Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... ❯❯
10623. Kör0
2017. márc. 12. 06:48
A fórum címe - Reg-enor Tapasztalatok! Legyetek kedvesek privátban bandázni, ott megbeszélhetitek bölcs meglátásaitokat.
10622. gbabi50 (válaszként erre: 10621. - Ade2e414b4)
2017. márc. 11. 19:02
Van aki meggondolja mire adja ki a penzet. Erdekes hogy egyesek ott latnak hatso szandekot ahol egyaltalan nincsen de ami kiszurja a szemuket azt nem akarjak eszrevenni.
10621. ade2e414b4 (válaszként erre: 10618. - Magneto)
2017. márc. 11. 12:40
Egyetértek, ez így teljesen logikus következtetés.
10620. beuska88 (válaszként erre: 10616. - Kör0)
2017. márc. 11. 11:44

Szia. Nem tudom, mennyire fog beválni az „illat evés” ha borról van szó, remélem nem fog a fejedbe szállni :)

Nekem a tavaly meggyűlt a bajom, mert az utolsó hónapom úgy telt, hogy mindig piros borral álmodtam. Nem értettem igazán, hogy mi a csoda van velem, mert amúgy nem vagyok nagy ivó (a hűtőszekrény ajtaja tele van több éves italokkal, annyira nem fogy nálunk). Amikor abbahagytam a diétát, az első dolgom az volt, hogy ittam fél pohár piros bort. Viccelve szoktam mondani, hogy olyan érzés volt, mintha alkoholista lennék, annyira kívántam napokon keresztül.

10619. beuska88
2017. márc. 11. 11:33

Sziasztok. Én tavaly csináltam a kúrát, nekem bevált, bárki bármit is mond.

Szoktam olvasgatni a fórumot, csak hát elment a kedvem, hogy bármit is beírjak, mert már kezdett „magán fórum” lenni. Örülök, hogy néhányan visszatértetek és újak is kezdenek írogatni.

Két hét múlva én is kezdek, már meg van a „varázsital”. Szép napot mindenkinek!

10618. Magneto
2017. márc. 11. 11:32

Nagyon sokat írtatok, tetszik, rengeteg infó van terítéken, át is böngésztem futólag ki mit tett hozzá, szerintem nincs gond a provokátorokkal, mert kérdéseket vet fel és legalább van esély átgondolni mérlegelni mit is akar az ember, kell ez nekem valójában? Pro kontra dolgok mindig jók, elég nagy baj lenne a világgal ha mindent amit az orrunk elé tennének, gondolkodás nélkül elfogadnánk... talán ezért is van ennyi fejetlenség.

--------------------------------------------

Aki irta hogy fent van minden szlovákul, küldene linket is - szlovákul az összetevőkről? Recepteket, a szokásos dumát én is megtaláltam, lehet nem voltam elég alapos. Köszi!

--------------------------------------------

Átbeszéltem a kezelőorvosommal mi legyen a sorsom, én azért kezdtem el érdeklődni az egész téma iránt, mert akad egy két egészségügyi problémám/meddőség,visszatérő vírusos,gombás fertőzések, gyomorpanaszok stb./ amin nem tudunk átlendülni... úgyhogy diétázni kell, ugorjak neki a candida diétának, vagy a Macingova diétának. Kaptam pár javaslatot. Igy kerültem a honlapra, néztem pár Szigfrides videót és szimatoltam a téma után, hogy mi a tuti.

-----------------------------------------

Előadtam a dokinak a Regenoros ötletet, átbeszéltük az összetevőket, ő mit gondol mit javasol,a konzultáció után arra jutottunk, hogy a ketogén diéta nagyon is jó ötlet a meglévő kezelésem mellé, de a löttyre nincs szükségem, tejsavó nélkül is menni fog, szóval megspórolok havi 2x20 eurót. Csak ne legyek csacska hogy a zsír mellé szénhidrátot is párosítok. Én megkaptam minden kérdésemre az egyértelmű választ.

10617. asparagus (válaszként erre: 10614. - Páfrányfenyő)
2017. márc. 11. 07:32
Köszönöm, igyekszem :)
10616. Kör0 (válaszként erre: 10612. - SafiCs)
2017. márc. 11. 06:16
Szia :) Köszönöm :) a jó tanácsot is, megpróbálkozom ezzel az illat "evéssel" :) hátha könnyít a kísértésen :) Gratulálok apukádnak - anyukámat szeretném rávenni, rávezetni, hogy kezdje el a kúrát, de mindig arra hivatkozik, hogy már 67 éves. Nagyon sok problémája van - ízületek, vérnyomása, szív-koszorúér, és sorolhatnám. Ő is a gyümölcsökre hivatkozik, hogy nem tudná elhagyni - szokása, hogy egy étkezést gyümölccsel vált ki. De annyit elértem eddig, hogy áttért a zsírral főzésre, és a kenyeret pirítva eszi. Ezt kb. karácsony óta, mert látta rajtam az eredményt. Talán, ha hagyok még egy kis időt neki, nem tukmálom, csak látja a javulásokat, akkor meggondolja magát :) További Regenoros Szép Napokat Neked :)
10615. Kör0 (válaszként erre: 10613. - Páfrányfenyő)
2017. márc. 11. 06:00
:) Nagy a jó Isten állatkertje, de úgy látszik, valaki nyitva hagyta a kaput :) vagy túl alacsonyra építették a kerítést :)
2017. márc. 10. 23:33
Kedves aranyos ASPARAGUS és JGAABOR! Nem hallottatok róla, hogy ahol nem rakják ki a kapu elé rendszeresen a csontot, oda nem szokik oda a kutya? Nem szabad oktalan gondolatokra reagálni. Arról már nem is szólva, hogy egy marketingesnek tudnia kellene, hogy a marketing egyik alapszabálya, hogy a konkurrencia termékének ócsárolása nagyon nem ajánlott dolog. A jó tapasztalatoknak örüljünk, a kérdésekre válaszoljunk, a kötekedőn pedig nézzünk keresztül!
10613. páfrányfenyő (válaszként erre: 10403. - Kör0)
2017. márc. 10. 22:27
Vannak még fogadatlan (vagy fizetett?) prókátorok. Ezek még életükben nem voltak bálban (tán nem engedték be őket?). Ott ugyanis ha nem tetszik a zene, akkor nem táncolnak.
10612. SafiCs (válaszként erre: 10608. - Kör0)
2017. márc. 10. 13:33

Gratulalok, szep eredmeny az egy ev !


Igazabol a gyumolcs most nem olyan nagy kisertes nekem. Szamomra a regenor mindig arrol szolt, hogy kotok egy kompromisszumot magammal. Imadom a tejtermekeket, joghurt, kefir, turo (turo-rudi) valamint az elmult evekben husparti is lettem.

Szoval a regenorral ehetek hust, ehetek rizst es fogyni fogok, jol erzem magam cserebe nem eszek tejtermeket gyumolcsoket. Ilyen egyszeru. Ha kisert csak arra gondolok, hogy az most nem az enyem, majd amikor eljon az ideje es kesz.

Emlekszem voltunk baratokkal vacsorazni egy magyar etteremben es nagyon megorultunk, hogy volt Tokaji aszu.

En kertem, hogy rendeljenek egy uveggel - az egyik baraunk szulinapja volt- es szetosztottak.

En is kertem egy kicsit es kb egy oran keresztul szagolgattam. Nagyon huJenek neztek, de eszmeletlenul jol esett. Szinte ereztem az izet. Erre regen azt hittem volna, hogy csak kinzas, de ha tudod, hogy nem fogsz enni/inni belole es ugy szaglaszod akkor segithet. Nekem neha bevallik, de Nutellat pl nem szagolgatnek mert azt aztan ki nem venne senki a kezembol :)


A gyumolcsokrol meg annyit, hogy Edesapam is regenorozott mar ketszer, most csinalja harmadjara. Az elso kuram sikere alapjan allt neki, nagyon tetszett neki a szallonas rantotta otlete dieta alatt. Szoval o peldaul a masodik kuraja alatt minden nap megevett egy almat.

Tudta, hogy csalas, de nem buntudattal ette hiszen eldontotte, hogy "ez jo az o testenek"'. A fogyasa azonnal megallt, de nagyon jol erezte magat, energikus volt a kuratol es bizony o alma nelkul nem akarta csinalni.

Amiota regenorozik eskuszom, hogy fiatalodik!

Sajnos felevente talalkozunk igy szembetuno a kulonbseg, de egyszeruen hihetetlen. Nemreg volt 60 eves es elment a korzetihez. Az orvos azt mondta bar mined 60 eves ember ilyen fizikai allapotban lenne. Elmondasa szerint az atlag 40 evesek sokkal rosszabban vannak.

Szoval mondhat aki amit akar en iden felreteszem az epret es iszom a kis lottyimet ;)

10611. gacslilla
2017. márc. 9. 20:41
Hát igen... legalább vagyok olyan szinten, hogy végre megértetted velem, hogy a Regenor= tejsavó. Ez nagy lépés a szintemnek. Csók: Lilla ;)
10610. ade2e414b4
2017. márc. 9. 19:38

asparagus...Erre mit lehet mondani... Egyfelől ironikus is, másfelől nagyon szomorú. Tápkieggel kereskedsz és közben annyira fogalmatlan vagy a témában, hogy nem tudsz különbséget tenni két teljesen eltérő termék között (80% fehérje vs. 0,3% fehérje?!) ráadásul ezt büszkén reklámozod is. Így születnek aztán a csodák...



10602. jgaabor: Örülök, hogy tárgyilagos maradtál. Igen, pont ez a véleményem. Annyit pontosítanék, hogy ez nem hit kérdése, tényeken alapul, ahogy már írtam.


Kár, hogy a későbbi hozzászólásodban ismét eltértél a tárgytól, az említett oldalakhoz semmi közöm nincs, felesleges volt...Lehet, hogy van aki bóknak venné ha testépítőnek nézik, engem sosem vonzott az a sport.

10609. Kör0
2017. márc. 9. 19:00
Üdv - A regenorban az a különleges, hogy elsődlegesen a közérzetet változtatja meg. Már a kúra kezdetén a 3-5 nap elkezdi érezni az ember a változást - súly még nem mozdul lefelé, tehát nem beszélhetünk fogyásról, hanem belső szerkezeti átalakulás van, hogy valami pozitív folyamat indult be a szervezetben. Nekem 1 évvel ezelőtt olyan sokízületi gyulladásom volt, hogy gyógyszerek mellett is vonyítani tudtam volna - és minderre azt mondta a reumatológus, hogy mozogni kell, nem zabálni. Alig ettem, a zsíros ételeket meg egyenesen kerültem - 1 hónapban 1 napot engedtem magamnak, amikor a "disznóságok" lehettek az asztalomon. Aki esetleg nem hiszi, olvassa vissza a fórumot 2016 februárig - folyamatosan írtam az észrevételeimet, tapasztalataimat. Az ízületi gyulladásom folyamatosan csökkent, a fogyásom írgalmatlanul lassan ment, ha 5-7 kg lement júniusig akkor sokat mondok szerintem - Júniusra a gyulladásom olyan szintre csitult, hogy nem kellett gyógyszereket szednem, és csak ekkor kezdtek olvadni lefelé a kilók, egész szeptemberig 16 kg ment le, decemberig (szilveszterre átléptem a bűvös -20 kg) Ha valaki azt állítja, hogy tejet is lehet inni a regenoros "tejsavó" helyett, akkor vegye legalább a fáradtságot, hogy a fórum legelső beírásaitól kezdve visszaolvassa a tapasztalatokat, aztán lehet gondolkodni, hogy a "tejsavós" regenor miért használ, és a sok sok ember aki napi szinten iszik tejet, miért nem számol be hasonló eredményekről. Annak idején én eredeti tehén tejet ittam, nem a bolti büdös löttyöt amit dobozos tejként adnak el - mégsem gyógyultam. A regenor beindítja a szervezet belső "fertőtlenítő" funkcióját azzal, hogy az epetermelést természetes működési folyamatára serkenti, kiegészítve a zsír hatásával. Erre még nem találtak fel - nem is fognak szerintem - szintetikus gyógyszert, mert akkor nagyon, de nagyon sokan gyógy- illetve regeneráló folyamatokat tapasztalnának magukon (mert úgye nem jelenthetjük ki, hogy a regenor gyógyít :) Imádom az eredeti tehén tejet - viszont, ha választani kell, most még a regenoros kupicámat választom :)Csak az tudja mit is jelent ez igazán, aki végig TAPASZTALTA a betegségeinek változását a kúra hatására - és nem a csodaital mottóra lett hite az embernek, hanem meggyőződésből. Nem kívánok senkinek betegséget, mert hiszek benne, hogy a sors bumerángként visszaadja, de tegye össze a két kezét, és adjon hálát a jó Istennek az, aki egészséges, és a pohár tejre szavaz ... Szerintem ezt értitek :) Regenoros Szép Napokat Mindenkinek :)
10608. Kör0 (válaszként erre: 10589. - SafiCs)
2017. márc. 9. 18:30
Szia :) Gratulálok :) és a lehető legjobbkor írtál :) Februárban volt egy éve, hogy elkezdtem a regenort - jó pár eredményt elértem, de sajna kilengtem január-februárban, de folytatni akarom, mert van még mit dolgoznia rajtam, nem merem abbahagyni, mert félő, hogy nem kezdem újra - de közelít a nagy kísértés, az eper szezon :( Hogy bírtad ? Volt valami spéczi trükköd, hogy átvészeld a gyümölcsök csábítását? Köszi előre is :) Regenoros Szép Napokat :)
10607. gacslilla
2017. márc. 9. 18:14
Szerintem ezt fizetik erte...
10606. jgaabor (válaszként erre: 10584. - Andika751)
2017. márc. 9. 18:11

Hogy azért működjön a fórum eredeti céljának megfelelően is (avagy amint látom erre nem kaptál választ):


"De vajon ebbe belejátszott volna, ha tejtermékeket is fogyaszt mértékkel?"


Sose derül ki vszleg. Az emberek többsége vszleg rosszul érezné magát, illetve esetleg megállna a (fogyási, vagy egyéb) folyamat ha bizonyos tejtermékeket fogyasztana a kúra alatt - ezért tiltva vannak.


A tejben szerintem amúgy a laktóz mellett még a tejsav is erjedésre alkalmas - én már csak ezért se kísérleteznék vele.

Persze kinek hogy tetszik.

10605. asparagus (válaszként erre: 10604. - Jgaabor)
2017. márc. 9. 17:27

Ja, igaz!! :)

Akkor mellélőttem ;)

:D

10604. jgaabor (válaszként erre: 10603. - Asparagus)
2017. márc. 9. 17:23

Énszerintem ő nem azonos LifeTilt-el, pont hogy azt is lejáratni próbálja:


[link]

[link]

[link]


Amúgy meg nem testépítő és nem személyi edző. :)

10603. asparagus (válaszként erre: 10602. - Jgaabor)
2017. márc. 9. 17:05
+ van egy termék, ami roppant sikeres, a mutatók egyre csak felfelé mennek, mivel a terméken fel kell tüntetni az öszetételt, nosza, gyártsunk mi is egyet, ha már ebben ekkora üzlet van..és ezt a másikat sehogyse akarják megvenni, pedig meg a marketing ezerrel, amazt pedig viszik mint a cukrot, marketing nélkül is...na, akkor gyorsan járassuk le amazt..
10602. jgaabor (válaszként erre: 10600. - Gbabi50)
2017. márc. 9. 16:44

Az ő mondanivalójának a lényege:

regenor=tejsavó=tej


A kérdései azt feszegetik, hogy miért nem hisszük el, hogy ha a laktató, magyaros ételek mellé regenor helyett tejet innánk, attól is ugyanúgy lefogytunk volna (+ az egyéb elmúló panaszok).

Azért nem hiszünk ebben, mert szerintünk regenor =/= tej.

Hogy miért hiszünk abban hogy az előírt étrend+regenor kombinációavl le lehet fogyni, arra az a válasz, hogy tapasztaltuk.

10601. Meli76 (válaszként erre: 10600. - Gbabi50)
2017. márc. 9. 16:30
Nem tántorít el, de elsőre is megértettük a kételyeit. Nem kell naponta 40* megírni.
10600. gbabi50
2017. márc. 9. 16:26
Nem ertem miert olyan zavaro ha valaki mas velemenyel van es kerdeseket tesz fel? Ez eltantorit titeket a hitetekben? En ha hiszek valamiben aztan mondhat barki barmit engem nem zavar.
10599. asparagus
2017. márc. 9. 15:14
10598. ade2e414b4 (válaszként erre: 10595. - SafiCs)
2017. márc. 9. 14:22
Sajnálattal, de tudomásul veszem, hogy nem szeretnél válaszolni a hozzászólásomban feltett kérdésemre, és tiszteletben tartom ezt.
10597. jgaabor (válaszként erre: 10595. - SafiCs)
2017. márc. 9. 14:22

:DD


Irigykedek, én soha nem tudtam ilyen frappáns lenni.

10596. jgaabor (válaszként erre: 10583. - Ade2e414b4)
2017. márc. 9. 14:19

Hát akkor ne hagyd hogy találgassak, írd meg bátran ide, hogy mi az igazság.


Ne szégyelld, és különösen ne gondold, hogy felesleges az info: ez lenne ugyanis az a szakértelem, amelyre támaszkodva el kéne hinnünk, hogy át vagyunk verve.

Egyelőre viszont még nem hittük el.

10595. SafiCs (válaszként erre: 10591. - Ade2e414b4)
2017. márc. 9. 14:15

Biztos vagyok benne, hogy semmi rosszindulat nincs benned eppen ezert kerlek ra, hogy hagyd el ezt a forumot.

Egy ertelmes ember benyomasat kelted a fogalmazasod es az erveleseid kapcsan.

Ezert nem ertem miert pazarolsz ennyi energiat erre. Egy szakmat kitanultal volna ennyi ido/energia raforditasaval.

Sajnos mi vagyunk azok az emberek akik hasznaljak, szeretik ezt a szert es itt akarunk errol beszelni.

Te nem szereted, mert csak tejsavo.

Nem tudsz minket meggyozni, mert mi butanak szulettunk vagy azza valtunk az evek alatt (talan a tejsavo teszi).


Viszont -es ez a nagy fordulopont- mi tenyleg szeretnenk errol beszelgetni, esetleg receptet megosztani mert sokan furan neznek rank, hogy mi ezt az utat valasztottuk de itt nem. Itt ttudunk (tudtunk) errol beszelni.


Szoval bizonyitando, hogy nincs benne rosszinudlat legyel olyan kedves es hagyj minket butulni itt.

Igerem neked a honap egy altalad valasztott napjan mindig beirom majd, hogy uzened ez csak tejsavo ha ezzel ugy erzed nem ert veget a missziod.

10594. jgaabor (válaszként erre: 10585. - Panek)
2017. márc. 9. 14:14

Kérlek, hogy nézd el ezt, mi itt ugyanis a regenor-ról beszélgetünk.


Ennek a témának sok dimenziója van. Én magam nem főzök, illetve mivel egyedül én csináltam a kúrát, így mástól se vártam el, hogy főzzön nekem.

Vagyis nekem a recept tippek szoktak többnyire indifferens témák lenni. De nem zavar, átugrom azokat a hsz-okat.


Ez van...

❮❮ ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook