Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯
11523. 29f7b1d19f (válaszként erre: 11521. - Vargzsuz)
2017. szept. 3. 03:30
Szia neked is, nem haragszom rád kedves "vargzsuz". Ha már így megszólítottál , szívesen válaszolok, hátha elolvasod. Mi a célom? Semmi, szimplán felháborít az ilyen átverés: Adott egy termék, amit úgy reklámoznak, mint fogyókúrás és a szervezet megtisztítására alkalmas ital... Ha ez így önmagában még nem lenne kellően átlátszó, az összetételéből (lásd. a címkén) pontosan kiderül, hogy a palackban szimpla tejsavó van.(Tehát kb. 93% víz, 5% cukor + egy kevés zsír és fehérje) Ez nyilván se fogyást se "megtisztulást" nem fog eredményezni. Arról van szó, hogy a tejsavó úgymond egy "hulladék", a sajtgyártás mellékterméke, így fillérekért megvásárolható. (Mellesleg a tej része, semmi olyan anyag nincs benne, ami a tejben ne lenne) Ezt kihasználva adják el regenor néven, mlm es gyűléseken sok-sok embert rászedve, mint valami csodálatos italt, sok ezer forintért. Szerintem ha ezen kicsit elgondolkodsz, akkor megérted, miért bántja a szemem, hogy ilyen módon átvernek embereket. Ha nem érdekel a véleményem, javaslom ne olvasd el a hozzászólásom, olvasd azokét akik a termék forgalmazásával keresik a pénzüket (pl.: asparagus) ez attól még tény marad. A személyeskedést kerüljük, ha érdemi meglátásod van a hozzászólásommal kapcsolatban szívesen meghallgatom. Szép napot.
11522. vargzsuz
2017. szept. 2. 21:23

Ja,és a tartósítóról: "A kálium-szorbát veszélytelennek számít.

Az anyagot az emberi zsíranyagcsere teljes mértékben lebontja. "

11521. vargzsuz (válaszként erre: 11520. - 29f7b1d19f)
2017. szept. 2. 21:12
"Kedves" Pálcika! Ne haragudj, de szörnyű amit csinálsz! Neked az a célod, hogy lebeszéld az embereket, miért is???? Én nem téded akarlak örökké olvasni! Elkezdtem a fórumot olvasni a végén, na az nagyon hasznos volt. De az eleje... Kár hogy itt vagy! Én egyébként nem a fogyás miatt iszom.
11520. 29f7b1d19f
2017. szept. 1. 23:06
Mindenféle okoskodás nélkül, aki fogyni szeretne, miért nem az étrendjét próbálja úgy összeállítani, hogy fogyjon vele?:) Az ég világon sehogy nem befolyásolja a testtömeget az a napi pár ml tejsavó=regenor . (Lényegtelenül elenyésző mértékben hizlal a benne lévő tejcukor miatt)
11519. Beyatriksz (válaszként erre: 11518. - Pintyo577)
2017. szept. 1. 20:20
Te akkor tényleg nagyon kitartó vagy. Nekem pont ma van 2. hónapja, hogy elkezdtem, és nálam is zéró fogyás van eddig, pedig én is azért fogtam bele. Sajnos dilemmázás közben kibontottam egy újabb flakont, amit már megbántam, alig várom, hogy elfogyjon, mert eladni kibontva már nem nagyon tudom. Viszont még így is marad egy bontatlan, amit már tuti nem fogok elhasználni. Szóval akit érdekel, jelezzen! :)
11518. pintyo577
2017. szept. 1. 18:33

Sziasztok!

Most készülök, egy újabb 6 hónapos kúrára, elég fenntartásokkal indulok neki, mivel a kúrám alatt egy dekát sem fogytam.

Tisztában vagyok vele, hogy ez nem fogyókúra, hanem tisztitókúra, de én a fogyás miatt kezdtem el. Becsületemre legyen, hogy annak ellenére, hogy semmit nem fogytam végig csináltam.

11517. asparagus (válaszként erre: 11516. - Kör0)
2017. aug. 31. 12:52

Az is meglepő tud lenni, nem csak a kiló!!

***

Most csináltam egy nagyon fincsi pástétomot:

4 főtt tojást, egy saját levében (nem olajban) halat, egy vöröshagymát, mokkáskanál borsot, egy pirospaprikát, pár bazsalikom levelet, sót és két kanálnyi zsírt összemixeltem, nem bírtam kivárni, hogy kihűljön, meg kellett kóstolni :)

Elsült a kezem, na :D

11516. Kör0 (válaszként erre: 11515. - Asparagus)
2017. aug. 31. 12:14
:) Majd referálok az újrakezdésről - és most nem feledkezem meg a cm mérésről sem - biztos, ami biztos :)
11515. asparagus (válaszként erre: 11513. - Kör0)
2017. aug. 31. 11:13

Hajrááá Neked is!

Épp az előbb voltam zöldségesnél, már lehet kapni grapefruit-t, úgyhogy az sem lehet akadály :)

11514. 29f7b1d19f (válaszként erre: 11512. - Asparagus)
2017. aug. 31. 11:03

Tejsavósok alatt kit értesz? Nem egészen világos. Te vagy aki azzal keresed a pénzed, hogy egy készítményt árulsz aminek 99%-a tejsavó, ez TÉNY, nem kitaláció vagy lejáratás.


[link]


Ott van a palackon feketén-fehéren, csak olvasd el, ha már egyszer ez a munkád... Vagy szándékosan hülyíted az embereket? Az az igazság, hogy maga a palack drágább, mint a folyadék ami benne van...


Érdekes, kritizálod akik "Isszák meg veszik a méregdrága csodaszereket", közben ők a te célcsoportod. Mindig lesznek, akik bedőlnek az ilyen termékeknek és elhiszik, hogy nem diéta és mozgás = kalória deficit kell a fogyáshoz, hanem valami csodás készítmény.


Ez persze nem meglepő, egy egész iparág épült a fogyni vágyó emberekre, ennek ékes példája a regenor is. Mlm rendszerben árultok egy filléres lötyit, aminek semmi köze a fogyáshoz.

11513. Kör0 (válaszként erre: 11512. - Asparagus)
2017. aug. 31. 10:35
Idővel rájönnek, ha meg nem, hát nem:) Ha nem lett volna a zöldségesemnél olyan istentelenül eper illat, akkor ezt a 3 hónap pihit sem hagytam volna:). Viszont kellett, mert évek óta nem volt ilyen finom a gyümölcs mint idén nyáron-persze csak nekem, még amire azt mondták, hogy ízetlen még az is ízlett :P A szalonnás reggelim az maradt a szokásos ez idő alatt is - és a pirítós is, csak néha engedtem a frissen sült kenyérnek:) Szeptembertől folyt. köv. még a mai napot kiélvezem a gyümölcs téren :) Regenoros Szép Napokat Neked
11512. asparagus (válaszként erre: 11511. - Kör0)
2017. aug. 31. 09:03

Óóóó...nekem az életben is egy csomó ismerősöm van, persze egyik ducibb, mint a másik, aki megmagyarázza, hogy ez miért hülyeség, átverés és hatástalan :D :D :D Húú, magamban akkorát röhögök rajtuk, hogy könyörgöm, gondolkozzanak már és nézzenek tükörbe!! Isszák meg veszik a méregdrága csodaszereket, kihajtja belőlük a vizet egy hét alatt, utána semmi, majd visszajön a dupjája és olyan kuss van, hogy még a köszönésemet se fogadja némelyik.

Az egyik ilyen eltévedt bárányom épp most könyörögte vissza magát, azt hitte, örök haragban vagyunk :)

Tudod, ez nekem mindent felülír, lehet itt tejsívózni, de én meg tudok, amit tudok, több száz ember boldogabb eddig a segítségemmel.

Tejsavósok mit tudnak felmutatni az irigységen kívül?

Kutyaugatás nem hallik az égig ;)

11511. Kör0
2017. aug. 30. 20:00
Nem osztottam neked lapot! A szövegértésed is pálcika szinten van, csak épp vízszintesen, mint akinek az agyhullámait is vonalzóval húzták! Szakadj le erről a fórumról, ha nincs Regenoros tapasztalatod, senki nem kíváncsi a tudálékos hablatyolásodra!
11510. 29f7b1d19f (válaszként erre: 11509. - Kör0)
2017. aug. 30. 14:48

Szájkarate...persze :)


Tőled idézek:

"mezei gyógyyszertári D3 és K2 vitaminnal kezdtem el kiegészíteni az étrendet. A C1000 vitamint azt régebben is szedtem, és a kúra ideje alatt is. Sok gyógyteát fogyasztok - csalán, cickafark, diófalevél, papsajt, időnként tejoltógalajt a pajzsmirigyre, kamilla, zsurló - mindezeket kúra szerűen, 3-4 naponta. Nem kell mindig a reklámnak bedőlni, és ráadásul nem is drága egy havi adag kb. 2000 ft-ból kijön, a vitaminokkal együtt talán 5e ft."


Tehát, 15 hónapon keresztül tartottál egy szigorú étrendet, aminek az eredménye 21kg fogyás - ez így teljesen reális és szép eredmény, főleg annak aki 100 kg fölül indult. Erről szólna a diéta...


Kiderül, hogy a regenor mellett még sok más kieget is fogyasztasz, de szent meggyőződésed, hogy az a napi pár ml tejsavó kellett a fogyásodhoz, aminek az ég világon semmi alapja nincsen. (A tejsavó eleve tiltólistán van a kúrádban.)


Teljesen egyetértünk abban, hogy "nem kell minden reklámnak bedőlni" Érdekes, hogy ezt te is látod, a regenor esetében mégsem tűnik fel.


Csodálatos italként árulják a filléres tejsavót palackonként 5 000+ Ft-ért. (persze anélkül, hogy megemlítenék, valójában mi van abban a palackban...)


Judynak is igaza van, mindenki abban hisz amiben akar, de általában célravezetőbb gondolkodni.

11509. Kör0 (válaszként erre: 11505. - Judy61)
2017. aug. 30. 11:22
Szia :) Köszi az összefoglalót:) Holnaptól kezdem újra a kúrát - 3 hónap pihit tartottam. Az előző kúrám 15 hónap Regenorozás után 21 kg minusz, a pihi időszak alatt 3-4 kg ingadozás, hol le, hol vissza, de ruha méretben egyáltalán nem érzékelhető... Szóval, hajrá :) figyelemhiányos szájkaratésokkal meg ne foglalkozz, a tapasztalat hitelesebb :) Regenoros Szép Napokat :)
11508. gbabi50 (válaszként erre: 11506. - 29f7b1d19f)
2017. aug. 29. 12:49
Hiaba mondod ,nem sokat er,de azert jo tomoren osszefoglaltad.
11507. Judy61
2017. aug. 28. 11:45

Köszönöm a ki oktatást.

Mindenki abban hisz amiben akar.

Van akinél beválik van akinél nem.

Egy biztos segít az életmód váltásban, amit később úgy formálhatunk ahogy nekünk jó.

11506. 29f7b1d19f (válaszként erre: 11503. - Judy61)
2017. aug. 28. 08:49

Tök jó, hogy összefoglaltad az egészet, így aki ránéz egyben láthatja, mekkora zagyvaságról van szó :)


Az összetételhez némi pontosítás:

"Összetevők: tejsavó (99%), savanyúságot szabályozó anyag (almasav), L-aszkorbinsav, tartósítószer (kálium-szorbát), grapefruitmag-kivonat, mentaolaj, citromolaj."


Forrás: [link]


Tehát tejfehérjés oldat = tejsavó, regenor = tejsavó és tartósítószerek.


És így szól a tiltás:


"A REGENOR kúra ideje alatt ne fogyasszuk:

Tejet, tejterméket (kefír, joghurt, sajt, vaj, tejföl, stb.)

Kerülje a mesterséges anyagokat tartalmazó élelmiszereket!

A felvágottakban rengeteg a tartósítószer, a tejszármazék"


Itt már aki kicsit elgondolkodik, érzékelheti, hogy valami nem tiszta, a "regenoros étrend" eleve kizárja a regenor fogyasztását.



"FONTOS:


MINDEN EGYES ÉTKEZÉSHEZ KELL FOGYASZTANI, MIN. 20 G ZSÍRT VAGY SZALONNÁT, ( KB EGY JÓ EVŐKANÁLNYI) HOGY KINYÍLJON A FATER PAPILLA, ÉS BEINDULJON AZ EPEMŰKÖDÉS, BEINDULJANAK AZON ENZIMEK, HORMONOK TERMELŐDÉSE, AMELYEK A BETEGSÉGEK ELMULASZTÁSÁBAN, A FOGYÁSBAN SEGÍTENEK."


Ez a rész úgyszintén hatalmas blődség. A "fater papilla" ami valójában "Vater" minden étkezésénél kinyílik, és minden étkezésénél beindul az "epeműködés". Ha nem így volna, nem lennénk itt :) (Mellesleg a telített zsírok mint a szalonna és állati zsírok amiről szó van, semmivel nem szolgálják jobban az epeműködést, mint a tiltott növényi zsiradékok, olajok, vagy pl az Omega3 stb.)


Azok a mágikus "polipeptidek" 1., minden tejtermékben benne vannak, 2., a regenorban pont csak nagyon kis mennyiségben. Mivel polipeptid annyit jelent "sok peptid" magyarul: fehérje, ha egy termék dobozán azt látod hogy "fehérje tartalom xy gramm", na annyi polipeptid van benne. Nem fogja jobban megtisztítani a szervezetet 10ml regenor mint pl. 10ml tehéntej :)



Összehordanak egy rakás értelmetlen dolgot ami laikusok számára szépen hangozhat, és mlm es gyűléseken igyekeznek meggyőzni, hogy vedd meg a terméket. Pár ml-es adagokban igyad a szimpla tejsavót, sok ezer forintért... mintha az bármit is érne.


Holott az esetleges fogyás hátterében semmi bonyolult dolog nincs, előírnak egy szigorú cukormentes diétát a "kúra" idejére, ami vagy eredményes lesz vagy nem, attól függően, hogy milyen az étrended, miből mennyit eszel. Ez magától a regenor nevű készítménytől teljesen független.

11505. Judy61
2017. aug. 27. 21:36
Azt tudni kell van akinél napokon belül van akinél 2-4 hét is kell ahhoz hogy be indítsa a folyamatot. Ma 7 napja,hogy használom. Nem puffadok, jobb a közérzetem. -1 kg, de ez még nem a fogyás hanem a méregtelenítés és felesleges víz. Szerinte ha valaki elkezdi legalább 1 hónapot adni kellene magának.
11504. Beyatriksz
2017. aug. 27. 18:08

Sziasztok!

Én lehetséges, hogy megválnék a megmaradt RegEnor italaimtól, mert nálam semmit se indított be sajnos. Ha valakit érdekel, írjon rám privátban.

11503. Judy61
2017. aug. 24. 08:02

Ha ezeket tapasztalja a Reg enor kúra idején, akkor ezek a tisztulás tünetei: fejfájás émelygés stb. ilyenkor csökkentsük az adagot 3X7-5 ml-re


A kúra befejezése után is figyeljünk az egészséges táplálkozásra. Igyunk sok tiszta vizet. Vigyünk be a szervezetbe állati eredetű zsiradékot. Ügyeljünk a súlykontrollra, módjával együnk magas glikémiás indexű szénhidrátot pl.: cukrok, sütemények. Mi történjen a Reg-enor kúra után?>>>



Felhasználási javaslat: Egy havi adag: 2 üveg 0.5 l -es Reg-Enor sűrítmény. Naponta 3×10 ml evés után 1 órával. Reflux esetén evés közben fogyasszuk. Vízzel, folyadékkal hígítható. Használat előtt felrázandó!


Összetevők: tejfehérjés oldat, almasav, c-vitamin, tartósítószerek: (kálium-szorbát), grapefruitmag-kivonat (50mg/l), menta olaj, citrom olaj.

11502. Judy61
2017. aug. 24. 07:59

A REGENOR kúra ideje alatt ne fogyasszuk:


Süteményt amelynek összetétele tartalmaz cukrot, mézet vagy gyümölcsöt.

Alkoholt vagy alkoholos összetételű ételt, italt

Cukrot, cukorféléket, mézet

Ecetes vagy erjesztett savanyúságokat

Tejet, tejterméket (kefír, joghurt, sajt, vaj, tejföl, stb.)

Gyümölcsöt, gyümölcsleveket, üdítőket

Olajat, olajos magvakat, margarint

Kenyeret csak pirítva használjon, de ne égesse meg! Így lehet fehér kenyér is, csak az élesztő gombákat kell minimalizálni benne a pirítással.

Kerülje a mesterséges anyagokat tartalmazó élelmiszereket!

A felvágottakban rengeteg a tartósítószer, a tejszármazék, v. olajos magvak, cukrok (glükóz) tartalma!

Inkább hentestől vásároljon, s kérdezzen rá a beszerzési forrásra.

Halakat ehet (minél zsírosabbat), csak zsírban süsse ki!

Olajos hal fogyasztása tilos! Mert az növényi olajban van!

Mindenféle zöldséget ehet, de ne legyen magas a cukortartalmuk, ill. nagyon rostos legyen!

Savanyított, erjesztett savanyúságokat, zöldséget ne egyen!

Minden növényi eredetű zsír, olaj, olajas magvak, avokádó stb. fogyasztása tilos Reg Enor kúra alatt!


A mák fogyasztása is tilos! Csakúgy mint a dióé, vagy manduláé!

Csírák fogyasztása bármennyi mennyiségben lehet, mert az már nem olajos mag, hanem a növény felhasználja a növekedéséhez!

Kávét, teát lehet inni a Reg Enor kúra idején, de tejpor és tej nélkül!

11501. Judy61
2017. aug. 24. 07:57

Étkezési tanácsok a regenor kúra ideje alatt:

Reg enor diéta


Állati eredetű zsíradékkal főzzünk, (vegetáriánusok tisztított vajjal, vagyis gheevel, lásd: vegetáriánus recepteknél de ne zsírosan, így a zsírban oldódó vitaminok jól felszívódnak.

Együnk sok friss salátát citrommal savanyítva, édesítővel.

Együnk főzelékeket rizsliszttel berántva.

Együnk kukoricát, kölest, hajdinát, rizst, borsót, babot köretnek.

Leveseket, főzelékeket tejtermék és cukor nélkül fogyasszuk.

Gyümölcsök közül a citromot és a SÁRGA! grapefruitot korlátozás nélkül fogyaszthatjuk, a gránátalmából 1/2 et naponta.


FONTOS:


MINDEN EGYES ÉTKEZÉSHEZ KELL FOGYASZTANI, MIN. 20 G ZSÍRT VAGY SZALONNÁT, ( KB EGY JÓ EVŐKANÁLNYI) HOGY KINYÍLJON A FATER PAPILLA, ÉS BEINDULJON AZ EPEMŰKÖDÉS, BEINDULJANAK AZON ENZIMEK, HORMONOK TERMELŐDÉSE, AMELYEK A BETEGSÉGEK ELMULASZTÁSÁBAN, A FOGYÁSBAN SEGÍTENEK.

11500. Judy61
2017. aug. 24. 07:49

Sziasztok..

Ma a 4 napja,hogy elkezdtem a reg-enor kúrát.

Én a hivatalos oldalon regisztráltam és vettem meg olcsóbban.

Napi 3x10 ml (3x1 evőkanál) - A felnőtt adag 70-85 kg-ig van számolva.

Túlsúlyos egyének 4-5 hétig fogyaszthatnak 3x15 ml-t (3x1,5 evőkanál),

Reggel éhgyomorra, ébredés után, délben, és este evés után 1-1,5 órával vegyük be, és mindhárom alkalommal rövid ideig tartsuk a szánkban lenyelés előtt.

4 nap alatt sok változást nem igen vettem észre ,de az már biztos,hogy a puffadás nincs.

2017. aug. 16. 08:13
Sziasztok. Van valakinek eladó regenorja?
11498. Kinga01
2017. aug. 11. 00:53
Sziasztok én is szeretném elkezdeni, olyan kérdésem lenne hogy van-e valakinek eladó??
11497. 29f7b1d19f
2017. aug. 7. 21:49
Ha több kalóriát égetsz / nap mint amennyit beviszel a kajával beindul a fogyás, ha nem akkor nem. Teljesen mindegy, hogy iszol-e tejsavót, 10-20-30 vagy ml-t vagy 1L-t... :)
11496. asparagus (válaszként erre: 11495. - Beyatriksz)
2017. aug. 7. 21:39
Akkor meg majd elindul a fogyás is, ha csak nincs valami komoly pajzsmirigy, vagy bélbetegséged.
11495. Beyatriksz (válaszként erre: 11490. - Asparagus)
2017. aug. 7. 20:53
Cirka 67kg vagyok, de a magasságomhoz képest kb. 15kg a túlfelesleg rajtam, ezért mondták, hogy 15 ml-t igyak. Aztán valahol azt olvastam, hogy 4-5 hétig kell ennyit inni, és mivel én már 5 hétig ittam 15ml-t, így tegnaptól áttértem 10 ml-re. Zsírt azt eszek bőven. Egy étkezéshez minimum 2 kanálnyit, de van, hogy többel is, mert egyébként is nagyon szeretem a szalonnát. :)
11494. asparagus (válaszként erre: 11491. - 29f7b1d19f)
2017. aug. 7. 12:22
Lesben álltál? :D
❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook