Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Reinkarnáció fórum

Reinkarnáció (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4
82. gota (válaszként erre: 81. - F772199837)
2006. júl. 20. 08:17
Az, hogy valaki börtönbe kerül, a mai világban sajnos nem jelenti azt, hogy rosszat is tett. Gondoljatok csak a Dalai Lámára, aki nem élhet a hazájában...
2006. júl. 19. 21:57
Miért van az, hogy reiki mesterek rossz útra tévednek? Pl van egy híres ember is akiről tudok, ő több könyvet is írt, az egyiket épp a börtönből.
80. 4726e582cf (válaszként erre: 79. - Emagdi)
2006. júl. 19. 18:08
Értem én :)), de itt mégis negatív volt a történet. Nem tudta a lányzó rámerőltetni, amit akart, bár nem is tudom, hogy az valójában mi is lett volna... De mivel rengeteg időm volt, hisz szabin is voltam, távol is voltam a családtól, így meditáltam, aurából zártam ki és így elkerültem azt, amit akart.
79. emagdi
2006. júl. 19. 16:41
amúgy ez az egész agykontroll-tanfolyam a "nagy össznépi világ-jóság" jegyében zajlott, minden mondat végén ott volt hogy ezt a "nagy közös jó" érdekében teszed, és minden úgy fog történni ahogy az mindenkinek a legjobb. (nekem kicsit too much volt ez a része amúgy). szóval ezért csodálkozom amikor ilyen negatív gondoszkodásokról, önmagának v másoknak való ártásról hallok agykontrollal kapcsolatban.
78. emagdi (válaszként erre: 77. - 4726e582cf)
2006. júl. 19. 16:39

elvileg agykontrollal sem.

nem egyszer benne volt a "programozásban", hogy csak pozitív irányban tudod használni, ha bármilyen negatív, káros dolog érdekében próbálnád, akkor nem működik.

érdemes lenne elmenned a tanfolyamra, és akkor meglátnád:))))

2006. júl. 19. 16:21

Agykontroll!

Csak vigyázzatok, hogy ne fordítsátok más akarata ellen. Sajnos ezt bizony lehet :((, tapasztaltam (rám akart valaki erőltetni valamit, amit ő akart agykontrollal, programozással - nem jött össze neki, meg is haragudott e miatt). Szerencsére a reikivel ilyet nem lehet a másik beleegyezése nélkül. Bár ugye akkor már nem ráerőltetés :), hanem a kérés teljesítése!

76. emagdi (válaszként erre: 75. - F772199837)
2006. júl. 19. 15:58

én elvégeztem a tanfolyamot valamikor télen.

nagyon jó volt, nagy élmény, ajánlom mindenkinek!


persze aztán lustaságomból kifolyólag nem igazán szoktam gyakorolni, de még így is megérte elmenni! tényleg érdemes! (és ez most nem reklám, mert nem kapok jutalékot a beszervezésért:))))))

2006. júl. 19. 15:56

Én az Agykontrollra szavazok. :)

Nagyon szeretném már elvégezni, ugyais apukám elég komolyan beteg (policisztás veséje miatt dializálják), és szeretnék rajta -is- segíteni.

74. emagdi (válaszként erre: 70. - 3b4055e2b2)
2006. júl. 19. 15:55
? lakatlan szigetből azért még van egy pár a földön:))))
73. f772199837 (válaszként erre: 62. - Gota)
2006. júl. 19. 15:54
A Mennyei prófécia írója James Redfield :)
72. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 71. - 4726e582cf)
2006. júl. 19. 14:24
A reikivel már megkaptad a lehetőséget!
71. 4726e582cf (válaszként erre: 69. - 3b4055e2b2)
2006. júl. 19. 14:20

Köszi!


Az agykontroll tanfolyamot kihagyom. Kellemetlen tapasztalatom volt valakivel, aki agykontrolozott, és hála a reikinek és az ott tanultaknak, nem tehetett kárt bennem. Nem irányíthatott kedvére, pusztán akarattal.


De érdekes, amit leírtál. Reikiben is van ilyen (köszi Mókica a megerősítést) :). Ha lesz időm és főként nyugodt perceim, akkor meditálok :).

2006. júl. 19. 13:57
Még csak annyit tennék hozzá, hogy az a lakatlan sziget is össze jönne ha sok jó ember valóban akarná!De bennünk emberekben még nincs akkora tapasztalat, hogy ezt el is merjük hinni!
69. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 67. - 4726e582cf)
2006. júl. 19. 13:54
Nos hát ,csak a saját tapasztalataimat adhatom át egyébként pedig agykontrollos könyvben kell utánnajárni!Mivel már végeztem agykontrollt és reikit, ott megtanultam meditálni és olyan tudatállapotba kerülni/ehhez van módszer/ahol a negatív élményeimet vagy akár a betegségeimet és a jővőben elérni szándékozó célomat szoktam kezelni!Ezek a képességek minden emberben benne vannak, csak elnyomjuk magunkban! Egyrészt a neveltetésünkből adódóan, másrészt a minket körülvevő anyagi és emberi gondolkodás miatt. A lényeg itt a szándék és az akarat, kitartás!Mivel csak ugy Önmagától nem történik semmi igy van amikor hosszabb időt igényel egy-egy programozás/tudatos teremtés/!Ha valaki elfogadja azt, hogy megérdemlem az erőt, egészséget, boldogságot és anyagi biztonságot akkor ezt az életet élheti élete végéig!Érzem, hogy a jó Isten azért adott szabad kezet mindenhez mert ebben felismerhetjük nemcsak a hibáinkat, de a lehetőségeket is arra, hogy rájöjjünk miért érdemes a jó dolgok mellé állni!Ha ez nem igy lenne akkor most sok ember nem bizhatna Önmagában, a szeretetben és a paradicsomban! Amikor emberek azt kérdezik, hogy miért büntet a jó Isten akkor nem néznek mélyen Önmagukba ahhoz, hogy tudják a lavinát maga az emberi faj inditja el!De mindebben az a jó, hogy nagyon sok olyan jó ember van aki még segiti, hogy ez a Föld egyensulyba tudjon maradni!Drága Faw! Te vagy az egyik közülük aki példát és hangot ad annak, hogy az értelmetlen állati vagy bárminemü pusztítás nem helyén való dolog! Hála sok más társunkkal együtt értelmét látjuk a Létnek!Ez az együttes erő is egy tudatos teremtés!És Én tisztelek minden jószándéku Embert!A Javaslatom tehát a könyv megszerzése, vagy a tanfolyam elvégzése. De ha valaki már kicsit is tud meditálni, akkor gondolatban ,pozítivan táplálja azt amit elakar érni!Általában napi 2-3 alkalommal egy nyugodt időpontban.Látod a mostani problémádat amit megszeretnél változtatni és ezután mindig a pozítiv képet táplálod.Az, hogy kinek mikor áll be a változás, az embere válogatja!Ha valaki nem bizik Önmagában akkor hiába várja a változást,mert sajnos a negatív gondolatoknak is majdnem akkora ereje van! Pl. ha pozítivan elképzeled, hogy milyen sikeres vagy, majd ezután azt mondod magadnak, hogy nekem ez ugysem sikerül, akkor nincs értelme a tudatos teremtésnek!Az agykontroll tanfolyam arra is nagyon jó, hogy megtapasztalhasd azt, hogy Te is képes vagy rá! És ezt a saját bőrödön fogod megtapasztalni!Sok sikert lányok!
68. emagdi (válaszként erre: 66. - 3b4055e2b2)
2006. júl. 19. 12:16
hű! ez nem semmi! :)))
67. 4726e582cf (válaszként erre: 66. - 3b4055e2b2)
2006. júl. 19. 12:00

Ez de dúrva :D.


Mesélj csak erről a tudatos tereméts módszeréről? Ez nekem nagyon jól jönne per pillanat :))))).

2006. júl. 17. 11:30
Ez jó! Én is a sportkocsikat szeretem és a sárgát, de jöhet a piros is!Erről jut eszembe! Egyszer a tudatos teremtés módszerével nyertünk egy autót és annak vissza igazolására, /márminthogy az Univerzumnak köszönhetem-e?/a rendszáma az én nevem röviditése volt és a születési évem!
65. 4726e582cf (válaszként erre: 63. - 3b4055e2b2)
2006. júl. 16. 15:39

Nekem is van, volt ilyen "véletlenem", reiki után.


Egy hasonló történet, autóvásárlás közepedte voltam éppen, egyik éjszaka egy sárga sportautóval álmodtam, mi történt másnap? Amikor nézgeltünk az autópiacon, megláttam, pont ugyanazt az autót, ami az álmomban volt. Az lett volna a választott, ha nem kellett volna még rá külön költeni :(.

Aztán másnap szintén egy autópiacon mászkáltunk, egy piros sportosabb autó és a mostani fehér autóm álltak egymás mellett, egyszer pillantottam rá és a rendszáma rögződött olyan szinten, hogy este mikor meséltem anyumnak, hogy milyen autókat láttunk, élből mondtam, a már becenevét is ennek a kocsinak. Véletlen? ... nincsenek véletlenek ugyebár. Másnap megvettük :). Azóta is Gininek hívjuk :).

64. Droma
2006. júl. 16. 12:55

Köszi szépen,majd utána nézek ezeknek a könyveknek.

Mert én is nagyon szivesek ilyen és ehhez hasonló témával foglalkozó könyveket olvasni.Meg úgy általában beszélgetni is a témáról.

63. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 59. - Gota)
2006. júl. 15. 21:04
Ugyebár nincsenek véletlenek! Szombaton egy kedves ismerősöm beszélt a vörös oroszlánról. Ezért mivel már nem csak Te hanem Ő is ajánlotta, biztos van a számomra benne valamilyen aktuális információ, ezért kölcsön kértem tőle a könyvet és nemsokára elküldi!Ez nekem jelzés és talán tanulni valóm is!
62. gota
2006. júl. 15. 14:29
Ja, bocsi, most olvastam, mit írtam, és kicsit félreérthető: a Mennyei prófécia, az nem Vavyen Fable, de hirtelen nem jut eszembe az író neve.
61. gota
2006. júl. 15. 14:28

Persze. Pl Vavyen Fable szinte összes könyvében ugyanígy benne vannak a reinkarációról szóló gondolatai, sőt, az első könyve, amit én olvastam tőle (Varázscsók) az teljesen erről szól. Azt is érdemes elolvasni. :)

Aztán van a Mennyei prófécia, az nekem annyira tetszett, hogy kétszer egymás után elolvastam. Arról szól (szintén regény formájában), hogyan tudjuk fejleszteni önmagunkat, tudatunkat, segít rájönni, körülbelül mi lehet a feladatunk ebben az életünkben. Ez is az egyik kedvencem... :)

És hát természetesen A Kis Herceg, ami az egyik legjobb ebben a műfajban.

60. Droma (válaszként erre: 59. - Gota)
2006. júl. 15. 13:51

Biztosan nagyon érdekes,megpróbálom valahonnan beszerezni.

Sok ilyen témával foglalkozó könyv van,de nem mindegyik jó.Tudnál párat mondani amit te is szivesen olvastál?

59. gota
2006. júl. 14. 09:53

Az egész egy lélek fejlődéséről szól, regénybe ágyazva. Nem egy mai könyv, Szepes Mária elég régen írta már, nem emlékszem pontosan, h mikor de úgy rémlik, mintha a '70-es években jelent volna meg, és asszem már jóval előtte megírta.

Szóval a lényege az, hogy a főszereplő megöli a mesterét az örök élet elixírjéért. Nem érti meg, hogy ez nem azt jelenti, hogy nem fog meghalni, hanem azt, hogy emlékezni fog mindenre. Aztán végigkísérjük az újjászületéseit, a lélek fejlődését több életen keresztül. Nagyon jó könyv, nagyon érdekes, és nagyon olvasmányos is. Érdemes beszerezni, bár elég nehéz, talán antikváriumokban meg lehet szerezni...

58. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 57. - Gota)
2006. júl. 13. 20:12
Sajnos már jó ideje nincs időm az olvasáshoz! Nem olvastam a Vörös oroszlánt , de irhatnál róla egy pár érdekességet ami neked tetszett benne!
57. gota
2006. júl. 13. 13:31

Örülök, hogy itt is vannak olyanok, akik foglalkoznak ezekkel a dolgokkal. :)

Olvastátok a Vörös oroszlánt? Életem egyik legjobb könyve volt... És nemcsak a téma miatt, a stílus is nagyon közel állt a szívemhez.

2006. júl. 13. 11:40

Kedves gota!


Megtiszteltetésnek veszem, hogy olvashattam az írásod! Örülők, hogy ilyen nyitott vagy és kiválasztott!Ugyanakkor Én is ugy gondolom, hogy nem mindig előny ez a képesség.Figyelj magadra, légy hálás és soha ne add ki magad mások gunyólódásának.Mindig csak azokkal beszélj észrevételeidről akik ezt igénylik is!Maradj visszafogott, ugyanakkor figyelj mikor mi a feladatod!Sok sikert az utadhoz!

55. gota
2006. júl. 12. 18:14

Én ösztönösen mindig is vonzódtam ezekhez a témákhoz, és egy csomó mindent ösztönösen tudtam is. Egyszer (lehettem 10-11 éves) Apu egy ilyen témájú könyvet olvasott, és megkérdezte, hogy tudom-e miért láthatatlan és halhatatlan egy ember. Erre azt feleltem, hogy "Azért halhatatlan, mert miután meghalunk, a lelkünk tovább él, és azért láthatatlan, mert'ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan'." Mire Apu azt mondta, hogy neki 40 év kellett ahhoz, hogy ezt megtanulja, én pedig nem felejtettem el azokat a dolgokat, amiket mindenki tud, mikor megszületik, csak később "elfeljti".

Ja, és egyszer Apuval meditált egy látó, miután eljött az egyik munkahelyéről, mert összekülönbözött az akkori főnökével. Kiderült, hogy egyik előző életünkben a főnöke volt az apánk, és Apu az öcsém volt. Egy arab országban éltünk, és az akkori apánk engem leszúrt, őt pedig elkergette otthonról. Én már nem is ismertem ebben az életemben, mégis, mikor kicsi voltam, és mostam a hajam, mindig attól féltem, hogy valaki bejön, és leszúr. Nagyon furcsa és érdekes dolgok ezek. A családommal már több élet óta vagyunk együtt, csak mindig más felállásban. :) Valószínűleg ezért olyan rendkívül jó a viszonyunk.

Másik eset: egy osztálytársammal a Reikről beszélgettünk, és én mondtam neki, h én ugyan ezt sosem tanultam, mégis, ha a családból valaki beteg volt, elalvás előtt kiskorom óta azt képzeltem, hogy fehér fényben áll, én pedig a tenyeremet, amiből fehér fény jön a szívemből odateszem neki, ahol fáj. Mire ő nagyon meglepődött, és "megnézetett" a mesterével, aki azt mondta neki, hogy nekem nagyon sok problémám van (és lesz is)azért, mert a 3. szemem eléggé nyitva van. Azóta megtanultam ezt kezelni, és sokszor segített is, hogy bölcsebben viselkedjek, illetve hogy akkor is meglássam valamiben a jót, amikor ez nagyon nehéz volt...

2006. júl. 12. 11:55

5. történetem: /életfilm/


Valahol Egyiptomban történt./Azóta többszőr kaptam visszaigazolást rá ugy, hogy a látó nem tudta mit láttam az előző életemből./Csendes este volt és szép csillagos az ég.Valamelyik Fáraó idejéből de ez pontosan nem derült ki.Egy kicsi barlangban találtam magam.A ruházatom bőr és ékszerekkel díszitett.Ahogy halladtam a barlang szűk nyilásában, mellettem egy kis csordogáló ér folyt .Ahogy kiértem a barlang végére kitárulkozott előttem egy távoli táj képe, de csak homályosan.Éreztem, hogy ott egy település .Halványan láttam csak a körvonalait.Fájdalmas sóvárgás vett erőt rajtam.Úgy éreztem onnan szakadtam el vagy onnan várok valakit!Ebből az életemből csak ennyit láthattam. Azóta teljesen spontán találkoztam egy látó fiúval akivel szóba elegyedtünk és feltettem neki egy kérdést affelől, hogy lehet-e jelzése annak a jelenségnek, hogy a talpamban van egy nagy dudor ami 4-5 éve jött ki? A fiú azt ajánlotta, hogy meditáljunk és talán megkapjuk rá a választ ha arra szükségem van!A meditáció során Ő két látomást is kapott egyet az akasztásom idejéből/amivel visszaigazolt, hogy a két árulómmal ebben az életemben találkozni is fogok és az egyiket felismerem!/. A másik az Egyiptomi időmből való ahol papnő voltam és itteni életemben ismét találkozom azokkal az emberekkel akiktől tanulni valóm van/azóta találkoztam, velük hastáncolok és nagyon sokat tanulunk egymás által, bár nem a hastáncal kapcsolatban. Most jelen pillanatban különböző betegségek akadályoznak minket abban, hogy eltávolódjunk egymástól! Szószerint kell érteni !Én szivinfarktust, a lányok fellépés után karambolóztak és kisebb nagyobb figyelmeztetések amiért mindig össze hoz a sors minket.Egyébként már egy jó ideje kezdtünk volna szétválni!Nos ez a látó fiú még annyit mondott , hogy amikor papnő voltam és meghaltam, oda varrták állitólag a gyűrűmet /talpamba/ amit a jó szolgálataimért kaptam.Állítólag abban az időben a papnők a Fáraó ágyasai voltak! Akkor érthető miért volt olyan honvágy érzetem ott a barlangban!Ha van kedvetek még ilyen témában beszélgetni szívesen válaszolok !

53. Droma (válaszként erre: 52. - 3b4055e2b2)
2006. júl. 10. 23:16
Igazad van!Köszi
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook