Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


93. 94e6ec2939 (válaszként erre: 92. - B.ary)
2010. márc. 10. 16:15

Hu koszi. Meg csak keszulok ra, uton van a "cucc".

Amugy ez a dieta azert gaz nem? Nekem a tejtermekkel lehet gondjaim lesznek...:)

92. b.ary (válaszként erre: 91. - 94e6ec2939)
2010. márc. 9. 17:39
kávét lehetőleg feketén,ha nagyon nem megy akkor édesítővel,tojást bármilyen formában fogyaszthatsz!kitartás!
2010. márc. 9. 14:31

Sziasztok,

Tudja valaki, hogy a kv-t ill tojast lehet-e inni ill enni a kura alatt?

90. pimpike66 (válaszként erre: 89. - Sagota)
2010. márc. 5. 10:20

Sziasztok!


A 4 hónapot mindenképpen végig kell csinálni, de ajánlott a 6 hónap. Legalábbis nekem ezt mondta a feltaláló. Bármilyen kérdéssel fordulhatsz hozzá, kedvesen és türelmesen válaszol a kérdésekre. A telefonszáma rajta van a tájékoztató füzeten.

89. sagota
2010. márc. 4. 17:45

Sziasztok,


én tényleg a méregtelenítés miatt kezdtem bele és csinálom, de mégis a fogyás a látványos változás, azt hogy a szervezetemből ürül a méreganyag azt is észrevettem.


4-6 hónapot javasoltok mint kúra, szerintetek miből tudhatom hogy most elég, csak mert így döntöttem? vagy nem fogysz mert nincs már benned méreganyag vagy mi? Vagy kivel konzultáltatok hogy milyen hosszú legyen a ti kúrátok? Én most kezdtem el a 3. hónapot, de nem tudom meddig akarom csinálni...

köszi

88. hokica
2010. márc. 1. 18:58
Kosz hogy megosztotad a tapasztalaid,en is csalan kiuteses alergiaval kuzdok hat nagyszeru lenne ha elmulna.
87. sagota (válaszként erre: 86. - Hokica)
2010. febr. 24. 09:13
én is úgyan így voltam ezzel. Amikor először megkostóltam ...pfuuuu... de szeritnem már az első hét végére megszoktam, már nem érzem rossznak. Szerintem te is hamar hozzá fogsz szokni, csak tarts ki :)
86. hokica
2010. febr. 24. 08:49
sziasztok,nem tudom hogy birjatok megini mert nagyon rossz.de ha mar nekifogtam vegig csinalom de az ize borzalmasd.
85. sagota
2010. febr. 23. 10:09

Sziasztok,

úgy néz ki a fogyás lassul, de ennek nem a bűnözés az oka, szerintem szimplán annyi hogy már nincs annyi anyag ami ürülhet... ami jó hír, tényleg nem s-es méret a cél, inkább csak az hogy jól érezzem magam, és ezt már elértem. Csak ha beindul a fogyás úgy megörül az ember és többet akar :) de nagyon elégedett vagyok már ezzel is :):):)

Annyira jó olvasni hogy ez tartós eredményt hoz. Remélem nekem is így lesz, még kb 1/2-1 hónapig akarom csinálni, akkor leszek kész a 3 hónappal, és szerintem az már jó:)

Még a sport az amit rendszeressé kéne tenni az életemben, és dolgozom is rajta :)

2010. febr. 22. 17:38

Sziasztok!

Én már végig csináltam a Reg-enor kúrát. Január 29-én járt le a 4 hónap. Azóta is próbálom tartani az étkezési előírásokat, de pl. tejfölt, sajtot eszem, de csak ételbe főzve, vagy sütve. Eddig még egy deka sem jött rám:))) Ha néha-néha "bűnözik" az ember, de a következő naptól ismét betartja a kúrát, semmi probléma nem lesz.

83. sagota
2010. febr. 19. 10:17

sziasztok, hogy haldtok?

Nálam megállt a fogyás...pedig még kellene pár kiló minusz, remélem ez csak átmeneti állapot ...


Van valaki/ vagy ismertek olyat aki már túl van ezen a kúrán? Mennyire tartós a fogyás? Mi az amit továbbra is meg kell tartani miután abbahagyod a reg-enor ivását? nekem sajnos gyengéim a tejtermékek, így azokról nem akarok egy életre lemondani. Félek hogy ha abbahagyom visszajönnek a kilók... Mi a tapasztalat?

82. hokica
2010. febr. 17. 08:30
Kosz a biztatast.A jovoheten megveszem.Moszt a 13naposnak fogtam neki csak a korgo gyomrom nem birom igazan.Ha ez lejar nekifogok a reg enornak.
81. hokica
2010. febr. 15. 20:31
Sziasztok.En is neki kellene fogjak ennek a fogyi kuranak de nem igazan bizok a hatasaba.Sok kurat kiprobaltam de nem volt igazan nagy eredmenyuk.Kerlek segicsetek,hogy ra vegyem magam es nekifogjak a kuranak.Felek nekifogok es ez se hasznal,nem tudom mit tegyek.SEGICSETEK
80. sagota (válaszként erre: 75. - B.ary)
2010. febr. 15. 15:24
milyen teát iszol mellé? A pattanások teljesen normálisak, sajnos, az én kozmetikusom is megjegyezte hogy ezen túl kell lenni...
79. sagota
2010. febr. 15. 15:20

sziasztok,


a fogyás most nálam is stagnál, illetve lehet hogy csak nem olyan gyors mint reméltem, most heti max 1/2 kiló megy le, de nem csüggedek mert ami lement az eddig pont onnan ahonnan kellett volna ( úszógumi :) ).


Kajaötleteket én is várok. Nekem főleg az okozza a problémát hogy nincs időm főzni, és a melóba ha kiugrok venni valamit, akkor abban tuti van olyan aminek nem kéne... de amikor főztem husokat csináltam rizzsel és céklával. Én szeretem is és a diéta szerint is ehet pl. a hagymásrostélyos, vagy lecsós szelet. Ha édességről van mint már annyiszor irtam nekem a zabkása nagyon bejött:)

78. ALEXA224 (válaszként erre: 74. - Sagota)
2010. febr. 15. 11:25
Sziaa! :) Már sikerult hozzá szoknom, már megvan a kovetkezo uvegem is :) Csak remélem tényleg le fogok tudni fogyni!
77. b.ary (válaszként erre: 76. - ALEXA224)
2010. febr. 12. 13:29
Sajnos a kilók nehezen indulnak el,bár nekem elég hamar ment.viszont most nekem is stagnál.inkább centiben mérd le,az jobb.és hát ha jól végig gondoljuk ,biztos van méreganyag amit ki kell takaritania!és nem megy egyik-napról a másikra!de nem szabad feladni!!!
2010. febr. 11. 20:35
Sziasztok!Hát én most vagyok a második hetemben, de eddig még a mélreg nem igen megy lefele, az nem gond?
75. b.ary
2010. febr. 11. 19:32
sziasztok!ötleteket várok,hogy ki miket szokott enni!és érdekelne ki hogy áll a méregtelenitéssel?én még iszom mellé egy teát is,soha ennyi pattanásom nem volt ,mint most.kozmetikusom mondta tisztulok.
74. sagota (válaszként erre: 73. - ALEXA224)
2010. febr. 8. 16:52
hogy megy a kúra? sikerült hozzászoknod? remélem igen:) nekem a hétvégék a legnehezebbek, persze akkor ha nem otthon vagyok és nincs időm főzni. Tényleg ti ilyenkor mit szoktatok enni?
2010. febr. 4. 13:25
Én ha éhgyomorra iszom, akkor is éhes vagyok, nekem nagyon fontos a reggeli, mert ha nem eszem akkor nem érzem magam jol. Én is csini akarok lenni nyárra vagy még hamarabb :) mondjuk én 20kg nem szeretnék leadni, mert akkor csontváz lennék :) Koszi a biztátást. :) Nektek is kitartás. Ugy érzem már egyre jobban birom! :)
72. sagota
2010. febr. 4. 11:17

én nem bírom ki napi 2 étkezéssel pedig fogyasztom már egy ideje (5hét). Én azt vettem észre hogy kevesebbet eszek, de nem hagyok ki főétkezést.

Nekem az első hét volt furcsa,az átállás más ételekre. Én sajnos eléggé nassolós vagyok, és erről volt nehéz leszokni.

Szerintem hamar hozzászoksz. Kitartást!

71. b.ary (válaszként erre: 70. - ALEXA224)
2010. febr. 3. 20:04
én reggel éhgyomorra iszom meg az első 10ml.és nem vagyok éhes délelött,szóval én csak 2szer eszem,ha birom,mert néha nagyon éhes vagyok.most fogunk jobban fogyni,mert fogyó hold van.legalábbis nálam számit a holdállás is.vannak napok mikor nagyon neház,de ki kell birni,mert nyárra csini akarok lenni,legalább 20 kg kevesebb!
2010. febr. 3. 11:48

Háromszor eszem naponta, piritott kenyerte szoktam pástetommal, szalonnát, tojást, tegnap babot ettem.

Talán ma már jobb a helyzet :) Ma van a harmadik napom, elég nehezen aludtam el, éhesnek éreztem magam. De ma reggel már nem keltem olyan éhesen és igy nap kozben sem vagyok az.

69. b.ary (válaszként erre: 68. - ALEXA224)
2010. febr. 2. 16:51
szia,mielőtt elkezdted inni,mennyit ettél előtte?egy nap hányszor?át kell esni a holtponton,és hidd el megéri!pár nap és megszokod.és miket szoktál enni és hányszor eszel egy nap?
2010. febr. 2. 11:40
Sziasztok! Nekem ma van a második napom, de álandóan éhes vagyok, normális ez?
67. b.ary (válaszként erre: 65. - Sagota)
2010. febr. 1. 18:39
csak 1-2 napig rossz meginni feketén a kávét,egy idő után édesnek érzed majd.én ma a 23 napja iszom és 5,80kg minuszban vagyok.és jól vagyok!bár néha jó lenne falni valamit,de majd vacsira jó kis sült kolbászt!!!kitartást mindenkinek!megéri!!!
66. zizabella (válaszként erre: 65. - Sagota)
2010. febr. 1. 17:40

Nekem sem, én szoktam vétkezni egy korty tejjel, vagy egy mokkáskanál tejporral.

Még nem éreztem igazán a hátrányukat:))

65. sagota
2010. febr. 1. 13:37
Lenne egy kérdésem. Azt tudom,hogy tejterméket nem lehet fogyasztani, de mi a helyzet a tejporral, azt lehet nagyon kis mennyiségben? Sajnos teljesen feketén nem megy a kávé :(
2010. jan. 28. 19:01
Köszönöm a segitségeket! Holnap kezdem el szedni a reg-enort, mindenképpen irni fogom a tapasztalataimat! Kitartás nektek is! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook