Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Reggeli rosszullétek - nem vagyok terhes! fórum

Reggeli rosszullétek - nem vagyok terhes! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. szept. 8. 13:17

:-)) Lehet, de legalább tesz valamit:-)

Stressz? Hát én nemtudom. Pszichológus rám férne, azt nem mondom, hogy nem, de nem akarom elhinni, hogy ezek pszichés eredetü tünetek. Inkább valami szív gyengeség, vagy nemtudom. Ha magán dokihoz mennék, milyen dokit kell felkeresni ilyen problémákkal?

Neked vannak pszichés problémáid, hogy erre gyanakszol?

Nekem az éjjel le kellet cserélnem a hálóingemet, mert olyan vizes lett a mellkasomon. Ez is összefügésbe van ezekkel a dolgokkal szerintem.

30. Myrad (válaszként erre: 29. - 831ad879a7)
2008. szept. 8. 13:08

Hát ez sokkal inkább stressznek tűnik, én alszom, mint akit agyonütöttek, anyukám viszont ugyanezzel a gonddal küzd... heves szívdobogás stb stb... szeritnem söréttel kéne azt a dokit kezelni, aki kinevet, ez komoly probléma, nem kéne félvállról venniük... ! Egyébként ha találnál egy normális orvost, az elküldene egy pszichológushoz vagy valami, írna enyhe nyugtatót vagy vérnyomás csökkentőt, vagy nem tudom, mert sajna nem vagyok orvos...


Én nem szántam rá magam, mert utálom a háziorvosunkat... köhögésre minden vizsgálat nélkül mandulaműtétet javasolt... szerinted? ezek után kiveteti a szívem, vagy rakat be peacemakert, holott lehet hogy csak fáradt vagyok...

29. 831ad879a7 (válaszként erre: 28. - Myrad)
2008. szept. 8. 12:46

Nem kávézok. Néha reggel megiszok egy tejeskávét, egy cigi mellé, aztán egész nap semmi, se kávé, se cigi. Ez csak azért van, hogy reggel eltudjak menni vcre indulás előtt, de ezután még szarabbul vagyok, és a szívem is gyorsabban dobog.

Este bírsz párnán aludni? Ugy, hogy a füled is rajta van a párnán? Én azt se, mert akkor egész éjjel azt hallgatom, hogyan dobog a szívem. Szerintem ez is összefüggésbe van ezzel, nemtudom, de most ilyenekkel hogyan lehet elmenni dokihoz?

Te még nem szántad rá magad?

28. Myrad (válaszként erre: 27. - 831ad879a7)
2008. szept. 8. 12:31

Szia!


A fülem nekem is dugul, bár ettől nem vagyunk előrébb... 169cm, de az ilyen jellegű adataim a Mérlegelőben...


Kávézol?

2008. szept. 8. 12:27

Szia!


nekem is minden reggel ugyanolyan tüneteim vannak, mint Neked. Szédülök, émelygek, de amit a legjobban utállok, dugul a fülem. Én vettem egy vérnyomásmérőt, hogy ilyenkor mennyi a vérnyomásom, és 120/80!! Egyébként meg 90/50.

nemértem én se ezt az egészet, én is inkább vércukorproblémára gyanakszom, de orvoshoz én se megyek. kiröhög, és kész.

te milyen magas vagy?

26. Myrad (válaszként erre: 25. - Gránátalma1)
2008. szept. 8. 12:21
Én szedtem anno nyugtatókat, de attól sem volt jobb... Egyszerűen nem szeretek napi 9-10 órát lehúzni egy olyan helyen, ami teljesen zárt és ablak egy szál sincs rajta... =S
25. gránátalma1 (válaszként erre: 24. - Myrad)
2008. szept. 8. 12:10
Épp ez az "legyen már vége a napnak... " , tehát valami nem jó,sőt talán semmi sem jó,csak magadnak sem vallod be,ahogyan én sem anno :(
24. Myrad (válaszként erre: 23. - Gránátalma1)
2008. szept. 8. 09:22
Hát nem tudom... =S anyukám is arra gondolt, de egyszerűen nincs min idegeskedni, csak a napi feszültség, miszerint legyen már vége a napnak... egyébként teljesen nyugodt vagyok... szerintem
2008. szept. 8. 09:19
Szia !Szintén ilyen tüneteim voltak ,egy éven át szenvedtem,mire rájöttek,h a stresszes munkám,a sok teher ami a vállam nyomja ,mindennek az okozója .Nem idegeskedsz esetleg sokat?Nekem azóta is nyugtatót,feszültségoldót kell szednem :(
22. Myrad (válaszként erre: 21. - Zizisicc)
2008. szept. 8. 09:13
Igen, én is erre gyúrok... jó lenne leszokni a kávéról... =)
21. Zizisicc (válaszként erre: 20. - Myrad)
2008. szept. 8. 08:56

Nekem mondhatod, én egyáltalán nem kávézom(csak igen ritka kivételes esetben, és kivételes társaságban :oD), még fősulis koromban egytől is fejre álltam. Szabályos szorongásos rohamaim lettek tőle. :o(

Én inkább teával "ébredek". :o))

20. Myrad (válaszként erre: 19. - Zizisicc)
2008. szept. 8. 08:37
Hát mostmár egy kávé és egy tea, de én nem bögrés kávét iszok, csak kis csészével, olyan aranyossal, amilyen nagyanyáinknak volt anno =) abból kettő fel sem tűnik =)
19. Zizisicc (válaszként erre: 18. - Myrad)
2008. szept. 8. 08:22

Szóval reggel 2 kávéval indítasz? :o)) Nem semmi! De gratulálok, hogy rájöttél, és nincs baj. :o))



Hát, attól függ melyik szakasz érintett.

18. Myrad (válaszként erre: 16. - Zizisicc)
2008. szept. 8. 08:19

áh, menet közben kiderült, vérnyomás, sok a reggel 2 kávé, felnyomja a vérnyomásom... most csak egyet ittam és semmi baj...


Egyébként igen, emésztési is okoz puffadást, de az ilyen "puffadások" általában nem ott fájnak... nekem legalábbis, de ez lehet egyénfüggő

17. Zizisicc (válaszként erre: 15. - Ani2)
2008. szept. 8. 08:16
Biztos, hogy nőgyógyászati és nem emésztési probléma?
16. Zizisicc (válaszként erre: 14. - Myrad)
2008. szept. 8. 08:15
Ma mész orvoshoz?
15. Ani2 (válaszként erre: 14. - Myrad)
2008. szept. 8. 08:10

Szia

2 hete kezdődött, akkor nem is nagyon érdekelt mert akkor tájt kellett megjönni,de most már 1 hete h elmúlt és olyan tünetek vannak mint mikor megvan. Nem tudom mitől lehet, jobb ha elmegyek nőgyógyászhoz.

14. Myrad (válaszként erre: 13. - Ani2)
2008. szept. 8. 06:24

Nem lehet, hogy meg fog jönni? Nekem előtte két héttel szokott ilyen lenni, görcsöl a hasam időnként és felpuffadok, de tényleg, mint aki terhes...


Mikor kezdődött ez?

13. Ani2
2008. szept. 5. 20:40
Sziasztok! Az mitől lehet, h a hasam fel van fújódva, olyan mint ha terhes lennék (meg is jegyezték, de nem vagyok az!!) és kisebb görcsöt érzek mint mikor megvan. Mért van ez?
12. Myrad (válaszként erre: 11. - Zizisicc)
2008. szept. 5. 11:50
úgy lesz =) köszönöm szépen a biztatást, nagyon nagyon aranyosak vagytok... =)
11. Zizisicc (válaszként erre: 10. - Myrad)
2008. szept. 5. 11:49

A névvel még valóban ráérsz! :oDDD


Csak bátran, előre!

10. Myrad
2008. szept. 5. 11:46

Nagyon aranyosak vagytok, hát nincs más hátra, mint előre, hétfőn doki...


Zizisicc, a cukrommal születésem óta bajok vannak, arra is gondoltam, és a vérzésekről is hallottam, mármint a terhesség alattiról...


Bár azért még nem gondolkozok a nevén =)

2008. szept. 5. 11:39

Hát, nem is olyan ritkán, az is előfordul, hogy a terhesség első néhány hónapjában még megjön. Szóval, ha nem vagy tuti biztos a védekezési módszeretekben, nézhetsz egy tesztet is.


Persze az alacsony vérnyomásba is belefér a szédülés, sőt lehet alacsony a vércukor szinted is.


És lelki probléma is válthat ki szédülést, émelygést.


Kezdd a dokival!

8. Obsoleta (válaszként erre: 1. - Myrad)
2008. szept. 5. 11:38
Szia! Lehetséges,hogy valamilyen hormonális gondod van.Azt vérvételből meg tudják nézni,utána pedig szakorvos dönt,hogy mi legyen,úgyhogy nem lehet olyan pikk-pakk kibeleztetni! :) Ha vérnyomás gondod van,az is csak tünet,jobb,ha megtalálják az igazi okot.Nehogy később,ha babát szeretnétek gondok adódjanak.
2008. szept. 5. 11:35
hát, van egy másik doki, aki "nagyon jó orvos", ha kézfogásnál a markodba hajtogatsz egy 5ezrest, ha 10ezer van nálad, lehet már meg is vizsgál, egyébként közli, hogy ő is szokott beteg lenni... aki igazán jó orvos lenne, az meg nem vállal beteget, mert a háromnegyed város nála van... marad ez, a rossznál jobb, de a jónál... mindegy, ez maradt... olcsóbb, mint az 5ezreses doktorúr
2008. szept. 5. 11:33

Szerintem alacsony. Én akkor voltam így, mikor 18 évesen rászoktam a cigire, 70/50 volt a vérnyomim, alig bírtam felkelni.:P


Ha ennyire rossz a kapcsolatod a dokival, miért nem váltasz? :O

2008. szept. 5. 11:11

Hát, lehet összekapom magam... csak ne félnék ennyire az orvosunktól... =S mindegy, erős vagyok, megnézetem =)


Köszönöm a tanácsot!


Jah, még egy kérdés: magas vagy alacsony lehet a vérnyomásom szerinted?

2008. szept. 5. 11:09
Szerintem ez vérnyomásprobléma lehet. De nem vagyok orvos, én a te helyedben elmennék kivizsgálásra!
2008. szept. 5. 11:07

Hát igen... gondoltam a fáradtságra, ezért vettem be nyugtatót tegnap, bár csak egy szemet, mivel nem szedek aktívan semmit, gondoltam, az majd talán segít, de azt leszámítva, hogy nyugodtan végigaludtam az éjszakát, nem sok minden változott... a múltkor ez a dolog addig fajult, hogy elájultam. Bedugult a fülem, hányingerem lett, de olyan, hogy már tényleg majdnem hánytam és összeestem... de egyelőre még mindig jobban félek a háziorvosunktól...


Furcsa módon, mint említettem, a terhesség tünetetit produkálja a szervezetem, de nem lehetek terhes...

2008. szept. 5. 11:04
Talán a vérnyomásoddal lehet probléma, nem? Ilyesminek elég sok oka lehet szerintem.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook