mosolygott és integetett is arrafelé. Mi a véleményetek, meglátásotok, mi folyik itt?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook