Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Regisztráltam a Netflixre. Két nap múlva töröltem magam,... fórum

Regisztráltam a Netflixre. Két nap múlva töröltem magam,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

19. michelle.r (válaszként erre: 4. - Highlander73)
nov. 1. 20:05
Az egyik legjobb sorozat, amit valaha láttam.
18. Ms_Daisy (válaszként erre: 17. - Timycat)
okt. 31. 20:19
Csatlakozom: Disney+ magasan a legjobb ezek közül. Arra nem sajnálom a pénzt. HBO MAX-om úgy van, hogy volt egy akciójuk és havi 1500 ft-ba kerül. Néha-néha belenézek, ez a pénz még belefér érte. Netflixen a sorozatok jók.
17. timycat (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 31. 19:45

Jólvanezígy / Fókuszcsoport Ádám összeszedte a streaming szolgáltatókat pro és kontra és ha jól emlékszem van amelyik a régi filmekre szakosodott.


Keres rá YouTubeon.


Netflix szerintem is rakás kaki, van Skyshowtime az legalább olcsó de az is 👎 van HBOmax ami szódával elmegy kategória, de az árát nem éri meg, nekem az általunk előfizetettek közül a Disney+ jött be leginkább az is leginkább az ismertterjesztő csatornái miatt, meg mert én Marvel fan vagyok.

16. andi6020 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 31. 19:38
Ha Jean Marais meg Louis de F az igényed, akkor tényleg ne a Netflixre fizess elő 🤣🤣🤣
15. Channa* (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 31. 19:15

De művelt vagy, hogy csak ismeretterjesztő filmeket nézel!


Bár rejtély számomra, hogy mennyivel volt jobb a Púpos vagy a Kellemes húsvéti ünnepeket, mint a mostani netflixen nézhető filmek...

Már nagyon idejét múltak.


Egyébként van egy magyar adó, ahol csupa régi magyar filmeket adnak.

És van több adó az előfizetésekben, ahol szintén nyomják ezerrel az ismeretterjesztő filmeket. Hitlerről, a piramisokról, ufókról, stb.

Ilyeneket valóban nem lehet nézni a netflixen, de elég is az, ami a TV-ben nézhető...

14. Banános Zselé (válaszként erre: 11. - Pasionella)
okt. 31. 16:09
gondolom két napig sokat nézet, akkor biztos jóbban ráért, szabin volt, vagy október 23 stb
okt. 31. 12:12
Tévén is csak a dokumentum, ismeretterjesztő filmeket nézem. Sajnos eltűntek az igazi sztárok filmjei. Alain Delon, Jean Marais, Louis de Funès, Jean-Paul Belmondo, Philippe Noiret, Mireille Darc, Catherine Deneuve, Annie Girardot. És ők csak a franciák. Sehol nincsenek filmek a múlt század szenzációs alkotásaiból.
okt. 31. 10:16
Én remek filmeket/sorozatokat nézek ott és HBO GO-n is. Abszolút nem bántam meg egyiket sem.
okt. 31. 10:14
Két nap alatt frászt se tudtál megtapasztalni milyen filmek vannak ott. Sok jó film van és annál több remek sorozat de ha ennyi türelmed sincs hogy keress jót és találj is akkor jobb is, hogy lemondtad, nézd csak a hulladék tv műsorokat.
okt. 31. 08:42
Hülyeség volt, mert vagy ingyen volt 1 hónapig vagy már kifizetted az 1 hónapot.
okt. 31. 08:29

Nem értem, hogy miért kell állandóan fújjogni valamire.

Nem mindig, de mi pl. nézzük a netflixet, és azért vannak jó filmek is.

Kinek mi a jó és ki mit engedhet meg magának.

Valóban nem olcsó, de ha csak úgy a neten keresget az ember, akkor azért vannak gondok a filmek minőségével.


Mi a netflixen néztük meg sok jó filmet és sorozatot.


Nekünk van netlix, HBO go, Apple TV és Disney előfizetésünk is.


Ha a filmnézésen kívül az embernek van más elfoglaltsága is, akkor teljesen jók ezek a filmnézési lehetőségek;)

8. globus (válaszként erre: 2. - Krisztikrisz)
okt. 31. 07:27
A neten hol? Hogy érted ezt? Bocsi, tudatlan vagyok...mi csak bekapcsoljuk a tv-t és nézzük. Extrákról nincs infóm.
okt. 31. 07:26
Én is szeretem,,bár mostanában elég tré filmek jönnek.
okt. 31. 07:23
Én szeretem! 🤷🏻‍♀️
okt. 31. 05:48
Na olyanom még nincs. Minden más mozi csatornám igen. Nem érzem szükségét.
okt. 31. 05:15

Vannak jó filmek,csak ki kell válogatni!

After Life,mond valamit?

okt. 31. 00:37
Nekem sincs..Barátoknál néha-néha filmezünk rajta meg sok jó dokumentumfilmet töltenek fel rá.Viszont szinte minden megtalálható a mozicsillagon is..
2023. okt. 30. 23:58
Egy-kettő elvétve akad, de hogy előfizessek rá, nem hiszem! A neten is vannak jó Netflix filmek, ki kell válogatni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook