Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rejtélyes igazságok fórum

Rejtélyes igazságok (beszélgetős fórum)


14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 13. - NomNom)
2017. okt. 6. 22:43
semmi gond :)
13. NomNom (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2017. okt. 6. 22:03
Hú bocsi nem láttam, hogy leírtad. :)
12. NomNom (válaszként erre: 8. - Epervirág)
2017. okt. 6. 22:02

Azt írja valaki, hogy találkozott azzal az emberrel aki gyűjtötte a megtörtént eseteket a műsornak. Floridában járt ahol valóban megtörtént, hogy eltűnt a szekrényben a gyerek és kezdetben nem találtak arra magyarázatot, hogy mi történhetett. Később kiderült, hogy a szekrényen keresztül a gyerek valahogy kimászott a tetőre (?) és elszökött egy barátjához. Viszont a műsor producere túl későn tudta meg, hogy a gyerek egy barátjánál bújkált így ez nem került bele a sztoriba.

Szerintem annyit történt, hogy kissé kiszínezták ezt az amúgy már nem is annyira izgalmas történetet. Ennyi "rejtélyes igazság" amit ott összehordtak nincsen.

11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Epervirág)
2017. okt. 6. 21:42
Itt hibázott a show-producere, mert a fiú eltűnésének titkára, csak két héttel később derült fény. A gyerek a a mennyezeten keresztül kimászott a szekrényből, és elszökött otthonról.Valamit eszkábált a szekrénnyel. A barátja házában rejtőzött el. Addig maradt titok a holléte, amíg a barátja édesanyja felfedezte, hogy az otthonuk tetőterében rejtőzködik.
10. ina87 (válaszként erre: 1. - Epervirág)
2017. okt. 6. 20:46
volt h néztem,szerintem lehet köztük igazság de persze nem minden történet...
2017. okt. 6. 18:14
De jó volt ez a sorozat!
8. epervirág (válaszként erre: 7. - NomNom)
2017. okt. 6. 18:09
Szégyelem,de semmit nem értek belöle,sajnos nem tudok angolul.
2017. okt. 6. 18:01

Én ezt találtam róla de ez sem 100% hiteles szerintem:

Did some research and bam. Don't know the validity of this but here ya go!

"I personally contacted the man who collected true accounts for the show. I asked him where he got his proof for this. He responded to me with this:

The Beyond Belief: fact or fiction story about the monster in the kid’s closet was based on an actual event that I personally investigated in Florida many years ago. At the time it happened there was no explanation for the boy’s disappearance—until two weeks later when it was learned that he had climbed out of the closet through a ceiling panel and ran away from home. He stayed at a friend’s house surreptitiously until the friend’s mother discovered him hiding in the attic of their home and exposed the ruse. Unfortunately, the show producer responsible for checking out the truthfulness of each story was not informed until too late that the little boy had turned up at a friend’s house several blocks away.

Investigators who had tapped the ceiling and walls in the closet did not find the panel because the boy (age 11) had wedged two pieces of wood into place over it when he was in the crawl space above the closet.

6. epervirág (válaszként erre: 5. - A03dd05915)
2017. okt. 6. 17:51
Hát nem tudom pont ezért kérdeztem.Amugy meg az ID_n szokott lenni az a műsor aminek a cime azhogy eltünt.Lehet látátok már.Szóval akikről szó van minenki fent van a neten mármint minden eltünt ha megkerült az is ott van ha meggyilkolák az is ha élve került elő az is.Csak nekem furi,hogy egy gyerek a szekrényből eltünt és erről semmit ne irtak volna??
5. a03dd05915 (válaszként erre: 4. - Epervirág)
2017. okt. 6. 17:44
Attól még lehet igaz, ha nincs a neten, nem?
4. epervirág (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2017. okt. 6. 17:39
Én az egyik történetre rákerestem a neten ami arrol szólt,hogy egykisfiu bement egy szekrényben és onnan tünt el.Erre a történetre azt mondták,hogy igaz ja és soha nem került a gyerek többet erlő.Ha ez igaz lenne akkor miért nincs fent a neten mármint a sztori.
2017. okt. 6. 17:33

Néztem régen én is, YouTube csatornán fenn is van.

Én elhiszem,hogy megtörténtek.

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Epervirág)
2017. okt. 6. 17:31
Néztem régen. Miért ne történhettek volna meg?
2017. okt. 6. 17:30
Sziasztok!Emlékeztek még erre a sorozatra?Minden részben 5történet volt el kellett dönteni,hogy megtörtént események vagy csak kitalálták.Most elkezdtem nézni a neten és most is nagyon tetszik.Csak azon tünödöm,hogy amelyikre azt mondják,hogy megtörtént az igaz_e.Ti hogy gondoljátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook