Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Reinkarnációs hipnózis fórum

Reinkarnációs hipnózis (beszélgetős fórum)


1 2
16. c064fd71b1 (válaszként erre: 15. - Én-Önmagam)
2012. febr. 1. 21:31
Én tisztában vagyok ezzel a dologgal, rengeteg könyvet elolvastam ami erről szól, teljesen elfogadom azt amit írtál. Nem én találtam ki, hogy a problémám hipnózissal oldható meg. Fórumon írtam, ahol ajánlották, és már 3 hipnoterapeutának írtam, és egy szakmailag elismert oktatónak, aki utaztatással foglalkozik, és mindegyik ugyanazt javasolta. Írtam is, hogy félek ettől, és tudom, hogy okkal nem emlékszünk életeinkre, és ezt tiszteletben is tartom, szórakozásból nem vetném alá magam, főleg, hogy nem sok jó élményem van vele kapcsolatban. Biztos vagyok benne, hogy a cd hallgatása közben elindult bennem valami visszafelé, mert az az érzés...leírni sem tudom...amikor a szemem egy csettintésre remegni kezdtek, kapkodtam a levegőt, és majdnem szívrohamot kaptam... a kérdésem is ez volt a fórumban, hogy mi volt ez, mert látni nem láttam semmit mikor kellett volna, de ezt éreztem...
15. Én-Önmagam (válaszként erre: 12. - C064fd71b1)
2012. febr. 1. 21:06

Nem törvényszerű, hogy egy vagy két álom miatt egyből hipnózist kell alkalmazni. Meg kellene próbálni ezt egy valóban hozzáértőbel megbeszélni.

Az inkarnációnk (születésünk) azért "van", hogy megpróbáljuk mindent megtenni azért, hogy életünket aként éljük le, amire az hivatott...

Meglelni szellemiségünket, rájönni, hogy ki vagyok, honnan jöttem, miért vagyok itt.

Természetesen álmok, betegségek segíthetnek ebben bármennyire is szokatlan, vagy hitetkedve fogadja valaki.

Minden, minden a világban értem "van" és értem történik, mindenből nekem kell "összeraknom" a képeket és tapasztalnom kell belőle és azt a szellemi fejlődésem érdekében kell kezelnem.

Most biztos sokan hülyének fognak titulálni, de vállalom.

Persze bővebb magyarázatot itt nem tudok adni, de higgyétek el ez így működik.

Még pár évvel ezelőtt, ha valakinek elmondod, hogy reinkarnácionizmus, lélek, karma, stb... hogyan néztek rád?

Ha gondolod segíthetek...

14. Én-Önmagam (válaszként erre: 11. - Hedi13)
2012. febr. 1. 20:56

Aha...értem.

Köszönöm...

13. c064fd71b1 (válaszként erre: 3. - 2f7db3f503)
2012. febr. 1. 18:00
Budapest
12. c064fd71b1 (válaszként erre: 5. - Én-Önmagam)
2012. febr. 1. 17:57

nem akartam leírni az álmomat... nyitottam egyik nap egy témát, abban leírtam...és nem csak egy álomról van szó, csak a legutóbbi ilyen felülmúlta a többit...


[link]


...de beszéltem szakemberrel is, elmondtam neki a problémámat, ő is egyből az előző életekbe utaztatást ajánlotta


lehet hogy a cd nem a legmegfelelőbb volt, nem ilyennek képzeltem egy utazást...annál a résznél kezdődött az a furcsa érzés - rossznak nem mondanám azt leszámítva, hogy a szivem majdnem kiugrott - , amikor elvileg ki kellett választanom azt az előző életemet, ami fontos a mostani szempontjából


többször nem próbálkozok vele, eléggé megijedtem

11. Hedi13 (válaszként erre: 10. - Én-Önmagam)
2012. febr. 1. 17:16
Szia, agykontroll tanfolyamon mondták.
2012. febr. 1. 16:25

Szia Hedi13!

Tudomásom szerint a téta minőségben majdnem a legmélyebb alvási ciklus található, itt nem lehet irányítani a pácienst. Azért alfa szinten történik a hipnózis, mert az alfa szint az az állapot, ahol még sikeresen és aktívan lehet kapcsolatot fenntartani a hipnotizáltal, így a kommunikáció itt a legsikeresebb.

Ha esetleg rosszul tudnám légy kedves leírni, hogy ennek hol néztél utánna, vagy hol tanultad, mert érdekelne... Köszi...

9. Hedi13 (válaszként erre: 5. - Én-Önmagam)
2012. febr. 1. 13:27

szia! A hipnózis nem alfában megy, hanem tétában.

A fórumnyitónak: ha valóban érdekel a dolog, tényleg menj el ahhoz, aki ért a hipnózishoz és a reinkarnációs utazáshoz. Egyedül szerintem nagyon keveseknek megy..

8. 83e25137af (válaszként erre: 6. - 1560f47887)
2012. febr. 1. 11:49

ha ez ilyen egyszerű volna.. de nem az..


majd a következő életedben nem így állsz hozzá ;) lehet neked még csak az első :)) ki tudja

7. 83e25137af (válaszként erre: 1. - C064fd71b1)
2012. febr. 1. 11:47

hajjhajj ezzel vigyázz


Inkább tényleg szakember mint hogy aztán bepánikolj. Legyn ott valaki aki segít az a tuti!

6. 1560f47887 (válaszként erre: 1. - C064fd71b1)
2012. febr. 1. 09:48
Csak pszichológia. Fogékony vagy, könnyen befolyásolható.
5. Én-Önmagam (válaszként erre: 1. - C064fd71b1)
2012. febr. 1. 08:26

Szia cícuuu!

Nem tudom, hogy ki ajánlotta a CD-t, de azt nem igazán ajánlom, mert alfa állapotban egy olyan ember kell, hogy "vezessen" aki egy éppen akkor "kialakult" helyzetet kezelni tud...

Alfa szinten történik a hipnózis is és ott különböző dimenziók nyílnak meg, ahol nem egyszerű "közlekedni", tehát mindenképpen olyan emberhez fordulj aki jártas ezekben...

Egyébként meg nem kézenfekvő, hogy egy "fura" álom miatt hipnózist kellene alkalmazni...

2012. febr. 1. 01:35
hát ezt csak olyan ízelítőnek kaptam, állítólag jó anyag ami rajta van a cd-n, mert mondtam az illetőnek, hogy eléggé félek az ilyentől, de most megijedtem :( ...beszéltem már szakemberrel, csak rá kell szánnom magam, hogy elmenjek, már ismeri a problémámat is...
3. 2f7db3f503 (válaszként erre: 1. - C064fd71b1)
2012. febr. 1. 01:21

szerintem is "szakértööhöz" menj el.


Nem garantálom, hogy a történetedet ismerve minden happy és napsütés lesz, de kihúzhatja a szálkát. Nekem semmi bajom nem történt, én mindenesetre nyugis voltam.


Ha megmondod, megyei szinten merre laksz, hátha tudok segíteni, mindenesetre privibe tudok küldeni egy pár nevet, hol érdeklöödj, ha nem arra laksz, amerre én csináltam.

2012. febr. 1. 01:05
Ha tényleg érdekel az ilyesmi, akkor ne cd-ről menjen a szöveg, hanem menj el valakihez, aki ért hozzá és tud rád közben vigyázni.
2012. febr. 1. 00:51

Sziasztok! Volt egy fura élményem álmomban, amire valaki azt ajánlotta, hogy menjek el utaztatásra. Tudom, az nem ugyan az mint a hipnózis...

Kaptam egy cd-t, egy hipnózissal... mondom kipróbálom. Nagyon durva volt amikor az ellazítást követően elkezdte. Azt mondta mire csettint vissza megyek egy előző életembe ami fontos a mostani életem szempontjából. Nagyon durva volt, azonnal hirtelen elkezdett gyorsan mozogni a szemem,a szivem nagyon el kezdett dobogni abban a pillanatban ahogy a csettintést meghallottam, de nem láttam semmit, mikor már elvileg kellett volna. Ki is nyitottam a szemem, mert megijedtem ettől az érzéstől. Ez normális, vagy mi volt ez?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook